Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Sob 20. Apr 2024 14:24:16


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 1552 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106 ... 156  Ďalší
Autor Správa
PoslaťNapísal: Pon 13. Dec 2021 8:13:32 
diskutér

Registrovaný: Uto 30. Máj 2017 13:43:36
Príspevky: 148
Bydlisko: Ružomberok
Misiaak to je všetko pravda, čo si napísal. Ťažko sa rozhoduje v takomto prípade, keď je dobrá aj jedna aj druhá možnosť. A oni dvaja by čo uprednostnili? Možno by som sa priklonil k tomu drevu, keď už s tým majú skúsenosti, že by to nebolo nič nové pre nich. Lebo vieme, že takto pri starších ľuďoch a nových technológiach a celkovo pri nových veciach to vie byť také náročnejšie. Však kotol by sa im nastavil a už by si len sami prikladali tak ako doteraz.

_________________
Dom a záhrada sú odrazom majiteľa.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pon 13. Dec 2021 10:59:37 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 02. Aug 2018 8:12:53
Príspevky: 95
Bydlisko: Nitrianske Pravno
Majooliva ved jasne, takto to mas uz za sebou a o starost menej. Tak sa ti podarilo rovno teda aj objednat? Tak to este o to lepsie, ze to mas ozaj uz na komplet za sebou. Tipujem teda, ze uz mas aj doma kotol a mozes fungovat.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pon 13. Dec 2021 11:54:07 
občasný diskutér

Registrovaný: Pon 23. Jan 2017 13:37:53
Príspevky: 72
Misiaak vôbec by som nad tým nejak vo veľkom nepremýšľal a jednoducho tam dal to isté, čo majú aj teraz. Už sú na to zvyknutí a pokiaľ im to vyhovuje teraz, tak bude aj potom, keď sa tam dá lepší kotol.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Uto 14. Dec 2021 7:57:25 
diskutér

Registrovaný: Pon 09. Jan 2017 20:46:22
Príspevky: 116
emano a tak pozri, nakoniec pootvarali hadam asi vsetky predajne, tak bez problemov sa to bude dat vybavit si myslim. akoze nieco sme pozerali, to nebudem hovorit, ze nie, ale poviem viacej az ked sa vratime od predajcu. poobede by som tam chcel skocit a budem dufat, ze za tyzden by mohol byt kotol aj doma, aby nam to do sviatkov pekne vyslo.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Uto 14. Dec 2021 9:10:45 
diskutér

Registrovaný: Štv 04. Máj 2017 12:11:54
Príspevky: 105
misiaak tiež si dovolím vyjadriť sa k tejto téme, predsa sme v otvorenej diskusii a myslím, že každý názor, dobrý názor. priklonil by som sa tiež k tomu drevu a to asi z rovnakých dôvodoch ako píše minusso. majú svoj vek, podľa tvojho opisu, a jednoduchšie pre nich bude, keď ostanú pri tom, čo poznajú. toľko môj názor.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Str 15. Dec 2021 13:32:07 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 20. Okt 2016 12:12:04
Príspevky: 86
takuto odozvu som ani necakal, ked mam pravdu povedat... ale tak v podstate hovorite, ze by bolo fajn ostat pri tom dreve, tak ako aj doteraz... no dobre teda, tak budem pracovat teda primarne s touto informaciou... ono vsak tie zdvodonenia su logicke a tiez som bol tomu viacej nakloneny... asi som si to potreboval len tak nejak potvrdit...


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pon 03. Jan 2022 9:32:41 
občasný diskutér

Registrovaný: Pon 23. Jan 2017 13:37:53
Príspevky: 72
Misiaak pokiaľ mám za seba povedať, tak by som to tak spravil, že by som ostal pri tom istom. Pre nich to bude istotne lepšie a hlavne jednoduchšie. Načo ich zaťažovať niečím novým. V dnešnej dobe sú tie kotle už aj tie na drevo o dosť lepšie a kvalitnejšie ako to bolo ešte za ich mladých čias si dovolím povedať.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pon 03. Jan 2022 13:49:06 
diskutér

Registrovaný: Štv 04. Máj 2017 12:11:54
Príspevky: 105
misiaak ale tak to môžeš byť rád, že sa ti dostalo toľko názorov. čo som pozeral nejaké iné diskusie, tak človek položil otázku a odpovede sa nedočkal. čiže tento tvoj prípad, to je jeden z tých lepších. aspoň si môžeš vybrať aj podľa tých názorov, aj keď teraz to bolo dosť jednoznačného, čo sa týka toho splyňovacieho kotla.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Uto 04. Jan 2022 11:10:39 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 07. Nov 2016 15:00:42
Príspevky: 58
@vavriro no jasne, vsak ked uz, tak uz. uz nech je to vsetko na poriadku a je o starost menej, zase sa da sustredit na nieco dalsie. kotol bol doma pekne pred sviatkami, nic sa nemuselo riesit pomedzi a ked zacala taka ozaj zima, tak uz sa kurilo v novom. vsetko funguje ako ma, tak verim, ze to tak bude aj nadalej. vsak zapajat to bol od nich technik, tak si myslim, ze to je tiez taka zaruka uspechu.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Uto 04. Jan 2022 12:31:56 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 20. Okt 2016 12:12:04
Príspevky: 86
minusso o tom nepochybujem, ze v tom budu istotne nejake rozdiely oproti minulosti... vsak ono vsetko ide dopredu, tak isto aj taketo technologie, co sa kotlov tyka... ale ked mam pravdu povedat, tak nejak moc sa v tom neorientujem...
tomomiro akoze to ja som rad, ze sa mi k tomu vyjadrilo tolko ludi... len teraz keby som dostal aspon tolko isto sprav aj s nejakymi odporucaniami uz na nejaky konkretny kotol... alebo kludne by aj vyrobca postacil... pozeral som uz nieco, pozdava sa mi jeden cesky a jeden nemecky vyrobca... ale pockal by som si aj na nazory ostatnych...


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 1552 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106 ... 156  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 8 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt