Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Pia 29. Mar 2024 1:09:38


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 850 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45 ... 85  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Terasa - aka podlaha?
PoslaťNapísal: Str 09. Jún 2021 13:32:02 
diskutér

Registrovaný: Str 24. Feb 2016 9:22:11
Príspevky: 101
Livianito to niečo také keby som videl alebo mal doma, tak neviem neviem asi by som z kože vyskočil, že by som za niečo také dal peniaze. Predsa len keď už do niečoho idem, tak chcem aby to bolo poriadne urobené aby som mal kľud.
Radšej viac na začiatku investujem času do rozhodovania ako potom si búchať hlavu.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Terasa - aka podlaha?
PoslaťNapísal: Str 09. Jún 2021 15:01:29 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 12. Jan 2017 21:24:51
Príspevky: 46
@emano: Neviem ci najdes niekoho kto si na to trufol niekedy teraz. Lebo coraz viacej nastrah je v tomto smere. Ono je ine robit si terasu prvy a posledny krat v zivote a je rozdiel, ked niekto to robi denne, ze tie montaze robi pravidelne a ma to uz aj v hlave aj v rukach, ze vie presne kde co ma ist, kde co sedi. Kde aku dlzku pouzit a vela ineho.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Terasa - aka podlaha?
PoslaťNapísal: Štv 10. Jún 2021 8:16:44 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 12. Mar 2018 10:11:59
Príspevky: 89
Lukacovic, tak kedysi sa to len plastove robilo co viem, co si pamatam, ale vela ludi a asi aj samotni vyrobcovia prisli na to, ze to nie je cesta. Cca rovnaku zivotnost by mali mat aj dosky ako take aj ta podkonstrukcia.
Teraz je ale super mat taku terasku uz hotovu a uzivat si na nej napriklad kavicku. Ze taky klud.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Terasa - aka podlaha?
PoslaťNapísal: Uto 22. Jún 2021 11:19:07 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 19. Júl 2017 9:42:57
Príspevky: 82
Bydlisko: Trnava
benqo o tom plastovom si pisal akoze o podkonstrukcii, ktora sa dava pod drevoplastove dosky na terasu?
to uz roky co viem sa to nerobi, ze uz sa to robi z kvalitnejsich materialov, lebo je to ako pises, ide tam hlavne o tu zivotnost ;)


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Terasa - aka podlaha?
PoslaťNapísal: Uto 22. Jún 2021 12:09:50 
diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 13. Dec 2017 8:52:12
Príspevky: 103
Bydlisko: Zvolen
Plexo najlepšie je mať hliníkovú podkonštrukciu. To je podľa mňa istota toho, že to bude pevné, že to bude držať a všetko to bude ako má.
Lebo terasa by mala byť pevná, nemala by sa prehýbať ani nič podobné. Lebo to by bolo k ničomu. :?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Terasa - aka podlaha?
PoslaťNapísal: Str 23. Jún 2021 7:52:14 
diskutér

Registrovaný: Str 26. Okt 2016 13:32:25
Príspevky: 108
Bohro hej to je dobré, Timbermax tí dávajú pod dosky hliníkovú a tým pádom je to všetko kvalitnejšie. Aj pevnosť je lepšia a najmä pri hliníku sa nemusíš obávať, žeby nejako proste sa rozpadol alebo čosi akoby sa mohlo stať pri iných druhoch materiálov.
Ale tak o tom hovorí predsa len aj dlhoročná záruka ;) My síce máme na komplet terasu urobenú dva roky, ale všetko v poho a najmä čo je dobré, že vôbec som neni jej otrokom :mrgreen: :mrgreen: Stačí že ju v apríli očistím wapkou a už sa potom viacej nemusím o to dáko starať.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Terasa - aka podlaha?
PoslaťNapísal: Str 23. Jún 2021 10:29:46 
občasný diskutér

Registrovaný: Uto 06. Feb 2018 8:06:33
Príspevky: 32
Mosvlad neviem ako ty, ale ja sa snazim proste aby som nicoho nebol...
Ved veci maju sluzit mne, nie ja im, no nie??...


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Terasa - aka podlaha?
PoslaťNapísal: Štv 24. Jún 2021 14:33:41 
diskutér

Registrovaný: Str 26. Okt 2016 13:32:25
Príspevky: 108
Toto čo píšeš je fakt, tak sa aj snažím robiť, ale poviem ti, že nie zakaždým mi to ide, ale aj snaha sa cení, nie? :lol:


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Terasa - aka podlaha?
PoslaťNapísal: Pon 28. Jún 2021 7:44:42 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 02. Júl 2018 13:39:58
Príspevky: 83
Bydlisko: Žilina
no ale niekedy s tej snahy nemas nic. teraz si uz fakt dava na terasu drevo malo kto. celkovo sa drevo tazko udrziava a je rozhodne vacsia sanca, ze budes musiet po case nejake tie dosky vymenit, ako pri tych drevoplastovych doskach


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Terasa - aka podlaha?
PoslaťNapísal: Str 30. Jún 2021 12:29:28 
občasný diskutér

Registrovaný: Uto 06. Feb 2018 8:06:33
Príspevky: 32
@kozmonaut ano preto by som v takomto pripade drevo nepouzival, do buducna by to bola len praca navyse...


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 850 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45 ... 85  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 9 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt