Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Sob 27. Apr 2024 23:33:27


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 796 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63 ... 80  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Sprchový kút vs vaňa
PoslaťNapísal: Pia 09. Jún 2023 7:35:52 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 15. Aug 2018 13:37:47
Príspevky: 35
Bydlisko: Bratislava
takze dvere boli problemom, uz chapem. ale vsak ked si idem dat murovany sprchovy kut, tak toto je uplne bezpredmetne. aj keby tam dvere boli, tak tie sa zvacsia davaju otvaracie a bez koliesok, ak sa nejake vobec davaju. ale to uz je asi trochu odbocenie od hlavnej temy.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sprchový kút vs vaňa
PoslaťNapísal: Pon 12. Jún 2023 8:39:12 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Ned 09. Júl 2017 20:04:19
Príspevky: 61
Bydlisko: Myjava
Teraz uz ano, ako kedysi boli proste tie sprchove kuty ine, zvacsa bol na vanicke kolieskovy system, no teraz je to uz o niecom inom


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sprchový kút vs vaňa
PoslaťNapísal: Str 14. Jún 2023 10:04:22 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 29. Máj 2017 8:25:27
Príspevky: 74
Prosim vyberali ste niekto teraz sprchove vanicky? Chcel by som vediet co je lepsie, co sa tyka hlbky, lebo nasiel som uz aj ploche a teda vizualne sa mi pacia ovela viac ako hlboke, ale netusim, ci je to prakticke. Preto by ma zaujimali osobne skusenosti ak mate.

_________________
moj dom moj hrad


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sprchový kút vs vaňa
PoslaťNapísal: Str 21. Jún 2023 9:06:19 
občasný diskutér

Registrovaný: Uto 03. Júl 2018 8:02:13
Príspevky: 59
sprchovy kut budes mat ako rieseny? taky klasicky, dvierka, vsetko? alebo budes robit walk-in? podla tohto sa to rozlisuje, teda je to jedno kriterium, podla ktoreho sa rozhodujes. jedna vec je to, ze sa ti to paci, ale aby to bolo aj prakticke.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sprchový kút vs vaňa
PoslaťNapísal: Str 21. Jún 2023 10:15:36 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 29. Máj 2017 8:25:27
Príspevky: 74
Chcel by som take to walk in, to sa mi paci. Tymto vlastne mi chces povedat, ze ked by bolo, ze dvierka, ze zasuvacie napriklad, tak tie plytke vanicky by boli pre mna pase, hej?

_________________
moj dom moj hrad


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sprchový kút vs vaňa
PoslaťNapísal: Pon 26. Jún 2023 9:00:08 
občasný diskutér

Registrovaný: Pon 14. Nov 2016 10:37:27
Príspevky: 58
Ale to vôbec nie, však aj takéto bývajú. Keď si pozrieš tie walk in, tak tam sa práveže dávajú tie plytké vaničky a nie také, do ktorých musíš vstúpiť. Pozri túto napríklad https://www.kaldewei.cz/vyrobky/sprchov ... ct/nexsys/ Náročky som hľadal takú obyčajnú, aby nebola nejak špeciálna, proste len pre predstavu. A keď si to tam pozrieš, tie obrázky, tak tam je aj vizualizácia toho walk in sprchového kúta.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sprchový kút vs vaňa
PoslaťNapísal: Pon 26. Jún 2023 12:27:28 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 12. Sep 2017 8:22:28
Príspevky: 84
Bydlisko: Bratislava
no a co je lepsie takato vanicka alebo len vydlazdit ten spodok?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sprchový kút vs vaňa
PoslaťNapísal: Uto 27. Jún 2023 10:11:08 
diskutér

Registrovaný: Str 22. Feb 2017 13:34:12
Príspevky: 106
Treba vyberať aj podľa toho, čo sa komu páči, čo od toho vlastne očakávaš a čo bude pohodlnejšie. Mne sa viacej páči, keď je tam vanička. Však tá sa tiež dá spraviť buď taká, že je položená na dlažbe alebo zapustená do dlažby. Aj keď niekomu sa to môže zdať, že je to nemoderné alebo čo, ale tak však vanička nemusí byť len biela, dá sa vybrať aj iná farba a tým pádom sa dá aj vanička doladiť k ostatnému zariadeniu kúpeľne.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sprchový kút vs vaňa
PoslaťNapísal: Uto 27. Jún 2023 16:51:51 
diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 22. Jan 2018 13:58:26
Príspevky: 121
aj vies, kde by som napriklad take farebne variacie nasiel? je aj nieco, aby sa na tej vanicke tak moc nesmykalo?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sprchový kút vs vaňa
PoslaťNapísal: Pon 03. Júl 2023 11:24:12 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 05. Júl 2018 22:10:37
Príspevky: 73
My sme si toto všetko pozerali priamo na webe výrobcu, značky, ktorú sme aj kupovali. Tam mali uvedené normálne všetky tie modely, aké predávajú. Vo filtri sa dala vybrať farba, rozmery, tvar vane, no kadečo. A aj taká protišmyková úprava, keď aj na to sa pýtaš :oops:


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 796 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63 ... 80  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 13 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt