Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Pia 29. Mar 2024 7:15:47


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 414 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 ... 42  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Okna, tienenie a doplnky
PoslaťNapísal: Pia 05. Nov 2021 9:12:17 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 11. Júl 2018 10:24:09
Príspevky: 44
Bydlisko: Prievidza
mayky tak pri roletach toho veru vela nevymyslis, to len stiahnes alebo vytiahnes. chyba ti tam asi to take ako je pri zaluziach, ze sa daju aj naklanat rozne. tomu rozumiem, podla mna dobre rozhodnutie. uz si jednak na to zvyknuty aj. a ktore si si vybral, lebo teraz je predsa len ta ponuka vacsia nez to bolo kedysi. to sa dalo vyberat akurat tak z nejakych farieb a aj to ich nebolo moc vela. teraz uz maju aj rozne funkcie.
lyda podla mna aj v tom pripade, ked su odlisne zariadene izby, tak by sa dalo vybrat, lebo su tam aj take moznosti na vyber pri tych farbach, ze to nemusi byt cisto len jeden odtien, ale kadejake vzory tam boli napriklad. cize ono by sa to dalo si myslim, ale tak to je uz kazdeho rozhodnutie samozrejme. lepsie mi je to takto nechat na niekoho, kto s tym ma uz skusenost, tym nemam co pokazit.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Okna, tienenie a doplnky
PoslaťNapísal: Pia 05. Nov 2021 12:36:37 
diskutér

Registrovaný: Str 22. Feb 2017 13:34:12
Príspevky: 103
Marrrek vieš ako, ľudia vymyslia kadečo, aby si pomohli a uľahčili robotu. Ale zmysel to dáva, no nie? Nemám veru, ale plánujem. Len musím ušetriť niečo bokom, aby nám to všetko povychádzalo finančne. Ale takto dopredu už mám pozisťované asi všetko, čo sa dá. Mám čas ešte, tak aspoň takýmto spôsobom zbieram informácie a skúsenosti od ostatných.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Okna, tienenie a doplnky
PoslaťNapísal: Pon 08. Nov 2021 13:43:08 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 27. Feb 2018 13:37:20
Príspevky: 34
Bydlisko: Zvolen
Dvoranka tak hej, tomu rozumiem. Ale napadlo mi teda, ze je tam aj takato moznost, kedze to nie je nic narocne. Mas aj objednane uz teda?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Okna, tienenie a doplnky
PoslaťNapísal: Štv 11. Nov 2021 10:57:03 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 11. Júl 2018 10:24:09
Príspevky: 44
Bydlisko: Prievidza
lyda ale jasne, ze mam, to som este vtedy, ked sme sa o tom bavili, ze ktory odtien a takto. tak ked som mala vybrate, tak som rovno aj objednala, kym by som si to bola rozmyslela. uz ich mam aj doma davno. som to asi zabudla spomenut, moja chyba. bol mi to sused namontovat, mu to tak dobre odruky islo, ako keby s tym robil pravidelne.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Okna, tienenie a doplnky
PoslaťNapísal: Štv 18. Nov 2021 9:23:50 
občasný diskutér

Registrovaný: Pia 07. Apr 2017 11:05:13
Príspevky: 79
Doros zase nehovorim, ze to zmysel nedava, ale proste by mi nenapadlo takto zobrat vysavac a ist povysavat zaluzie. Ale uz som sa stretol aj s tym, ze niektory druh tienenia, nenapadne mi teraz ktory, sa da normalne aj oprat. Takze v porovnani s tymto je ten vysavac nic. Dobru taktiku si zvolil. Ked musis cakat na financie, tak aspon takto si zatial pozistujes vsetko potrebne a potom ti staci uz len ist nieco objednat a vybavena vec.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Okna, tienenie a doplnky
PoslaťNapísal: Štv 18. Nov 2021 10:31:03 
diskutér

Registrovaný: Str 22. Feb 2017 13:34:12
Príspevky: 103
Marrrek priznávam, že tiež som to nevedel hneď od začiatku. Mne to až predajca hovoril, lebo som bol taký skeptický, že ako sa to vôbec čistí, že však je to látka, tak na to prach musí sadať, však logicky ako všade, ale že ako sa to teda čistí. Ale ak to budeš mať prichytitené, že nie na pevno, tak by som možno vyskúšal to aj nejak vyprášiť alebo prebehnúť vlhkou handrou. Čo sa toho prania týka, tak to som si nie moc istý, záleží asi, že aká látka, aký materiál by si si vybral.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Okna, tienenie a doplnky
PoslaťNapísal: Uto 23. Nov 2021 12:21:22 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 27. Feb 2018 13:37:20
Príspevky: 34
Bydlisko: Zvolen
Dvoranka tak ty si aka sikovnica, si ma teraz normalne prekvapila, ze uz to mas hotove vsetko. A co teda? Pacia sa? Dobre sluzia? Ze ci sme to dobre vybrali. Si teraz pripisujem zasluhy, ako keby som s tebou byvala alebo co.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Okna, tienenie a doplnky
PoslaťNapísal: Štv 02. Dec 2021 12:44:08 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 11. Júl 2018 10:24:09
Príspevky: 44
Bydlisko: Prievidza
Lyda to si kludne mozes, pretoze neviem, ci bez tvojej pomoci a dovolim si povedat, ze aj podpory by som si vedela tak rychlo vybrat a hlavne teda mi bol poradeny dobry vyrobca. To asi tak najviac zalezi pri tom, ked sa pytas, ci dobre sluzia. Podla mna je tam velky rozdiel oproti tymto mojim da sa povedat znackovym a oproti nejakym, co by sa kupili len tak nejakom retazci. Takze za mna to hodnotim ako velmi vydareny nakup.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Okna, tienenie a doplnky
PoslaťNapísal: Štv 02. Dec 2021 18:10:14 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia 04. Máj 2018 12:57:36
Príspevky: 59
Bydlisko: Nitra
Keby ste mali úplne voľnú ruku pri výbere tienenia, tak by ste si dali vonkajšie alebo vnútorné a prečo? Ďakujem za všetky postrehy a názory.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Okna, tienenie a doplnky
PoslaťNapísal: Pia 03. Dec 2021 11:07:37 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 27. Feb 2018 13:37:20
Príspevky: 34
Bydlisko: Zvolen
Dvoranka ale to zase neprehanaj, keby som neporadila ja, tak niekto iny, alebo by si si to nasla. Vsak k vyrobcovi si sa dostala rychlo, tazsi bol potom uz ten vyber. Ale mas uspesne za tym, to som rada, ze uz je vsetko na poriadku. Ale tak sa ti paci a vyhovuje ako to tieni, ano? To som hlavne myslela, ze ako sa ti toto pozdava. Nepochybujem, ze tam bude rozdiel znacka verzus neznacka a myslim si, ze aj medzi tymi jednotlivymi znackami vedia byt aj rozdiely. Ale toto co si kupovala, tak to je podla mna fakt dobry vyrobca.


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 414 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 ... 42  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 22 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt