Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Sob 20. Apr 2024 2:03:58


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 601 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37 ... 61  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Plot
PoslaťNapísal: Pon 08. Aug 2022 12:36:03 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 02. Máj 2017 12:44:20
Príspevky: 87
tym by som sa nejak dopredu nezatazoval, lebo tak ty nejak nevies ovplyvnit ceny, co si stanovia predajcovia alebo teda vyrobcovia. ale co mozes, tak spravit si nejaky ten prieskum, ako si povedal a vyberat podla kvality a inych kriterii. dobre je sledovat si aj zaruku, ako sa tie dosky spravaju pod vplyvom pocasia, do akej miery su voci comu odolne a tak dalej a tak dalej.

_________________
Dom a záhrada je robota na celý život.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Plot
PoslaťNapísal: Str 10. Aug 2022 9:51:38 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 20. Júl 2017 8:45:25
Príspevky: 42
Bydlisko: Bratislava
dávali ste na plot niekto drevoplastové dosky? zaujíma ma, že ako sa to správa po čase, po rokoch. ide mi o to, že aj také drevo vyzerá dobre na začiatku, ale časom to chytí takú divnú patinu a potom aspoň mne osobne sa to už nepáči a štvalo by ma, že sa treba o to stále dokola starať.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Plot
PoslaťNapísal: Štv 11. Aug 2022 8:55:58 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 19. Júl 2018 9:35:37
Príspevky: 28
gorhio moze byt, ja ani neviem poriadne, ze ako sa to vola. nie su to tie wpc nahodou? ved prave, ze mne sa to paci, ak by to bolo takto, ako sa pise. len som si to chcela overit nejak, ze ci to je naozaj tak, ako sa pise, no. lebo napisat sa moze kadeco, vies ako.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Plot
PoslaťNapísal: Pia 12. Aug 2022 10:43:17 
diskutér

Registrovaný: Uto 25. Apr 2017 12:27:23
Príspevky: 126
Domura drevoplastové a WPC, to je to isté, WPC je skratka anglického názvu, bežne sa používa aj u nás. Rozdiel je potom už len v tom, pre akého výrobcu sa rozhodneš. Čudovala by si sa, ale tiež v tom vie byť pekný rozdiel. Aj čo sa vlastností dosiek týka a aj toho, ako vyzerajú. Také tie poriadne, tak tie vyzerajú na pohľad úplne ako drevené.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Plot
PoslaťNapísal: Pon 15. Aug 2022 9:06:18 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 19. Apr 2017 10:11:36
Príspevky: 77
Dado daval som, co by ta zaujimalo. Teraz nedavno som to riesil cele - objednavku, montaz. To som si sam uz daval na plot, len si dosky objednal a prisli mi domov. Chces si to tiez takto svojpomocne alebo zajednat rovno aj s robotou na komplet? Neviem ti z vlastnej skusenosti povedat, ako to bude vyzerat po rokoch, ale ja som vychadzal z toho, co som si pozrel na nete, nazivo, co som sa docital od ludi, ktori ich maju, ake maju s doskami skusenosti.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Plot
PoslaťNapísal: Str 17. Aug 2022 10:28:18 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 20. Júl 2017 8:45:25
Príspevky: 42
Bydlisko: Bratislava
struhlik myslím, že v pohode by mi stačili dosky, že by som si s tým vedel poradiť aj sám. ako si potom postupoval pri tej montáži? že či treba na to niečo špeciálne alebo stačí nakúpiť len obyčajné skrutky a blbiny. nerobil som s tými doskami, tak sa radšej opýtam, nech ich nejak nepokazím alebo čo.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Plot
PoslaťNapísal: Štv 18. Aug 2022 8:56:15 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 25. Sep 2017 11:21:56
Príspevky: 41
Bydlisko: Tomášov
@dado778 tie drevoplastove? to si nemyslim, ze nieco specialne na to budes potrebovat, vsak ani to zase nie je take tvrde, ze by ti tam nesli klasicke srouby do toho. ale vyskusaj sa opytat na to, ci dodavaju aj takyto pomocny montazny material, ked budes dosky objednavat.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Plot
PoslaťNapísal: Pia 19. Aug 2022 12:15:26 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia 20. Júl 2018 12:53:22
Príspevky: 36
Bydlisko: Poprad
tibinono keby som chcela, co vyzeraju ako drevo, ze da sa povedat, ze je to ako imitacia dreva, tak to su ktore? pod akym oznacenim alebo nazvom ich najdem?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Plot
PoslaťNapísal: Uto 23. Aug 2022 8:35:10 
občasný diskutér

Registrovaný: Pon 18. Sep 2017 7:59:07
Príspevky: 79
Danika to sú však tie drevoplastové alebo WPC. Vyskúšaj si pozrieť Timbermax, oni predávajú takéto dosky. Reku na stránke to majú aj dobre vysvetlené aj zdokumentované, máš tam aj obrázky z realizácií, ktoré robili. Alebo ešte mi napadlo. Skús si pozrieť aj FB ak tam máš účet, tam tiež pridávajú rôzne fotky, pre inšpiráciu poslúži.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Plot
PoslaťNapísal: Str 24. Aug 2022 8:33:24 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 19. Apr 2017 10:11:36
Príspevky: 77
Dado nijak specialne by som povedal. Akoze ziadne ine sroby nepotrebujes na to. Kludne si predstav, ze by si isiel montovat drevene dosky, z tohto pohladu je ten postup rovnaky. Ale ak mas nejake obavy, tak pozri na nete nejake navody, to isto najdes. Alebo ked bude objednavat dosky, tak sa predajcu na to opytaj. Neviem, ides priamo do predajne alebo ako budes kupovat?


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 601 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37 ... 61  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 5 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt