Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Pia 19. Apr 2024 4:48:39


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 218 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 22  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: aky kotol
PoslaťNapísal: Uto 28. Mar 2023 11:49:35 
občasný diskutér

Registrovaný: Uto 04. Okt 2016 9:02:19
Príspevky: 49
Si spravil najlepšie, čo si mohol - nestarať sa mu do toho. Lebo vieš, ako by to dopadlo, ešte by bolo veľa vecí nakoniec tvoja vina. Takto si mu aspoň pomohol a nemôže nič povedať. Len dúfam, že sa poučil teda. A vlastne sa mu podarilo to dať nejak dokopy samému, či aj tak musel volať kúrenára?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: aky kotol
PoslaťNapísal: Štv 30. Mar 2023 10:08:39 
občasný diskutér

Registrovaný: Uto 11. Okt 2016 14:24:55
Príspevky: 80
Ja by som to tam asi nevydrzal a toho kurenara by som mu sam zavolal, nech mu to spravi poriadne a hlavne na prvy raz a asi by to bolo aj o dost rychlejsie. Nepochopim. Vsak kurenie je fakt dolezita vec, bez toho sa v zime byt neda a on to ide takto na verimboha nejak spojazdnit. Si mal objednat cely ten system, co ma Atmos, co mu pride vkuse a to by len domontoval.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: aky kotol
PoslaťNapísal: Pon 03. Apr 2023 7:55:56 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 03. Nov 2016 12:26:55
Príspevky: 79
tiež som taký, že musí byť všetko spravené tip top. a pokiaľ to tak neviem sám spraviť, tak radšej to prenechám na niekoho iného, než ísť cestou pokus omyl náhoda. na to nemám pravdupovediac čas ani financie, aby som sa takto niečím zapodieval :euforia:


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: aky kotol
PoslaťNapísal: Pon 03. Apr 2023 10:35:22 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 14. Nov 2017 11:27:57
Príspevky: 54
ved prave, ono najst technika alebo kurenara, alebo ako toho odbornika nazveme, nie je nic narocne.
ono uz ked kupujes kotol, tak aj predajca ti vie niekoho odporucit.
pripadne si treba podla znacky kotla pohladat, ci sa niekto orientuje, ze vyslovene na taketo konkretne kotle, to je najistejsie.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: aky kotol
PoslaťNapísal: Uto 04. Apr 2023 9:19:58 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 02. Aug 2018 8:12:53
Príspevky: 95
Bydlisko: Nitrianske Pravno
To sa tusim nespominalo, ze co to bolo za kotol, ak sa nemylim. Viem minimalne o jednej firme, ze to ma takto, ze ma svojich vyskolenych kurenarov. Hoci to nie je nasa slovenska spolocnost, ale ceska. To zase nie je tak daleko. Chodia normalne k nim do zavodu na skolenia. Tym padom je to taka istota, ked jedneho z tychto kurenarov si zavolas na to zapojenie.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: aky kotol
PoslaťNapísal: Str 05. Apr 2023 9:35:42 
občasný diskutér

Registrovaný: Pia 27. Apr 2018 8:33:38
Príspevky: 41
v tom osobne problem nevidim, ze je to ceska spolocnost. podla mna to je skor vyhoda, ako nie. si zober, ze casom, keby si potreboval nejake nahradne diely, tak je to jednoduchsie, lebo nemusis cakat na dodanie cez polovicu zemegule, ale mas to hned za rohom.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: aky kotol
PoslaťNapísal: Štv 06. Apr 2023 8:10:02 
diskutér

Registrovaný: Sob 06. Máj 2017 12:42:41
Príspevky: 104
Povedal by som, že takto to bolo aj myslené. Nie že by to bolo niečo zlé, ale práve naopak. Vidím v tom podobné výhody ako ty a potenciál toho, že je tu také naše a nie nejaká dovezená čína.

_________________
Domu a záhrade sa treba venovať celý život.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: aky kotol
PoslaťNapísal: Štv 06. Apr 2023 10:36:46 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 02. Máj 2017 12:44:20
Príspevky: 87
ved jasne, skus na takyto pofiderny kotol zohnat nahradne diely alebo hoc kurenara, ktory sa do toho bude normalne vyznat. naco to riskovat, nechapem. tak ked mozem kupit nieco, co je overene, nieco na co su aj ludia, ze to vedia servisovat, ma mi kto prist aj na servisne kontroly, tak potom co budem vymyslat. treba podla mna mysliet aj na taketo veci uz hned pri kupe a nie sa potom za hlavu chytat a zhanat niekoho.

_________________
Dom a záhrada je robota na celý život.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: aky kotol
PoslaťNapísal: Uto 11. Apr 2023 9:17:56 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 19. Feb 2018 21:18:31
Príspevky: 31
Bydlisko: Malacky
Juriduri to sú dobré tieto kotle, čo si spomínal? My sme pozerali túto značku a ešte teda asi nejaké dve ďalšie a vyberáme a rozhodujeme sa. Ale neviem, že na čo z tých kritérií by bolo najlepšie sa zamerať. Pozerala som si tu aj takú nejakú tabuľku alebo zoznam, čo tu niekto dávnejšie pridával, ale keď mne sa v tom ťažko orientuje. To vyberáme k našim, tam nechcem s tým zaťažovať neviem koho, tak skúšam aj touto cestou sa poinformovať.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: aky kotol
PoslaťNapísal: Str 12. Apr 2023 10:47:37 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 07. Jún 2017 10:56:15
Príspevky: 73
Bydlisko: Trenčín
Keď sa pre ňu rozhodnete, nemáte čo pokaziť. Aké ďalšie ste ešte pozerali a zvažujete ich? Riadite sa pri výbere čím? Parametrami? Cenou? Kvalitou? Teraz majú aký kotol? Chcete niečo podobné alebo ísť do niečoho nového, iného?


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 218 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 22  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 14 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt