Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Pia 29. Mar 2024 15:09:16


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 710 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57 ... 71  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Automaticke rolety,zaluzie
PoslaťNapísal: Str 09. Nov 2022 9:10:22 
občasný diskutér

Registrovaný: Pon 28. Nov 2016 9:49:09
Príspevky: 63
Keď spomínate tie rolety, tak som si spomenul na jedny, čo som videl v niektorej diskusii, tak baba písala, že si objednávala také nejaké osvetlené, podsvietené, alebo ako by som to napísal, aby to bolo zrejmé? Ale asi aj tak to neviem nejak moc dobre opísať, skúsim to dohľadať, že by som tiež pridal odkaz aspoň, lebo stojí to za to, je to také niečo iné.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Automaticke rolety,zaluzie
PoslaťNapísal: Štv 10. Nov 2022 8:22:09 
občasný diskutér

Registrovaný: Pia 02. Mar 2018 8:33:06
Príspevky: 73
*Kliossi to kludne skus pohladat, moze to byt zaujimave, vlastne by tie rolety potom mali plnit aj nejaku tu funkciu osvetlenia, si myslim. Ale akoze neviem posudit, nestretol som sa s tym este, to len na zaklade toho, ako si ich opisal.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Automaticke rolety,zaluzie
PoslaťNapísal: Pia 11. Nov 2022 8:10:50 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 18. Okt 2018 9:34:22
Príspevky: 36
Bydlisko: Bratislava
to už aj takéto kadejaké vychytávky robia? odkedy sme dali tienenie na okná, tak som v tom nejak stratil prehľad. mal by som si to aspoň pozrieť, že čo sa pomenilo odvtedy, čo pribudlo v ponuke. momentálne nám stačí vonkajšie, ale tak človek nikdy nevie 8-)


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Automaticke rolety,zaluzie
PoslaťNapísal: Pia 11. Nov 2022 11:26:09 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia 20. Júl 2018 12:53:22
Príspevky: 36
Bydlisko: Poprad
vies co ja som tiez pozerala minule a to niektore su take krasne a premakane, ze som sa nestacila cudovat. by som si hned vedela veru nieco vybrat. ale to by mi doma asi nepreslo, kedze nie tak davno sme kupovali tienenie.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Automaticke rolety,zaluzie
PoslaťNapísal: Uto 15. Nov 2022 8:10:54 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 13. Sep 2017 10:20:28
Príspevky: 55
Bydlisko: Nové Zámky
to mas tak, uz ci pri vonkajsom alebo pri vnutornom je aj ten vyber aj prevedenia uz niekde uplne inde ako to bolo pred rokmi. to si pamatam, ked bol s tym taky boom a odrazu vsetci na rodinnych domoch vonkajsie zaluzie. no ale ked si zoberies, ako vyzerali a fungovali tie a porovnas si to s tymi, co vies kupit dnes, tak akoze...


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Automaticke rolety,zaluzie
PoslaťNapísal: Uto 15. Nov 2022 10:53:36 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 12. Mar 2018 10:11:59
Príspevky: 89
Co spominas, ked to tak prislo vo velkom, tak to bolo vsetko to tienenie montovane ako priznane, teraz sa skor asi preferuje dat ho ako skryte. Ze nad tym proste uvazuju ludia uz ked zacinaju stavat, ze je takato moznost schovat ten kastlik do prekladu. Len to tiez treba mat naplanovane dopredu, tam sa berie do uvahy aj zatepletie a velkost toho kastlika, aby sa to dalo spravit ako skryte.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Automaticke rolety,zaluzie
PoslaťNapísal: Str 16. Nov 2022 13:29:48 
diskutér

Registrovaný: Pia 14. Okt 2016 12:20:17
Príspevky: 109
Ved jasne, lebo tam musis dodrzat nejake tie veci, aby to vsetko vychadzalo tak, ze sa schova a spravi sa omietka, fasada uz aj na ten kastlik. Ono ked zateplujes, tak to musim byt minimalne 16ka sa mi zda, aby to vychadzalo. Ale tak moze to byt rozne pri roznych druhoch tienenia, ale takto sa to tak vseobecne uvadza.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Automaticke rolety,zaluzie
PoslaťNapísal: Pon 21. Nov 2022 12:41:27 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 22. Aug 2018 9:04:12
Príspevky: 31
si myslim, ze to nie je nejak problem. asi malokto zatepluje niecim mensim, vsak nech to zateplenie ma aj nejaky zmysel a nieze tam niekto nacape len tak co najtensi polystyren a bude tvrdit, ze vsak mam zateplene, preco sa mi deje toto a toto. inak to bude jedine ked sa stavia z tych zateplenych tehal. ale zase ja nevidim nic zleho na priznanom tieneni.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Automaticke rolety,zaluzie
PoslaťNapísal: Uto 22. Nov 2022 9:03:36 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 21. Feb 2018 9:52:03
Príspevky: 27
Bydlisko: Bratislava
Podľa mňa je dobré jedno aj druhé, však na funkčnosť to vplyv nemá, ide akože čisto len o tú vizuálnu stránku a proste fakt vyzerá dobre aj taká aj onaká možnosť. Odporúčam pozrieť si Isotru, oni sa venujú už dlhé roky výrobe tienenia, takže na webe aj na sociálnych sieťach sa dá nájsť veľa ich realizácií. Pre také porovnanie, že či priznané alebo skryté to tienenie.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Automaticke rolety,zaluzie
PoslaťNapísal: Str 23. Nov 2022 13:41:17 
občasný diskutér

Registrovaný: Uto 23. Jan 2018 9:52:31
Príspevky: 34
nazov mi je znamy, ak je to ta firma, co som si tiez davnejsie pozeral, tak oni maju aj hodne zastupcov a predajcov, ze sa da ist aj osobne poriesit to tienenie, ze sa netreba len podla obrazkov a popisov rozhodovat... oni zvyknu mavat aj take ukazky a vzorky, co je tiez fajn...


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 710 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57 ... 71  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 28 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt