Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Štv 25. Apr 2024 5:38:06


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 425 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 ... 43  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Okna, tienenie a doplnky
PoslaťNapísal: Pia 04. Feb 2022 11:40:35 
občasný diskutér

Registrovaný: Pia 07. Apr 2017 11:05:13
Príspevky: 79
Doros to by som asi radsej do pracky nedaval. Akoze aj pri malych otackach by som z toho mal nejak obavy, aj ked je teda mozne, ze sa to takto da spravit. Skor len tak narucaka to preplachnut. Ale nemyslim si, ze by bolo treba robit takuto udrzbu nejak casto zase. Mame taky maly rucny vysavac na omrvinky na gauci alebo ked sa nieco rozsype, tak s tym by som to obriadoval.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Okna, tienenie a doplnky
PoslaťNapísal: Pon 07. Feb 2022 7:41:26 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 25. Jan 2017 13:03:51
Príspevky: 79
Nicolletka vies co, myslim si, ze aj v tych stavebninach by ti vedeli povedat, ale skus si aj na stranke pozriet, tam sa daju vyhladat priamo ich predajcovia a nemusis tym padom behat a patrat. Usetris tym kopec casu, ked pojdes takto na istotu. Myslim, ze s tym nebudu mat problem. Ten predajca ti tiez bude vediet poradit, ze co by bolo take najlepsie, keby sa tam dala z hladiska ten funkcnosti a aj uzitku.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Okna, tienenie a doplnky
PoslaťNapísal: Str 09. Feb 2022 10:24:27 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 11. Feb 2016 9:17:45
Príspevky: 95
Mayky ja som praveze chcela tak spravit, ze uz budem mat vsetko vybrate a ze si len objednam rovno nieco. Ale vyzera to tak, ze sa mi mensia pomoc zide. Ako nieze by som nejak nevedela, ze co chcem, ale taka som nejaka nerozhodna uplne. Lebo poviem si, ze aj toto by tam dobre vyzeralo, aj toto by pasovalo a stale len dokoliecka to pozeram.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Okna, tienenie a doplnky
PoslaťNapísal: Uto 15. Feb 2022 8:18:06 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 25. Jan 2017 13:03:51
Príspevky: 79
Nicolletka tak pozri si na stranke normalne predajcov a vyber si, co mas najblizsie a dohodni sa na stretnuti. Sice ani neviem, ci je potrebne dopredu sa ohlasovat, ale nic tym nepokazis, budes mat aspon istotu, ze bude mat na teba cas, ze tam nebudes musiet cakat v rade. Neodkladal by som to zbytocne, lebo vidim, ze proste chces to tienenie uz vybavit, ale nejak sa ti nedari v tom vybere.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Okna, tienenie a doplnky
PoslaťNapísal: Pon 21. Feb 2022 9:27:13 
diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia 08. Dec 2017 15:37:51
Príspevky: 110
Bydlisko: Hlohovec
čo by ste mi odporučili na strešné okná? klasické žalúzie nechcem, to mám taký divný pocit z toho, že by to tam dlho nevydržalo. skôr nejaká roleta alebo také niečo. mám pozerať niečo, čo sa dáva na klasické okná? že či sa dajú všetky tie druhy uspôsobiť aj na strešné okná, to neviem.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Okna, tienenie a doplnky
PoslaťNapísal: Pon 21. Feb 2022 11:11:39 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia 04. Máj 2018 12:57:36
Príspevky: 59
Bydlisko: Nitra
@Americano na toto ti viem presne dať tip. Isotra má totižto presne takéto rolety zvlášť na strešné okná v ponuke. Ja som na ich stránke už ako doma, keďže sa rieši u nás tiež tienenie na okná. Skús pozrieť, ak by si nenašiel, tak ti to pozriem, nepamätám všetky tie názvy. Ale ešte párkrát to pozriem a aj to sa už naučím :D


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Okna, tienenie a doplnky
PoslaťNapísal: Uto 22. Feb 2022 13:01:55 
občasný diskutér

Registrovaný: Pia 07. Apr 2017 11:05:13
Príspevky: 79
Americano tak ak nechces zaluzie, tak potom jedine rolety. Na stresne okna su ale o nieco ine zaluzie ako na klasicke okna. Tam sa nemas preco obavat toho, ze by to nejak nedrzalo, padalo alebo co.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Okna, tienenie a doplnky
PoslaťNapísal: Str 23. Feb 2022 7:37:21 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 11. Feb 2016 9:17:45
Príspevky: 95
Mayky spravila som tak, ako si mi poradil. Na pondelok som si dohodla stretko, to mam akurat poobednu, tak ze doobeda by som toto skusila vybavit. Tak mi drz palce, nech dobre pochodim a potom dam vediet samozrejme.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Okna, tienenie a doplnky
PoslaťNapísal: Štv 24. Feb 2022 11:07:15 
diskutér

Registrovaný: Str 22. Feb 2017 13:34:12
Príspevky: 106
Marrrek áno, to je tiež dobrý nápad s tým vysávačom. Ale raz za čas by som to predsa len zhodil dolu a preplákal v tej vode, hoc len čistej. Lepšie to takto očistíš od prachu si myslím. Keby sa to takto nemohlo robiť, tak by to predsa výrobca neodporúčal v návode.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Okna, tienenie a doplnky
PoslaťNapísal: Štv 03. Mar 2022 8:08:02 
diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia 08. Dec 2017 15:37:51
Príspevky: 110
Bydlisko: Hlohovec
vlocka to ale myslíš vonkajšie či vnútorné rolety teraz? ja by som bral niečo z tých vnútorných práveže. chcem sa v tom nejak zorientovať, nech proste kúpim dobre na prvý raz.
marrrek chcel som sa opýtať to isté, čo vlocky, ale teda asi bude reč o tých vnútorných. a to môžu byť teda aj také ako sa dávajú na klasické okná? či je lepšie tie špeciálne, alebo ako to mám nazvať.


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 425 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 ... 43  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Google [Bot] a 21 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt