Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Str 24. Apr 2024 5:01:14


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 721 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64 ... 73  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Automaticke rolety,zaluzie
PoslaťNapísal: Pia 14. Apr 2023 6:47:36 
občasný diskutér

Registrovaný: Uto 15. Nov 2016 10:50:19
Príspevky: 66
Treba sa tomu veru povenovať, keď človek nevie presne, čo by chcel a ako by to chcel. Tých možností je v dnešnej dobe už ozaj veľa, dá sa vyberať, je z čoho.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Automaticke rolety,zaluzie
PoslaťNapísal: Pon 17. Apr 2023 7:07:35 
občasný diskutér

Registrovaný: Uto 23. Okt 2018 11:12:27
Príspevky: 31
to mi hovor teda. my sme sa aj dovadili, ked sme vyberali, co dame na okna. cim je toho viacej, tak pre mna je to rozhodovanie narocnejsie. hadam to tak nemam sama haha. no ale nakoniec padla volba na plisse rolety a rada som, ze sme sa takto dohodli nakoniec. vyzeraju pekne, tienia uplne super a to, ze sa daju nastavovat v oboch smeroch, tak to je velka vyhoda.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Automaticke rolety,zaluzie
PoslaťNapísal: Pon 24. Apr 2023 13:16:32 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 21. Feb 2018 9:52:03
Príspevky: 27
Bydlisko: Bratislava
Simranka nieže by si bola za to práveže rada, ešte sa aj sťažovať budeš :lol: Však to je úplne najviac, keď máš z čoho vyberať. Ja to mám rada pozerať hento a tamto a rozhodovať sa a pozerať si to všetko, obzerať.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Automaticke rolety,zaluzie
PoslaťNapísal: Štv 27. Apr 2023 9:41:54 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 01. Jún 2017 19:45:49
Príspevky: 44
Bydlisko: Ružomberok
Nie každý má ale toľko času na vyberanie. Niekto potrebuje vybrať čo najskôr, aby sa mohlo pokračovať v ďalších stavebných prácach alebo úpravách. Vtedy nie je zase na škodu skôr sa s niekým poradiť. Ono výrobcovia mávajú svojich predajcov priamo, takže toto je podľa mňa také ideálne.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Automaticke rolety,zaluzie
PoslaťNapísal: Uto 02. Máj 2023 9:59:20 
občasný diskutér

Registrovaný: Uto 29. Jan 2019 7:59:11
Príspevky: 28
Bydlisko: Bratislava
ved rozhodne, s kym inym by si sa chcel dohadovat a informovat na vsetko. najlepsie mas priamo s predajcom konkretnej znacky predsa, nie?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Automaticke rolety,zaluzie
PoslaťNapísal: Štv 04. Máj 2023 11:52:47 
občasný diskutér

Registrovaný: Pon 29. Okt 2018 8:39:03
Príspevky: 39
Ahojte :) Už dávnejšie som sa pýtala pár vecí, ale konečne prišlo na to, že je to fakt reálne, že sa ide robiť tienenie. Len sa chcem opýtať, že koľko vám asi tak zobralo z okna to tienenie, keď ste dávali vonkajšie a priznané. Skryté sa dať nedá, to mi vôbec nevadí. Len teda aby som sa vedela na to nejak psychicky pripraviť, že čo ma bude čakať :D


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Automaticke rolety,zaluzie
PoslaťNapísal: Pia 05. Máj 2023 11:59:29 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 02. Máj 2018 9:34:56
Príspevky: 45
Bydlisko: Trnava
Ahoj Deminka. My sme dávali rolety takto a čítala som rôzne, že to uberie miesta, cca od 10 do 20 centimetrov. Podľa toho aj že aké rolety si vyberieš, lebo tiež nie je len jeden druh na výber. A záleží to od toho nábalu, motora a neviem čo všetko tam je v tom kastlíku vlastne skryté.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Automaticke rolety,zaluzie
PoslaťNapísal: Uto 09. Máj 2023 10:30:55 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 14. Aug 2018 13:01:03
Príspevky: 27
Bydlisko: Levoča
... to ste si ake davali prosim?... a podla coho ste sa rozhodli pre rolety?... lebo asi tak skor vidavam tie zaluzie praveze na oknach... ci uz na novostavbach, alebo aj tak, ze ked dodatocne si niekto dava tienenie na okna... lebo tak asi vo vela pripadoch to proste ludia nevedia, ze by nieco take casom mohlo padnut vhod... ako aj u nas trebars hahah...


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Automaticke rolety,zaluzie
PoslaťNapísal: Str 10. Máj 2023 8:55:11 
občasný diskutér

Registrovaný: Uto 15. Jan 2019 8:57:00
Príspevky: 16
Bydlisko: Martin
Tak to je asi o tom, že komu sa čo páči a kto čo preferuje :) Lebo tak napríklad, keď sú rolety vonkajšie, tak mne sa potom žiada, aby bolo aj dnu niečo na oknách trebárs. Keď sú ale vonkajšie žalúzie, tak to býva aj počas dňa spustené, aj keď nie zastrené, tak potom už dnu moc netreba ešte niečo ďalšie dávať. Že to okno už nie je také holé, aj to robí také súkromie viacej než keď sú rolety. Lebo tak tie máš buď hore alebo dole, nie je tam tá možnosť, že sa dajú naklápať. A okrem toho všetkého je rozhodujúca isto aj cena :oops:


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Automaticke rolety,zaluzie
PoslaťNapísal: Štv 11. Máj 2023 9:20:47 
občasný diskutér

Registrovaný: Uto 29. Jan 2019 7:59:11
Príspevky: 28
Bydlisko: Bratislava
mas pravdu, ze je to trochu rozdiel, ale tak to uz kazdy si vyberie, co sa mu paci. niekto si da len zaclony, niekomu ani to hole okno nevadi, ak ma dobre situovany dom alebo je bez hanby haha. co sa tyka vnutorneho tienenia, tak velky vyber ma isotra a kedze robia vsetko na mieru a na zakazku, tak nie je problem s tym, ze by to nepasovalo alebo co, co sa moze stat, ked sa kupuje len tak v obchode nejake tienenie.


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 721 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64 ... 73  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 9 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt