Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Sob 27. Nov 2021 12:32:23

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina

Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 54 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5, 6
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Kondenzacny kotol - poradte!
PoslaťNapísal: Uto 16. Nov 2021 9:43:14 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

@hajamira tak ono sa stane, ze clovek nejako prestane riesit taketo veci, sa do toho pritrafi kadeco ine a uz to je. a predpokladam, ze tento kotol co chcete menit, tak v nom ste kurili asi pevnym palivom co? lebo ako to som sa stretol s viacerymi ludmi teraz co to tak idu robit, ze pevne palivo menia na plynove.

Offline Profil

PoslaťNapísal: Pia 19. Nov 2021 7:53:52 
občasný diskutér

Borcan tak ono je to asi vo vacsine takychto pripadov, ked sa niekto rozhodne menit kotol tak z pevneho paliva prechadza na plynovy ci? Najlesie je sa rovno rozhodnut pre plynovy a je to :) Ale suhlasim, ze co sa tyka takejto vymeny, tak by som to riesil s firmou od ktorej by som si vybral ten novy, ze ci mi to vedia vymenit.

Offline Profil

PoslaťNapísal: Štv 25. Nov 2021 6:25:34 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Borcan presne tak, ale to je asi nic nezvycajne, doba ide dopredu a tieto stare kotle jednoducho prestanu dosluhovat no a potom aj ta spotreba, to ked si len predstavim, to je hroza.
No a co sa tyka firmy, to mi viete nejaku poradit? Uz ked su taketo opatrenia zvnovu, tak by sme si to doma v klude aspon poriesili, ze co a ako.

Offline Profil

PoslaťNapísal: Pia 26. Nov 2021 7:49:31 
občasný diskutér

@hajamira tak to vam prislo aj celkom vhod nie? ze si to budete moct aspon v klude vybrat pripadne sa rozhodnut. no a zatial nemate vobec ziadnu vybratu? to ste si nezistovali, ze kto pracuje s kotlami a podobne?

Offline Profil

Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 54 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5, 6

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 3 hostia