Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Pia 19. Apr 2024 9:03:44


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 859 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59 ... 86  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Terasa - aka podlaha?
PoslaťNapísal: Pia 13. Máj 2022 10:43:58 
občasný diskutér

Registrovaný: Pia 17. Aug 2018 11:03:00
Príspevky: 31
ahojte vsetcia, ja som si presla diskusiu a pacia sa mi tie drevoplastove alebo wpc dosky, co spominate. vsetko akoze fajn, vlastnosti a toto vsetko, len by som sa chcela opytat. mozu sa dat aj na balkon? miesto nejakej dlazby alebo tak? zvykne sa to aj takto pouzivat? o tom som zmienku nenasla, tak radsej sa tuto vas najskor na to chcem opytat.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Terasa - aka podlaha?
PoslaťNapísal: Pon 16. Máj 2022 9:07:26 
diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia 20. Apr 2018 9:39:43
Príspevky: 152
Bydlisko: Piešťany
shippi hej hej, to som tiez zachytil a podobne som reagoval, kedze viem, ako to chodi s tou cenou a kvalitou. podla mna to bude dobra volba, vsak ked si sa o tom aj takto sam presvedcil. keby to bolo malo, tak daju sa aj osobne ist pozriet.
minusso tak to je velmi fajn zaruka by som povedal. uz ked sa niekto odvazi poskytovat na svoje veci takuto zaruku, tak si myslim, ze to o niecom asi svedci. ze si stoji za tym, co predava a montuje. lebo povedzme si, nie je vela veci, pri ktorych by si sa stretol az s takouto vysokou zarukou.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Terasa - aka podlaha?
PoslaťNapísal: Str 18. Máj 2022 8:59:22 
občasný diskutér

Registrovaný: Pon 23. Jan 2017 13:37:53
Príspevky: 72
Shippi tak to dosť pochybujem, že takéto dosky z reklamy z marketu ti dajú záruku 25 rokov na tie dosky. Akože cena môže byť dobrá, ale to je asi tak všetko by som povedal. Čiže len podľa nej sa riadiť a rozhodovať pri kúpe, tak to nie, neprosím.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Terasa - aka podlaha?
PoslaťNapísal: Uto 24. Máj 2022 9:17:33 
diskutér

Registrovaný: Pia 28. Okt 2016 13:25:45
Príspevky: 101
Monca20 nevidim dovod, preco by na balkon ist nemohli. Osobne som taketo nieco asi nevidel, ale v pohode by som do toho isiel. Vsak co sa tyka tych vlastnosti, tak to myslim, ze ohladne tohto vyhovuju a a ked sa tam spravne namontuju, tak nie je ziadne dovod nedat ich tam. Nie kazdy je zastancom dlazby, takze kludne. Mas aj nejake uz vyhliadnute?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Terasa - aka podlaha?
PoslaťNapísal: Pon 30. Máj 2022 8:50:44 
diskutér

Registrovaný: Uto 20. Feb 2018 8:34:35
Príspevky: 110
Minusso chápem chápem, pri takom bežnom domáckom využívaní. Zase žiadne extrémy zase, však na to určené ani nie sú. Toto sú také úplne bežné normálne veci, čo asi každý doma robí a teda plus to počasie, to ovplyvniť nikto z nás nevieme.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Terasa - aka podlaha?
PoslaťNapísal: Štv 02. Jún 2022 9:11:42 
občasný diskutér

Registrovaný: Pia 17. Aug 2018 11:03:00
Príspevky: 31
rudkoko popravde akoze ani ja nie, lebo si myslim, ze to je dost podobne tej terase, ale tak radsej sa na to takto dopredu opytam, aby som vedela, ze ci s tym mozem pocitat alebo mam hladat nejaku inu moznost, co by sa tam mohlo dat. potom nevies, ze ako sa tam montuju? to asi nemoze ist len tak priamo na ten beton, ci? pozerala som si nejake, ale ze by som mala uplne vybrate, tak to este nie.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Terasa - aka podlaha?
PoslaťNapísal: Pon 06. Jún 2022 12:19:39 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 17. Jan 2019 9:46:03
Príspevky: 58
duflo no vsak do obchodov, do marketov nie? ci ako si to myslel, ze sa daju ist osobne pozriet? lebo tak jedno je pozerat si nejake obrazky a fotky a ine vidiet nazivo, ked mozes tie dosky zobrat aj do ruky a tak si to porovnat. vsak chodit sa po tej podlahe chodi aj na boso, tak nech viem, ze ake to je na dotyk aj.
minusso tak toto som ja ale ani nepovedal, ze by na ne mala byt taka zaruka. to akoze porovnavas s nejakymi konkretnymi, na ktore sa vztahuje takato zaruka, ci si to cislo len tak stretlil?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Terasa - aka podlaha?
PoslaťNapísal: Uto 07. Jún 2022 7:58:42 
diskutér

Registrovaný: Pia 18. Nov 2016 15:54:24
Príspevky: 106
Lambor ak to vies nejak zjednodusene, tak kludne mozes skusit. Zas nemyslim si, ze som az tak mimo v tychto veciach, ze by som to mohla pochopit, ak vynechas take odborne nazvy.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Terasa - aka podlaha?
PoslaťNapísal: Uto 07. Jún 2022 11:25:22 
diskutér

Registrovaný: Uto 20. Feb 2018 8:34:35
Príspevky: 110
Shippi áno, je aj toto možnosť, kam ísť pozrieť, ale ako sa už spomínalo, tak tu zrovna nemôžem hľadať nejakú vysokú kvalitu. Zabudol si ešte na špecializované predajne a showroomy, to už samo o sebe znie tak istejšie si myslím. Ono keď to pozeráš takto na nete, to tiež nie je na škodu, nejakú tú predstavu si utvoriť vieš, ale zas nevieš podľa toho posúdiť kvalitu a čo môže byť iné ako v reále potom je aj farba napríklad aby sa zhodovala, lebo stačí, že máš ináč nastavený monitor alebo iný jas alebo čo na mobile a už to nemusí byť presne ono.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Terasa - aka podlaha?
PoslaťNapísal: Str 08. Jún 2022 7:55:17 
občasný diskutér

Registrovaný: Pia 17. Aug 2018 11:03:00
Príspevky: 31
rudkoko takze aktualizacia, pozerala som si nieco aj o tych podkladoch. pozerala som na timbermaxe, lebo oni to tam mali tak fajn zrozumitelne napisane a aj ukazky, akoze obrazky. to je dobra firma? od nich by sa oplatilo kupovat aj tie dosky?


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 859 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59 ... 86  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 13 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt