Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Štv 25. Apr 2024 4:45:10


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 128 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Kondenzacny kotol - poradte!
PoslaťNapísal: Str 09. Mar 2022 8:57:18 
občasný diskutér

Registrovaný: Pia 27. Apr 2018 8:33:38
Príspevky: 41
no tak potom super, pokial je to uz v takomto stadiu, ze sa rozhodujes, a riesis to aj s firmou alebo zatial sam alebo ako si na tom? no ako jasne velkost domu a vykurovacia plocha sa tiez lisi podla vyberu vykonu kotla.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Kondenzacny kotol - poradte!
PoslaťNapísal: Str 16. Mar 2022 8:12:03 
občasný diskutér

Registrovaný: Pon 24. Okt 2016 10:39:57
Príspevky: 59
Mossi tak máme taký aby nám stačil z pohľadu nášho domu, lebo teda potrebuješ mať taký aby ti vykúril všetko, a nie že sa ti dostane napríklad len na prízemie a poschodie bude mať problém vyhriať a o teplej vode ani nehovorím. Preto je dobré to poriešiť z odborníkmi z firmy.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Kondenzacny kotol - poradte!
PoslaťNapísal: Pon 21. Mar 2022 7:48:58 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 11. Jan 2017 16:04:08
Príspevky: 82
Hej ved jasne, som si nechal poradit a riesim od Wolfu, len teda sa potrebujem aj s odbornikmi este poradit co a ako lebo mam pocit ze co mam predbezne vybraty alebo vytypovany, tak ten neviem ci mi bude stacit :D Tak neviem. Ale ako jasne, ze radsej nech to mam overene z kazdej strany ze je to ok.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Kondenzacny kotol - poradte!
PoslaťNapísal: Štv 31. Mar 2022 8:24:00 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 23. Mar 2017 10:29:10
Príspevky: 17
chcem sa informovat, byvame sice v byte ale zacinam uvazovat a pohravat sa s myslienkou vlastneho kotla, myslite ze je to mozne? pripadne ci sa to da vobec riesit, aku mate skusenost?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Kondenzacny kotol - poradte!
PoslaťNapísal: Pon 04. Apr 2022 8:27:56 
občasný diskutér

Registrovaný: Pon 24. Okt 2016 10:39:57
Príspevky: 59
Jurasko no jasné, to by nemal byť problém :) Možno len treba vedieť, že kde by si ho vedel dať, na čo všetko chceš aby fungoval, či ho budeš využívať len ty, alebo by ste sa dohodli viacerí v paneláku, ak teda bývaš v takom niečom, lebo viem, že aj na to sú kotle určené.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Kondenzacny kotol - poradte!
PoslaťNapísal: Uto 12. Apr 2022 6:43:25 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 23. Mar 2017 10:29:10
Príspevky: 17
miloslavko vies co, to som popravde na tym ani takto neuvazoval, to by sa dalo aj ze vsetci? ale skor by som ked tak len ku sebe do bytu chcel, len som sa potom zamyslel, ci je to vobec technicky mozne, lebo ked sa povie kotol, tak ja si predstavim hned nieco obrovske do rodinnych domov chapes :D


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Kondenzacny kotol - poradte!
PoslaťNapísal: Str 13. Apr 2022 8:20:55 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 11. Jan 2017 16:04:08
Príspevky: 82
Jurasko pozri pokial si toto vsetko nezistit od nejakej konkretnej firmy alebo od nejakych odbornikov, ci a ako je to mozne, co je k tomu potrebne a aky typ by bol pre vasu domacnost ok, tak asi ako laik nebudes vediet ci? Chces to riesit, alebo si len prebezne takto zistujes info?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Kondenzacny kotol - poradte!
PoslaťNapísal: Štv 14. Apr 2022 6:49:34 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 10. Jan 2018 11:21:24
Príspevky: 47
Bydlisko: Zvolen
jurasko podla mna sa v dnesnej dobe riadne oplati mat vlastny kotol alebo teda vlastnu moznost vykurovania a ohrevu a podobne. clovek to ma viac pod kontrolou. a co sa tyka tohto nad cim uvazujes, tak jedine si zistit u nejakej firmy, ze ake su moznosti. my mame kotol od Wolfu a je to super masina. to vlastne chces len pre svoj vlastny byt predpokladam, ze to neriesite asi ako panelak celkovo ci?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Kondenzacny kotol - poradte!
PoslaťNapísal: Uto 19. Apr 2022 8:30:26 
občasný diskutér

Registrovaný: Pon 24. Okt 2016 10:39:57
Príspevky: 59
Grogo súhlasím s tebou ohľadom kotla. Treba podľa mňa, pokiaľ takto zvažuješ do bytu sa poradiť s firmou, ale nie až tak o konkrétnom type, ale čo k tomu budeš potrebovať, chápeš technická miestnosť a rôzne iné takéto parametre, na ktoré treba myslieť.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Kondenzacny kotol - poradte!
PoslaťNapísal: Pia 22. Apr 2022 6:02:55 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 22. Aug 2018 9:04:12
Príspevky: 31
@grogo a co sa tyka vyberu kotla, s tym ti aj poradili ze aky vybrat, podla domu a podobne alebo si sa sam vedel rozhodnut? lebo mam pocit ze je toho vela z coho sa da vybrat, alebo teda ze aj vela ludi sa rozhoduje pre taketo alternativy kurenia alebo ako to nazvat :)


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 128 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Google [Bot] a 17 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt