Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Štv 28. Mar 2024 19:25:43


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 128 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 13  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Kondenzacny kotol - poradte!
PoslaťNapísal: Sob 17. Júl 2021 14:39:19 
občasný diskutér

Registrovaný: Pia 27. Apr 2018 8:33:38
Príspevky: 41
no a nie je to tak najlepsie? predsa len vyrobca vie najlepsie do akej domacnosti sa aky kotol hodi najviac. ono clovek niekedy ani len nema potuchy, na co vsetko sa pri vybere zamerat, takze si myslim, ze je velmi dobre, ak si necha clovek odborne poradit a podla mna tym v konecnom dosledku len ziska


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Kondenzacny kotol - poradte!
PoslaťNapísal: Ned 18. Júl 2021 8:19:06 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 10. Júl 2019 13:58:27
Príspevky: 34
Bydlisko: Bratislava
To mas pravdu, len si treba najst poriadnu firmu co aj poradenstvo zastresi kvalitne a bude sa snazit najst optimalne riesenie a nie len nasilu predat


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Kondenzacny kotol - poradte!
PoslaťNapísal: Str 21. Júl 2021 9:10:02 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 04. Sep 2018 7:03:17
Príspevky: 38
Bydlisko: Banská Bystrica
My sme riešili otázku výberu kotla s Wolfom. Máme od nich aj repuperáciu a keďže ponúkajú aj kotle, tak výber bol tak nejak jasný. Chceli sme mať proste tieto veci rovnakej značky a oplatilo sa. Všetko funguje tak ako má. Poradili nám najvhodnejší typ pre našu rodinu, na všetky otázky odpovedali veľmi rýchlo, takže servis majú na jednotku. Možno by bolo fajn, ak by ste si prezreli aj ich ponuku

_________________
„Domov nie je miesto, kde bývaš, ale miesto, kde ti rozumejú.“


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Kondenzacny kotol - poradte!
PoslaťNapísal: Štv 22. Júl 2021 7:53:49 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 13. Okt 2016 9:22:21
Príspevky: 82
Tak to mate fajn, ked ste takto zabili dve muchy jednou ranou. Super potom


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Kondenzacny kotol - poradte!
PoslaťNapísal: Pia 23. Júl 2021 11:05:58 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 04. Sep 2018 7:03:17
Príspevky: 38
Bydlisko: Banská Bystrica
Áno na náš výber nedám dopustiť. Aj manžel bol rád, lebo bolo vidno, že je to profesionálna firma, ktorá počúva zákazníkov a viem im poskytnúť to najlepšie a hlavne aj kvalitné riešenie

_________________
„Domov nie je miesto, kde bývaš, ale miesto, kde ti rozumejú.“


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Kondenzacny kotol - poradte!
PoslaťNapísal: Štv 12. Aug 2021 9:30:11 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 19. Jún 2019 13:11:21
Príspevky: 64
Bydlisko: Poprad
ono ked uz sa raz rozhodnes ze ides do takejto montaze a vies ze je to profesionalna firma, ktora ti vie spravit pekne nakres/navrh a este ti aj poradi co by sa oplatilo, aky kotol, je to plus. teraz, ked viem o niekom z kamaratov, ktory sa rozhodne stavat dom, odporucujem mu ist do rekuperacie a do vyberu firmy, ktora pod jednou znackou ponuka aj ostatne prislusenstvo. co sa tyka kondenzacnych kotlov, som zastancom skor tych mensich a nie celej kotlovej zostavy. vy to mate ako?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Kondenzacny kotol - poradte!
PoslaťNapísal: Uto 17. Aug 2021 7:49:01 
občasný diskutér

Registrovaný: Pon 24. Okt 2016 10:39:57
Príspevky: 59
Tak ono asi veľmi ani nejde o to či si alebo nie si zástancom menšej kotlovej zostavy. Je pravda, že tie menšie sú spratnejšie, keď nemáš dostatok miesta v dome. Ale to sa už asi bavíme o kotloch, ktoré sa dajú zavesiť a nemáš ich na zemi. Pri výbere kotla by som si ale nechal poradiť od firmy. Predsa len nebudem tlačiť na to, že by som chcel napr. závesný kotol ale výkonom mi neutiahne to čo napríklad klasicky vyzerajúci, položený na zemi. To si už radšej premyslím, či v dome trošku popracem pivnicu alebo technickú miestnosť, aby sa tam zmestil.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Kondenzacny kotol - poradte!
PoslaťNapísal: Pia 20. Aug 2021 9:47:17 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 22. Aug 2018 9:04:12
Príspevky: 31
super, ze riesite kotle, aspon mi mozete poradit, aky vybrat. vsimol som si, ze ste spominali aj nejaku firmu, no ja v tejto oblasti neviem, ktoru si vybrat, lebo moji znami taketo spolocnosti poznaju len po mene a nevedia mi odporucit ziadnu, kedze nepoznaju ich ponuku. vy co mate skusenosti s vyberom kotla, coho sa treba drzat?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Kondenzacny kotol - poradte!
PoslaťNapísal: Štv 26. Aug 2021 7:20:59 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 04. Sep 2018 7:03:17
Príspevky: 38
Bydlisko: Banská Bystrica
Frlo8 my máme tiež kotol v dome, možno ti budem vedieť poradiť :) Čo sa týka výberu, my sme to konzultovali s firmou, pretože tých kotlov je veľa, každý inej výkonnosti. A keďže by som nerada vyhodila peniaze za taký, ktorý sa síce mne páči, ale nevykúril by to, čo potrebujeme, je dobré si nechať poradiť. Ty si rozhodil siete ohľadom viacerých firiem a kotlov alebo už máš aspoň ako takú predstavu?

_________________
„Domov nie je miesto, kde bývaš, ale miesto, kde ti rozumejú.“


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Kondenzacny kotol - poradte!
PoslaťNapísal: Uto 31. Aug 2021 7:25:12 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 22. Aug 2018 9:04:12
Príspevky: 31
@hepnerka25 to je impozantne, ze zena a vedela by mi poradit, ak to tak bude tak klobuk dole, kedze ja ako chlap do tejto problematiky az tak nevidim :)
no ani som nemal velmi ako rozhodit siete, kedze moji znami firmy poznaju len po mene a nie po produktoch detailnejsie, preto som sa prisiel poradit sem, ze co vsetko mam pre to spravit, aby som si vybral spravne. vy ste teda hned od zaciatku vedeli, od akej firmy budete mat kotol a uz ste len riesil, ktory bude ten spravny pre vas?


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 128 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 13  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 11 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt