Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Štv 28. Mar 2024 21:18:10


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 523 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46 ... 53  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Maľovanie bytu - rady
PoslaťNapísal: Pon 11. Okt 2021 11:57:34 
občasný diskutér

Registrovaný: Pia 26. Apr 2019 20:44:48
Príspevky: 39
Bydlisko: Bratislava
sakxia mne to tiez nevonia, ale chvalabohu to nemam az takto ako ty. nemas aj nejak poskodene dychacie cesty alebo take nieco, ked si na to taka citliva? hej, to je pri niektorych farbach, ze nemusia prekryt hned na prvy raz. preto nie je na skodu, ked sa da aj penetracia. hlavne v tom pripade, ak ides premalovat tmavsie steny. cize na tvojom mieste by som sa kludne spolahla na to, co sa uvadza na baleni, ze aku plochu s tym mnozstvom vies premalovat. no a nater teda jeden alebo dva asi.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Maľovanie bytu - rady
PoslaťNapísal: Uto 12. Okt 2021 9:02:05 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 24. Apr 2018 9:12:20
Príspevky: 67
Bydlisko: Nitra
emano no ale ze presne ona, este aj rovnake balenie je toto. odpadnem, ze aka nahoda sa tu stala. hej hej, ako hovoris. a pozri, ani nevies ako a natrafili sme na to. bola som aj v pivnici odfotit ti to, ale nebudem to tu teda zbytocne pridavat. vsak viacero rovnakych fotiek nie je zase potreba.
zabkara co sa vam udialo doma? tipujem to na nejaky kecup alebo taketo nieco, ked spominas kuchynu.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Maľovanie bytu - rady
PoslaťNapísal: Uto 12. Okt 2021 9:48:20 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 16. Apr 2018 14:06:49
Príspevky: 95
Bydlisko: Svätý Jur
Hepnerka25 tak sa ti ospravedlňujem teda :D Ale keď už sme sa dali do reči a vidím, že s tým máš aspoň akú takú skúsenosť, tak som rovno smeroval otázky na teba. V pohode, ak nebudeš vedieť, však nič sa nedeje. Sa dopátram k informáciám nejakým iným spôsobom. Len toto je také šikovné, že sa dozviem aj skutočne, ako sa ľuďom čo to pozdáva a nečítam len odborné popisy. Hej hej, však to by som nechal tak či tak poriadne vyschnúť ten prvý náter. Takže dám jeden a uvidím, či bude treba ešte ďalší. Musím teraz premyslieť, že či kúpiť rovno viacej farby alebo by som potom utekal dokúpiť, ak by bolo treba viacej na tú ďalšiu vrstvu.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Maľovanie bytu - rady
PoslaťNapísal: Uto 12. Okt 2021 13:56:04 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 11. Feb 2016 9:17:45
Príspevky: 94
Ono ani nie tmavé steny, ale sú farebné. Je to taká bledo modrá. No divná farba, čo ti poviem. To som bola mladšia a kadejaký vkus so mala. Teraz by som chcela len čisto biele. Momentálne sa mi najviac takéto steny páčia a potom aj v budúcnosti sa s tým najlepšie dá niečo spraviť. Táto, čo tu niekto pridal na obrázku, tak na tú čo hovoríš?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Maľovanie bytu - rady
PoslaťNapísal: Pia 15. Okt 2021 10:48:04 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 07. Mar 2019 19:56:11
Príspevky: 54
Bydlisko: Nitra
Jasamia nemám ten pocit, že by som mala takéto zdravotné problémy skrz to. To proste len takéto chemické pachy mi nerobia dobre. Preto to je aspoň pre mňa zvlášť potešujúca správa, že tá farba po ničom takomto nie je cítiť. Som zvedavá, že k čomu ja prirovnám tú vôňu. No však to uvidím asi po tom prvom, keď poriadne vyschne, že či bude potrebný ešte jeden alebo nie.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Maľovanie bytu - rady
PoslaťNapísal: Pia 15. Okt 2021 11:42:56 
diskutér

Registrovaný: Str 22. Feb 2017 13:34:12
Príspevky: 103
Nicolletka tak to by malo pekne chytať na takú farbu. Keby bola tmavá, to by bolo horšie, ako som aj spomínal. Možnože by ti aj jedna vrstva stačila. Ťažko to budeme takto tipovať. Zvlášť, keď som to nevidel. To potom len tipujem, ako by to mohlo zhruba vyjsť. Hej hej, biele steny sú síce také obyč ale majú niečo do seba. Presne táto, ono potom ešte balenia sú odlišné. Akože len čo sa týka veľkosti.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Maľovanie bytu - rady
PoslaťNapísal: Pon 18. Okt 2021 6:47:34 
diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 13. Dec 2017 8:52:12
Príspevky: 103
Bydlisko: Zvolen
Zdravím vás priatelia. Vymysleli sme si doma, že ešte narýchlo premaľujeme obývačku s kuchyňou a chodbu doma. Ostatné izby si necháme už na budúci rok. Zase aby sme to zbytočne nesilili. Vetrať treba pri maľovaní, keďže tie farby práve nevoňajú, tak aby sme nepomrzli doma. Od vás by som rád nejaké názory na farby, ktoré sú teraz v obľube na trhu. Je tomu už pár rokov, čo som naposledy kupoval farbu a maľoval doma steny.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Maľovanie bytu - rady
PoslaťNapísal: Uto 19. Okt 2021 12:17:23 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 04. Sep 2018 7:03:17
Príspevky: 38
Bydlisko: Banská Bystrica
Galadriel no však preto, však preto. Ale nie, to len zo srandy. Keď som nevedela, tak som sa opýtala jeho a už som potom napísala vlastne to, čo on odkazuje. Ani nevie, koľkým ľuďom tu poradil a to sa tu ani neukázal. Musím mu potom povedať aspoň. Ono niektoré predajne berú aj naspäť tie balenia, pokiaľ sú nenačaté. Tak ja by som na tvojom mieste kúpila viac a potom išla vrátiť. To sa ale opýtaj pre istotu tam, kde pôjdeš na nákup.

_________________
„Domov nie je miesto, kde bývaš, ale miesto, kde ti rozumejú.“


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Maľovanie bytu - rady
PoslaťNapísal: Str 20. Okt 2021 9:36:57 
občasný diskutér

Registrovaný: Pia 26. Apr 2019 20:44:48
Príspevky: 39
Bydlisko: Bratislava
sakxia kedy sa do toho chces pustit vlastne? to si nespominala? ci cim skor tym lepsie?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Maľovanie bytu - rady
PoslaťNapísal: Str 20. Okt 2021 12:50:37 
občasný diskutér

Registrovaný: Uto 04. Okt 2016 9:02:19
Príspevky: 49
Okrem kotla, čo sa chystám teraz riešiť by sa mi šikla rada aj ohľadne farby na maľovanie. Nemám moc času behať po obchodoch a pozerať a zháňať, vypytovať sa kadekoho. Tak volím tento pre mňa jednoduchší spôsob na získanie informácií. Klasická obyčajná biela farba. Pôjde na biele zájdené steny. Aký postup? Aká farba?


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 523 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46 ... 53  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 9 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt