Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Štv 25. Apr 2024 21:36:11


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 721 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52 ... 73  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Automaticke rolety,zaluzie
PoslaťNapísal: Str 03. Aug 2022 10:31:30 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 16. Aug 2018 17:48:46
Príspevky: 40
Bydlisko: Piešťany
ahojte, uvazujem, ze by som do kuchyne a do obyvacky na okna dala plisse rolety... mame sice vonkajsie tienenie, ale nieco sa mi aj tak na tie okna ziada... v izbach je to ine, tie su na poschodi, takze tam vystaci aj to vonkajsie... len nie som si ista, ci je to plisse vhodne do kuchyne, ze ci sa to nejak nezamasti alebo nenataha tie pachy z varenia do seba...


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Automaticke rolety,zaluzie
PoslaťNapísal: Štv 11. Aug 2022 10:30:38 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 02. Júl 2018 13:39:58
Príspevky: 83
Bydlisko: Žilina
chcem sa opytat ohladne tych hornych izieb co hovoris. tak tam mate aj stresne okna nejake? reku az hej, ci ste tiez na ne davali vonkajsie tienenie alebo nieco ine ste vybrali.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Automaticke rolety,zaluzie
PoslaťNapísal: Pon 15. Aug 2022 11:09:33 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 12. Okt 2016 8:40:00
Príspevky: 57
Kozmonaut vies co, videl som aj na stresnych oknach vonkajsie rolety ci zaluzie. Ale myslim, ze to bude zalezat aj do sklonu strechy a tym padom aj teda od sklonu okna, ako je to situovane. Aby tam vsetko fungovalo ako ma, predsa len to tienenie sa dava na okna, ktore nie su naklonene. Napadaju mi potom screenove rolety este ako riesenie. Pripadne sa skusit popytat na nieco, co je presne urcene na stresne okna.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Automaticke rolety,zaluzie
PoslaťNapísal: Uto 16. Aug 2022 8:49:28 
občasný diskutér

Registrovaný: Uto 23. Okt 2018 11:12:27
Príspevky: 32
@karin89 kludne chod do toho, plisse su super. velmi dobre vyzeraju na oknach, pekne sa daju zladit s celym interierom, tienia dobre a vies si to regulovat, kedze sa daju vytahovat stahovat aj zhora aj zdola. my ich doma mame a nemozem povedat na ne nic zleho. a nemam akoze pocit, ze by boli nejak niecim napachli. to zase nie je taka obycajna latka, z ktorej sa robia.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Automaticke rolety,zaluzie
PoslaťNapísal: Str 17. Aug 2022 11:53:54 
občasný diskutér

Registrovaný: Pia 02. Mar 2018 8:33:06
Príspevky: 73
*losadamos treba pozriet, ci je nieco specialne na stresne okna. Ak ano, tak potom by som volil taketo tienenie, ak nie je nieco, tak potom by som hladal ine moznosti.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Automaticke rolety,zaluzie
PoslaťNapísal: Štv 18. Aug 2022 13:07:30 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 02. Aug 2018 8:12:53
Príspevky: 96
Bydlisko: Nitrianske Pravno
Chcem sa opytat na jednu vec, ked uz dom stoji a vsetko je porobene zvonka, tak asi by nebolo rozumne vymyslat davat tam vonkajsie zaluzie s tym, ze kastlik by som chcel nejak skryt? Ma to aj nejake pre alebo proti, ze ako je vlastne ten kastlik spraveny, ci je to viac menej esteticka zalezitost?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Automaticke rolety,zaluzie
PoslaťNapísal: Pia 19. Aug 2022 7:53:32 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 16. Apr 2018 14:06:49
Príspevky: 95
Bydlisko: Svätý Jur
Vavriro keď už máš porobené, tak je podľa mňa úplne zbytočné, keby si to chcel prerábať zase. Ono je to viacmenej jedno, na používanie to nejaký zásadný vplyv nemá. Prosto sa len kastlíky namontujú nad okno a je to. Žiadne pre a proti v tom hľadať nemusíš, skôr sa zameraj na to, aby si si vybral vhodné žalúzie, z tých sa dá kúpiť viacero druhov, v podstate rozlišuješ to, ako chceš mať zahnuté tie lamely, podľa toho sa aj označujú C, S a Z sa mi zdá. O tomto si keď tak skús niečo pozrieť.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Automaticke rolety,zaluzie
PoslaťNapísal: Pon 22. Aug 2022 10:42:18 
občasný diskutér

Registrovaný: Uto 23. Jan 2018 9:52:31
Príspevky: 34
ked sa opytam, ze v com sa potom odlisuju tie zaluzie, to bude asi na dlho, keby ste mi to niekto rozpisali, ci? viem si predstavit, co sa mysli pod tym, ze takyto tvar maju lamely. akoze okej, to beriem, ale preco potom je ich tolko na vyber? v com sa to lisi? kedy je lepsie ktore zvolit?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Automaticke rolety,zaluzie
PoslaťNapísal: Str 24. Aug 2022 9:52:34 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 12. Mar 2018 10:11:59
Príspevky: 89
Veru veru, to by bolo na dlho si myslim. Ale ak si nevies vybrat zo zaluzii, tak potom pozri rolety, tam je toho menej na vyber :D Ak robi problem to, ze mas vyberat z vela moznosti, tak toto ti to ulahci.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Automaticke rolety,zaluzie
PoslaťNapísal: Štv 25. Aug 2022 7:42:10 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 21. Feb 2018 9:52:03
Príspevky: 27
Bydlisko: Bratislava
Erikmo to sa sťažuješ, že je na výber veľa druhov žalúzií? Tak to som ešte nepočula. Keby ich málo bolo, tak to pochopím, ale opačne? Však pozri si predajcu, keď sa nevieš rozhodnúť, že ktoré. Ale pri niektorých máš rovno uvedené, že sú pre rodinné domy, že niektoré sú na menšie, niektoré na veľké okná a podobne. Ten základ si vieš aj sám pozrieť, ale bližšie keď chceš vedieť, tak fakt budeš mať lepšie toho predajcu navštíviť. Ak nemáš nejak vybraté ešte, tak vyskúšaj tu pozrieť https://www.isotra.sk/siet-predajcov-isotra-partner Tiež sme si takto hľadali, že kam zájdeme pozrieť aj vzorky a tak.


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 721 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52 ... 73  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 16 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt