Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Sob 20. Apr 2024 0:53:19


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 523 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45 ... 53  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Maľovanie bytu - rady
PoslaťNapísal: Pon 04. Okt 2021 14:46:58 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 24. Apr 2018 9:12:20
Príspevky: 67
Bydlisko: Nitra
emano to ti ja neviem praveze povedat, ci to je znama ci neznama znacka. v tomto sa moc neorientujem. nechala som si preto poradit. ale ani za svet ti neviem teraz povedat znacku. viem nazov zacina na a. to som si zapamatala, lebo som si proste povedala, ze a, zaciatok abecedy. ale pozriem to vecer doma. este ostal kybel v pivnici z toho.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Maľovanie bytu - rady
PoslaťNapísal: Uto 05. Okt 2021 7:31:14 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 16. Júl 2019 11:51:15
Príspevky: 76
Bydlisko: Banská Bystrica
ruth asi najdôležitejší je výber farby by som povedala pri tomto. tak som rada s tebou, že to dobre vyšlo všetko. mne sa tiež páči, ako chytila a všetko prekryla. však to vieš, že my sme doma maľovali tiež ešte pred letom, lebo sa stala menšia nehoda v kuchyni.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Maľovanie bytu - rady
PoslaťNapísal: Uto 05. Okt 2021 9:37:08 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 16. Apr 2018 14:06:49
Príspevky: 95
Bydlisko: Svätý Jur
Hepnerka25 tak to veru nie a ísť do predajne a hľadať nejaké modré kýbliky, to sa mi práve nechce. Mohlo by tam byť aj viacero značiek takto balených a to by už absolútne nemalo potom zmysel. Takže si počkám, možno ti napadne, alebo niekto iný bude vedieť podľa toho opisu. Ale ďakujem ti každopádne za ochotu. Sa ťa ešte opýtam, že koľko vrstiev dávali? Neviem síce, či je v tomto nejaký rozdiel, keď sa strieka a maľuje, ale to si nemyslím.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Maľovanie bytu - rady
PoslaťNapísal: Str 06. Okt 2021 11:26:24 
diskutér

Registrovaný: Str 22. Feb 2017 13:34:12
Príspevky: 106
Nicolletka tak ja si myslím, že áno. Možno niekto iný by ti inak povedal. Ale tak je to maľovanie, nie jadrová fyzika. Zober si to tak, že ľudia maľujú ozaj hocikedy, či je leto či je zima. Takže to pekné počasie bohate k tomu stačí. Ide len o to, ako rýchlo ti bude náter schnúť. Zväčša sa dávajú teda dva. Neviem, ako to plánuješ ty spraviť. Ale tak aby farba lepšie prekryla, hlavne teda ak ideš premaľovať niečo tmavé.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Maľovanie bytu - rady
PoslaťNapísal: Str 06. Okt 2021 12:41:56 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 04. Sep 2018 7:03:17
Príspevky: 38
Bydlisko: Banská Bystrica
Galadriel písala som mu, či by mi vedel poslať ten názov a rovno mi fotku poslal, tak ti to sem pridávam. Mala som pravdu s tým modrým kýblikom. On prekrýval celkom tmavé steny, tak dával dve vrstvy. Ale keby ideš len bielu nanovo premaľovať, tak si myslím, že by mohla aj jedna stačiť. Toto je taká ozaj echt biela, tak by to malo dobre prekryť.

Obrázok

_________________
„Domov nie je miesto, kde bývaš, ale miesto, kde ti rozumejú.“


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Maľovanie bytu - rady
PoslaťNapísal: Štv 07. Okt 2021 11:12:32 
občasný diskutér

Registrovaný: Pia 26. Apr 2019 20:44:48
Príspevky: 39
Bydlisko: Bratislava
sakxia to tak je vacsinou, ze ked mas niekoho takeho vo svojom okoli, tak sa nieco nalepi aj na teba. toto su celkom prospesne zvyky. neviem, k comu by som tu vonu prirovnala. take svieze to bolo. vies, ze ci necitila tu chemiu, ako ked niektore farby otvoris a vyvali sa na teba ten zapach. toto fakt bola taka prijemna vona. pekne chytala a vsetko prekryla. nemala by? mas nejake zle skusenosti s farbami pri malovani? to je to, ze si treba dat zalezat na vybere a nekupit prve, co cloveku napadne. akurat tu niekto pridal presne tuto farbu na obrazku, o ktorej tiez hovorim. tak to mas rovno aj takto, ze si vies pozriet, ako vyzera.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Maľovanie bytu - rady
PoslaťNapísal: Štv 07. Okt 2021 12:33:34 
diskutér

Registrovaný: Uto 30. Máj 2017 13:43:36
Príspevky: 148
Bydlisko: Ružomberok
ruth nie je to náhodou táto, čo sa tu spomínala?.. ak áno, tak vďaka hepnerke nás viacero príde na odpovede... ako som nedávno písal, toto je výhoda takýchto diskusií, že sa vie človek poinformovať ozaj asi ohľadne všetkého... každý máme s niečím iným skúsenosti a takto si ich môžeme posunúť ďalej...

_________________
Dom a záhrada sú odrazom majiteľa.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Maľovanie bytu - rady
PoslaťNapísal: Pia 08. Okt 2021 11:12:04 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 16. Apr 2018 14:06:49
Príspevky: 95
Bydlisko: Svätý Jur
Hepnerka25 keď tak čítam, čo píšu ostatní, tak si týmto pomohla viacerým pri rozhodovaní. Ani o tom nevieš. Idem len biele steny zase nanovo na bielo maľovať. Už je to nejaká doba, kedy sa to robilo naposledy a je vidno na nich, že sú také zašednuté, alebo ako by som to nazval. Proste už to nie je ono. Takže hovoríš, že by mohla stačiť aj len jedna vrstva, tak to je paráda potom. A čo sa týka toho popisu, na akú plochu vyjde ten kýbel, to sedí? Dá sa toho reálne držať?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Maľovanie bytu - rady
PoslaťNapísal: Pia 08. Okt 2021 13:49:40 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 04. Sep 2018 7:03:17
Príspevky: 38
Bydlisko: Banská Bystrica
Galadriel ty mi dávaš riadne záludné otázky. Keby sa to aspoň u nás robilo, že by som mala o tom lepší prehľad. Tak som mu zase volala, že čo na to povie on. Keď je stena biela a chceš ju len teda nejak oživiť, alebo ako by som to nazvala, tak by mal stačiť jeden náter. To je už na tvojom uvážení, že či dáš aj ďalší. Najlepšie bude, keď to necháš uschnúť a budeš vidieť, ako sa ti to pozdáva. Ohľadne tej plochy, tak to povedal, že áno, môžeš sa držať tých metrov, ktoré uvádza výrobca. Však to som si všimla, že viacero ľudí to reagovalo na tú fotku. Ale dobre, keď to môže pomôcť, tak som rada.

_________________
„Domov nie je miesto, kde bývaš, ale miesto, kde ti rozumejú.“


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Maľovanie bytu - rady
PoslaťNapísal: Pon 11. Okt 2021 10:42:56 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 07. Mar 2019 19:56:11
Príspevky: 54
Bydlisko: Nitra
Jasamia no to by sa mi páčilo veru, keby bolo tú farbu cítiť niečím iným. Lebo ako si to ty nazvala, keď je z toho cítiť tú chémiu, to ma hneď začne dráždiť. Napríklad nemôžem ani kúpelku alebo záchod umývať bez toho, aby som si dala respirátor. Ten som používala už dávno predtým než to začalo byť vlani v móde. V úvodzovkách samozrejme, aby som sa nikoho nedotkla. Ja osobne nie, neviem ani takto v rýchlosti, či som vôbec sama niekedy maľovala, asi ani nie. Ale tak počula som, že farba nechcela prekryť a muselo sa dávať viacero náterov. Preto sa pýtam, aby som vedela, na čo sa mám pripraviť.


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 523 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45 ... 53  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 17 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt