Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Štv 28. Mar 2024 16:35:55


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 710 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58 ... 71  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Automaticke rolety,zaluzie
PoslaťNapísal: Str 30. Nov 2022 8:07:23 
diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 07. Mar 2018 15:53:33
Príspevky: 101
Bydlisko: Trenčín
to mas asi zakazdym lepsie ist takto k predajcovi pokial sa da. lebo ine mas pozerat si tie kadejake tienenia na obrazkoch a ine je, ked to vidis aspon na nejakom vzorkovniku aj nazivo. ono aj tie farby inak ukazu si myslim.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Automaticke rolety,zaluzie
PoslaťNapísal: Str 30. Nov 2022 9:44:05 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 21. Feb 2018 9:52:03
Príspevky: 27
Bydlisko: Bratislava
Erikmo áno áno, to máš pravdu, to sa všetko dá pozrieť normálne na ich stránke, tam majú nie len informácie o tom, akú majú ponuku a bližšie o tom tienení, to je však samozrejmosť. Ale aj takéto rôzne bokovky a iné informácie aj rôzne vychytávky tam nájdeš. Takže oplatí sa tomu trošku povenovať.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Automaticke rolety,zaluzie
PoslaťNapísal: Štv 01. Dec 2022 8:25:36 
občasný diskutér

Registrovaný: Uto 29. Jan 2019 7:59:11
Príspevky: 28
Bydlisko: Bratislava
toto co pisete, ze ist k predajcovi, to planujem. ale chcem sa opytat, ti co ste si davali vonkajsie zaluzie na okna, asi je jedno ci hned alebo dodatocne... aky z tych modelov ste si zvolili. ja som si to pozeral a vsetko cital a tak dalej. ale zaujima ma to aj realne, ze co ludia tak skor preferuju.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Automaticke rolety,zaluzie
PoslaťNapísal: Pia 02. Dec 2022 11:55:13 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 17. Jan 2019 9:46:03
Príspevky: 58
tusim to vychadza nejak cca tri roky dozadu, tiez som sa takto koncom roka informoval ohladne tienenia. preferoval som exterierove zaluzie a tie mi nakoniec aj vacsina poradila, takze to ma tak utvrdilo v tom, ze to bude dobry vyber. len skor ako toto, tak si vyber, od koho ich budes davat robit.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Automaticke rolety,zaluzie
PoslaťNapísal: Pon 05. Dec 2022 9:29:10 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 13. Sep 2017 10:20:28
Príspevky: 55
Bydlisko: Nové Zámky
pre ktore z nich si sa rozhodol? lebo tak oni sa delia na tri take hlavne kategorie by som povedal. podla toho, ako maju tie lamely spravene, ako tvarovane. ale aj tak je potom este z kazdeho druhu viacej toho na vyber.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Automaticke rolety,zaluzie
PoslaťNapísal: Pon 05. Dec 2022 10:37:04 
diskutér

Registrovaný: Pia 14. Okt 2016 12:20:17
Príspevky: 109
Hej hej, toto je asi to hlavne, podla coho sa lisia. Ale tak ono aj ked sa uvadza, ze niektore su na take budovy niektore na take, tak neviem, ale mam pocit, ze tym sa nejak moc akoze neriadi. Ze v podstate je to vsetko take viac menej univerzalne.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Automaticke rolety,zaluzie
PoslaťNapísal: Uto 06. Dec 2022 10:39:34 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 02. Nov 2017 14:21:36
Príspevky: 68
Bydlisko: Nové Mesto nad Váhom
To si myslím, že nie je až také dôležité, že či je to na určené na rodinný dom alebo na nejak polyfunkčný objekt. Však účel to plní stále ten istý.
Akurát teda, či tie rolety alebo žalúzie, to je asi to hlavné, čo sa sleduje a podľa čoho vyberáš, efekt je ten istý.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Automaticke rolety,zaluzie
PoslaťNapísal: Uto 06. Dec 2022 12:16:15 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 16. Apr 2018 14:06:49
Príspevky: 95
Bydlisko: Svätý Jur
Pokiaľ sa rozhodneš pre nejakého dobrého a schopného výrobcu, tak to máš vyhraté. Ono to tienenie musí aj spĺňať nejaké kritéria napríklad. Musí byť odolné aj voči vetru trebárs, to sa normálne meria nejak a je to tabuľkovo dané. Lebo tak asi nechceš, keď bude fúkať, aby ti to tienenie oplieskalo o okná alebo to nejak povolilo.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Automaticke rolety,zaluzie
PoslaťNapísal: Str 07. Dec 2022 8:54:14 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia 14. Sep 2018 11:48:36
Príspevky: 33
@galadriel a keď teda fúka, tak má byť to tienenie spustené dolu a len tak ho stačí nechať, alebo radšej zaklopiť, alebo vytiahnuť hore? lebo to som počula kolegovia, ako sa o tomto na obede pomaly dovadili a aj tak ani jeden neuznal, že kto má pravdu.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Automaticke rolety,zaluzie
PoslaťNapísal: Str 07. Dec 2022 11:57:48 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 28. Jún 2017 13:47:32
Príspevky: 30
Bydlisko: trencin
citala som na Isotre, ze by sa mali vytiahnut hore... predsa len kvoli bezpecnosti a aby sa predislo nejakym pripadnym poskodeniam... ale normalne vidam, ze maju spustene aj dolu a zaluzie aj otvorene... ono vsak je to odolne a testovane aj do takychto podmienok, tak nieco to zase vydrzat musi...


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 710 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58 ... 71  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 7 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt