Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Pia 29. Mar 2024 16:42:00


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 850 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58 ... 85  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Terasa - aka podlaha?
PoslaťNapísal: Štv 28. Apr 2022 6:57:09 
diskutér

Registrovaný: Pia 14. Okt 2016 12:20:17
Príspevky: 109
Sakxia tak hej, je to celkom dost, to nehovorim, ze nie, ale tak ked su si isty tymi doskami, ze tolko vydrzia, tak preco nie zase. Ono sa to vztahuje na farebnu stalost, ze ti z nich slnko nevytaha farbu, ze nevyblednu a potom na nejake to mechanicke opotrebnie, cize to, ze sa nevysuchaju, neostanu flaky na nic, nedoskriabu sa a podobne. Takze v podstate vsetko je v tom zahrnute by som povedal.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Terasa - aka podlaha?
PoslaťNapísal: Pon 02. Máj 2022 8:23:09 
diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia 20. Apr 2018 9:39:43
Príspevky: 152
Bydlisko: Piešťany
shippi nie je problem ist si pozriet nazivo tie dosky. akoze vies ich zohnat aj v marketoch, ale povedzme si, aka to bude kvalita. ked uz sa chces do niecoho takehoto pustat, tak by som akoze primarne na tu kvalitu hladel. nech to mas na roky rokuce a aj bez starosti, aby si nemusel zabijat kazdy rok cas s nejakou starostlivostou a osetrovanim. to by si potom rovno mohol stavit aj na drevo, vies ako. ake informacie by si dalsie potreboval?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Terasa - aka podlaha?
PoslaťNapísal: Str 04. Máj 2022 8:59:11 
občasný diskutér

Registrovaný: Pon 23. Jan 2017 13:37:53
Príspevky: 72
Duflo keď sme teraz nedávno riešili, že z čoho spraviť podlahu pri bazén, tak tiež sme na to išli podobne, že sme na takéto veci pozerali. A teda okrem toho by som spomenul aj záruku. My sme sa nakoniec rozhodli pri WPC, pri ktorých je záruka až 25 rokov, nech máme istotu.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Terasa - aka podlaha?
PoslaťNapísal: Štv 05. Máj 2022 11:18:48 
diskutér

Registrovaný: Uto 20. Feb 2018 8:34:35
Príspevky: 110
Tak to je slušná záruka by som povedal. To sa vzťahuje na čo? Je to nejak obmedzené, že ja neviem, na nejaké opotrebenie, vyblednutie alebo čo?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Terasa - aka podlaha?
PoslaťNapísal: Pia 06. Máj 2022 10:41:07 
občasný diskutér

Registrovaný: Pon 23. Jan 2017 13:37:53
Príspevky: 72
Livianito dá sa povedať, že to platí tak všeobecne. Aj na tú farebnú stálosť, že ti garantujú, že dosky nevyblednú, že z nich slnko nevyťahá farbu, ako je to napríklad pri dreve, keď je nonstop na slnku, prší na to, sneží, potom to zamrzne atď. Tak toto akože vôbec nemá na tie dosky vplyv. Potom mi ešte napadá, že aj na také mechanické opotrebenie sa tiež vzťahuje záruka. Neviem, čo by som uviedol ako príklad v tomto prípade. Pri bežnej chôdzi, posúvaní záhradného nábytku, grilu a podobne, že sa nepoškodia dosky, neostanú tam nejaké ryhy, škrabance atď.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Terasa - aka podlaha?
PoslaťNapísal: Pon 09. Máj 2022 9:40:44 
občasný diskutér

Registrovaný: Pia 12. Feb 2016 12:11:51
Príspevky: 70
Ono to je napríklad aj to, že keď ti niečo kvapne, aj nejaká mastnota z grilovačky napríklad, tak že sa ti nevsiakne do tej dosky, ale normálne ostane ako na povrchu a len to zotrieš. Keďže sú vodeodolné, tak aj voči takýmto veciam sú tým pádom.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Terasa - aka podlaha?
PoslaťNapísal: Uto 10. Máj 2022 11:03:33 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 17. Jan 2019 9:46:03
Príspevky: 58
duflo vsak na co ine pozerat nez na kvalitu. vsimol som si teraz aj v nejakej reklame, ze su niekde v akcii, ale to som si hned povedal, ze tak to za tu cenu asi vela cakat nemozem. neviem ani, asi zatial netreba nic viacej nejak. aj som si pozeral nejake info na nete ohladne toho, pozeral som si aj porovnavacky s drevom aj slovne, co je popisane aj obrazky som pozeral. to asi ale len tak pre moje utvrdenie sa v tom, ze wpc bude dobra volba.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Terasa - aka podlaha?
PoslaťNapísal: Str 11. Máj 2022 8:22:52 
občasný diskutér

Registrovaný: Sob 25. Mar 2017 10:25:22
Príspevky: 97
shippi bude, jasne, ze bude. ale teda zalezi aj od toho, ze ake dosky budes kupovat. kde a od akeho vyrobcu. lebo zase nie vsetky tie dosky su rovnako kvalitne si povedzme. preto som aj toto dost riesil, kym som vybral. markety, kde doska stoji pod desat eur, to som akoze hned vylucil.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Terasa - aka podlaha?
PoslaťNapísal: Str 11. Máj 2022 11:28:25 
diskutér

Registrovaný: Pia 18. Nov 2016 15:54:24
Príspevky: 106
Ako je mozne, ze sa ta mastnota ani voda nevsiakne? To sa nejak osetruje? Len to mi zase nevychadza, ked hovorite, ze sa netreba o to starat.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Terasa - aka podlaha?
PoslaťNapísal: Štv 12. Máj 2022 9:17:02 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 12. Jan 2017 21:24:51
Príspevky: 46
@erdzi: nevsiakne, pretoze su vodeodolne a vodeodolne su vdaka tomu, akym sposobom sa vyrabaju. konkretne ide o dvojitu extruziu (teda aspon pri doskach, s ktorymi mam skusenost), ale nie vsetky sa vyrabaju takto. neviem, ci to mam nejak blizsie rozpisovat, alebo si to radsej vyhladas a sama pozries. nerobi mi to problem, ale zase aby som nahodou zbytocne sa tu nevypisoval.


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 850 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58 ... 85  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 22 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt