Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Pia 29. Mar 2024 7:49:20


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 710 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50 ... 71  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Automaticke rolety,zaluzie
PoslaťNapísal: Štv 09. Jún 2022 10:06:17 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 13. Jún 2018 8:16:25
Príspevky: 32
Bydlisko: Trnava
Galadriel ale tak to už ako každý chce... My sme si dávali vonkajšie rolety a dali sme si len ovládanie na diaľkový ovládač... Mne to príde ako dostatočné riešenie... Tie ovládače máme dva a máme to podelené, že kto ktorý používa, aby sme sa nevadili, keď sa niektorý z nich zapatroší, tak aspoň vieme, koho je to vina a nemôže to zvaliť na toho druhého :lol:


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Automaticke rolety,zaluzie
PoslaťNapísal: Pon 13. Jún 2022 8:41:58 
diskutér

Registrovaný: Pia 14. Okt 2016 12:20:17
Príspevky: 109
Majcich to vnutorne rolety riesite? Take tie klasicke, ci nieco na styl plisse alebo den a noc? To je take, ze aj to jednak dobre tieni, ale aj to dobre vyzera na tych oknach. To myslim, ze neznejsie pohlavie oceni skor ako my. A neviem teraz pri ktorych, ale pri jednych z nich nie je potrebne ich ani navrtavat, cize keby sa slecna aj rozhodla ich menit potom za nieco ine, tak to ostane bez stopy.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Automaticke rolety,zaluzie
PoslaťNapísal: Str 15. Jún 2022 12:05:24 
občasný diskutér

Registrovaný: Pon 23. Apr 2018 6:59:05
Príspevky: 49
- majcich tak hadam hej, vsetko vyslo, tak asi to bol dobry postup, ako som na to isla. vies co, nazov by som musela vyhladat, to si just neviem zapamatat, ale to su take, ze su ako keby podsvietene. kdeze to okolo hentakych komunistickych ani len neslo. to sa da pri tychto aj vybrat, ze aku chces tu latku a farbu a tak.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Automaticke rolety,zaluzie
PoslaťNapísal: Pon 20. Jún 2022 7:42:59 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia 09. Jún 2017 13:32:42
Príspevky: 63
Bydlisko: Bratislava
milida podla coho si si vyberala? ci akoze len tak, ze co sa ti zapacilo? https://www.isotra.sk/interierova-latko ... ta-sunlite to tu tieto, co si si davala? lebo ine podsvietene som nenasiel ani. kdeze sa to toto hrabe na take tie rolety co boli kedysi.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Automaticke rolety,zaluzie
PoslaťNapísal: Pia 01. Júl 2022 10:29:22 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 17. Máj 2017 9:16:36
Príspevky: 71
tak toto sú veru parádne rolety.. to by som si vedel niečo takéto časom aj u nás doma predstaviť.. len to bude ešte rozhodovania, že či nebude lepšie zvoliť vonkajšie tienenie.. alebo potom, že by sa dalo aj vonkajšie a aj vnútorné?.. máte to tak niekto?.. nie je to potom už moc?..


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Automaticke rolety,zaluzie
PoslaťNapísal: Pon 04. Júl 2022 6:21:04 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 16. Apr 2018 14:06:49
Príspevky: 95
Bydlisko: Svätý Jur
Pauliara samozrejme, aj toto je možnosť, ono sa to dá aj pokombinovať, že môžeš mať aj také aj také to ovládanie. To si myslím, že toto už je len taký detail vybrať si. Každý podľa toho, čo mu vyhovuje a ako je zvyknutý. Starkí majú ešte také z tých prvých roliet vonkajších na oknách a pri nich si napríklad neviem predstaviť, že by si dali diaľkové, u nich jedine manuálne. Keď zapatrošia niekam mobil, tak s ovládačom by to dopadlo rovnako, len ten sa nedá prezvoniť haha.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Automaticke rolety,zaluzie
PoslaťNapísal: Štv 07. Júl 2022 12:53:56 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 02. Júl 2018 13:39:58
Príspevky: 83
Bydlisko: Žilina
naprilad ja by som nesiel do toho manualne ovladania. lepsie mi je, ked si to viem cez inteligentnu domacnost ovladat a nastavit aj ked som mimo domu.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Automaticke rolety,zaluzie
PoslaťNapísal: Pia 08. Júl 2022 6:32:28 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 09. Nov 2017 11:21:37
Príspevky: 60
Bydlisko: Dudince
Ale chalani, vsak to je uz cisto len na tom, ze komu ake ovladanie vyhovuje. Kazdy sme zastancom niecoho ineho. Podla mna je dolezitejsie spravne sa rozhodnut pri vybere toho, ze ake tienenie a od akej spolocnosti. Lebo na tom tienenie zalezi, na tom, aky bude z neho uzitok. A nie na tom, ze ci ja musim vstat, aby som zastrela, alebo chytim mobil a vybavim to takto. Ono aj nejake senzory mavaju vonkajsie zaluzie, rolety, ze pri silnom vetre sa aj same nastavia tak, ako treba.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Automaticke rolety,zaluzie
PoslaťNapísal: Pon 11. Júl 2022 10:40:44 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia 20. Júl 2018 12:53:22
Príspevky: 36
Bydlisko: Poprad
my sme napriklad dlho pozerali vonkajsie zaluzie a fakt sme aj u predajcu uz boli a porovnali sme jedno s druhym, proste riaden prieskum. ale potom sme mali jednu debatu s architektom a ten nam hovori, ze v podstate ani nie je nejak nutne, aby sme si davali vonkajsie tienenie, nakolko mame dobre orientovane okna na dome, ze to nemame ani na jednej izbe tak, ze by tam strasne prazilo slnko alebo ze by cely den len z jednej strany svietilo. tak sme nakoniec akoze ostali pri zaluziach ale len zvnutra na okna sme dali.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Automaticke rolety,zaluzie
PoslaťNapísal: Uto 12. Júl 2022 7:18:17 
občasný diskutér

Registrovaný: Pia 02. Mar 2018 8:33:06
Príspevky: 73
*Danika tak to ste mali dobreho architekta potom. Lebo najdu sa isto aj taki, co by vam silou mocou chceli nieco nanutit, nech to len kupite, ak by z toho mali nejaky proviziu, vies ako. Tie vnutorne ste ake dali, ci uplne len tie take obycajne?


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 710 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50 ... 71  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 17 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt