Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Pia 26. Apr 2024 21:18:20


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 722 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63 ... 73  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Automaticke rolety,zaluzie
PoslaťNapísal: Pon 13. Mar 2023 9:00:34 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 12. Mar 2018 10:11:59
Príspevky: 89
Tak preprat ako preprat. Ak si pod tym predstavujes, ze ich hodis do pracky a zapnes nejaky program tak to nie. Bud sa len tak akoze v rukach preplachaju alebo sa daju potom dat aj do cistiarne napriklad. Ale do pracky davat to tienenie, tak to rozhodne neodporucam.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Automaticke rolety,zaluzie
PoslaťNapísal: Uto 14. Mar 2023 9:23:43 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 21. Nov 2017 10:44:42
Príspevky: 38
Bydlisko: Brezno
nepochybujem ale o tom, že aj takýto experti sa nájdu. a potom sa budú čudovať, že čo sa im s tým tienením porobilo. treba sa držať technického listu a návodov, to hovorím už dlho. aj žena ma tomu naučila, keď som bol frajer a išiel robiť voľačo bez návodu a horekoval nad tým. vzala návod, pozrela, čo kde mám nedobre a bolo. odvtedy si dávam bacha, aby som predchádzal takýmto situáciám :D


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Automaticke rolety,zaluzie
PoslaťNapísal: Pia 17. Mar 2023 8:33:14 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 28. Jún 2017 13:47:32
Príspevky: 30
Bydlisko: trencin
tak ale naucil si sa?.. naucil :D to je podstatne.... a vsak ono tie navody su aj normalne dostupne takto verejnosti... vsak nie je podmienka, ze si rovno s tienenim musis aj montaz zajednavat... vela ludi si to robia tak, ze len objednaju a potom si namontuju uz doma... alebo maju nejakych znamych a tak...


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Automaticke rolety,zaluzie
PoslaťNapísal: Pia 17. Mar 2023 12:16:04 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia 23. Feb 2018 12:41:10
Príspevky: 35
Bydlisko: Hlohovec
benqo to platí pri všetkých tých látkových? predpokladám, že by mohlo. lebo však materiál to bude asi ten istý alebo dosť podobný.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Automaticke rolety,zaluzie
PoslaťNapísal: Uto 21. Mar 2023 14:26:48 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 15. Feb 2018 12:25:41
Príspevky: 60
Bydlisko: Senec
Ale tak to je detail už podľa mňa. Však to máš ako aj pri vonkajšom. Tiež máš viacero možností, ako ich môžeš čistiť. Aj v tomto prípade by som sa držal toho, čo hovorí výrobca. Ku všetkému máš manuál a návod.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Automaticke rolety,zaluzie
PoslaťNapísal: Pia 24. Mar 2023 9:38:46 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia 22. Jún 2018 8:32:53
Príspevky: 20
Bydlisko: Komárno
cowboy píše:
Ale tak to je detail už podľa mňa. Však to máš ako aj pri vonkajšom. Tiež máš viacero možností, ako ich môžeš čistiť. Aj v tomto prípade by som sa držal toho, čo hovorí výrobca. Ku všetkému máš manuál a návod.


pri vonkajšom je viacero možností? ja som bola v tom, že stačí zobrať vapku a tým to tienenie očistiť, keď je samozrejme zastreté. nie aby som si aj rovno okná ošpliechala. či myslíš tak, že zavolať si nejakú firmu na to? akože možnosť je aj toto, keď sa to tak vezme.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Automaticke rolety,zaluzie
PoslaťNapísal: Uto 04. Apr 2023 10:13:34 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 16. Apr 2018 14:06:49
Príspevky: 95
Bydlisko: Svätý Jur
Predpokladám, že to bolo myslené nie na vonkajšie. Však tam nemáš čo veľmi vymyslieť. Vapka, nejaká handra na utretie a to je všetko. Ak by sa ti do toho nechcelo, tak možnosťou je ešte si zavolať na to nejakú firmu, čo sa venuje upratovaniu a má v ponuke zahrnuté aj čistenie vonkajšieho tienenia.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Automaticke rolety,zaluzie
PoslaťNapísal: Str 05. Apr 2023 9:40:06 
občasný diskutér

Registrovaný: Pia 27. Apr 2018 8:33:38
Príspevky: 41
tak my mame uz nejaky ten rok na oknach vonkajsie zaluzie, setta 65, take mensie trosku, ale vsak sluzia v pohode. a teda ani raz mi za ten cas nenapadlo, ze by som si zajednaval niekoho na cistenie. s tym som pocital, ze to bude treba robit, ked sa kupovali. len hovorite tu o tom, ako keby sa museli kazdy tyzden cistit, to prosim vas, nikto fakt nerobi takto casto.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Automaticke rolety,zaluzie
PoslaťNapísal: Štv 06. Apr 2023 11:18:59 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia 19. Okt 2018 9:07:19
Príspevky: 28
Bydlisko: Bytča
Jarhlo môžem otázočku? Dávali ste niečo potom aj dovnútra na okná? Pozerala som si, že akú sú to tie žalúzie, čo si písal a podľa mňa sa potom už akože nežiada niečo dovnútra na okná dávať. Tak že ako ste to riešili. Len nejaké záclony alebo také niečo? Či ešte ďalšie normálne regulérne tienenie?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Automaticke rolety,zaluzie
PoslaťNapísal: Štv 13. Apr 2023 9:11:27 
diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 07. Mar 2018 15:53:33
Príspevky: 101
Bydlisko: Trenčín
to si myslim, ze je aj dost vec vkusu. niekto preferuje potom napriklad zaclony, alebo mu stacia zavesy, ked su na oknach, niekto ani to neznesie. inemu zase vyhovuje ked je aj vnutri nieco na oknach, co sa akoze tienenia tyka. odporucam pozriet isotru, tam sa da nacerpat vela inspiracie, maju v ponuke velmi vela druhov. da sa vybrat aj take nieco, ze to proste nie je akoze tienenie v tom pravom slova zmysle, ale ma aj taku funkciu doplnku, ze je to taky stylove, nazvime to takto napriklad.


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 722 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63 ... 73  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 15 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt