Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Uto 16. Apr 2024 14:19:31


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 857 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63 ... 86  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Terasa - aka podlaha?
PoslaťNapísal: Štv 08. Sep 2022 8:35:51 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 15. Jún 2017 11:38:06
Príspevky: 81
Bydlisko: Bratislava
Pokial sa v tom nejak fakt, ze nevyznas, tak zakazdym je lepsie sa poradit. Ci uz takto tuto medzi svojimi, alebo ze by si isla k predajcovi. A ktore to ides pozerat? Uz nejake konkretne mas vyhliadnute?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Terasa - aka podlaha?
PoslaťNapísal: Pia 09. Sep 2022 8:47:44 
diskutér

Registrovaný: Pia 18. Nov 2016 15:54:24
Príspevky: 106
Napriklad ja som ich uz viacero pozerala. Aj na nete a aj som bola pozerat v predajniach aj v stavebninach aj kade tade. Mala som dost, ked som prisla s tym, ze chcem taketo drevoplastove dosky a predajca mi zacal nukat drevene. Akoze halo, keby som chcela taketo nieco o co sa musim starat a robit pravidelne udrzbu, tak si rovno pytam drevo. Ale aj tak som si stale nevybrala, lebo som nasla tolko vela druhov, ze proste neviem.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Terasa - aka podlaha?
PoslaťNapísal: Pon 12. Sep 2022 8:59:54 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 12. Mar 2018 10:11:59
Príspevky: 89
Skor ako do stavebnin by som ti poradil ist normalne pozriet k nejaku predajcovi, co sa specializuje vyhradne na tieto drevoplastove dosky, alebo este by sa dal navstivit aj nejaky showroom, to bude ale v podstate to iste. Tam isto dostanes kupit lepsie a kvalitnejsie ako len tak v nejakom obchode.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Terasa - aka podlaha?
PoslaťNapísal: Uto 13. Sep 2022 7:38:29 
diskutér

Registrovaný: Pia 28. Okt 2016 13:25:45
Príspevky: 101
Zitiara potom by som akoze nevahal a kludne ich zobral. Maju aj porovnanie tychto ich dosiek a dreveneho obkladu alebo podlahy, ze ako to vyzera po nejakom case. Tak to si vies tiez takto pozriet a porovnat. Pokial, ze nemas v okoli niekoho, kto ich ma, tak jedine takto si to porovnat alebo potom to pozriet v tom showroome. Neviem, co ti bude lepsie.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Terasa - aka podlaha?
PoslaťNapísal: Str 14. Sep 2022 8:04:43 
občasný diskutér

Registrovaný: Uto 23. Feb 2016 10:00:27
Príspevky: 92
vies co, ja som si daval robit podlahu z tychto dosiek, sice nie je to zas taka dlha doba, co ju mam, zo tri roky, tak neviem, ci to bude dostatocne, aby som ti to nejak objektivne zhodnotil. ale moj subjektivny nazor je taky, ze dosky su dobre proste, nevybledli, nie je ich treba natierat. co sa zakazdym tak v duchu pousmejem, ked susedov vidim, ako brusia a natieraju terasu pravidelne, ja si len zakazdym poviem, ze ako dobre, ze mna nic taketo necaka ani v buducnosti a nie to este nejak pravidelne kazdy rok.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Terasa - aka podlaha?
PoslaťNapísal: Pon 19. Sep 2022 6:20:47 
občasný diskutér

Registrovaný: Uto 21. Mar 2017 12:47:06
Príspevky: 87
Toto ked spominas, musim povedat, ze ma dost prekvapilo, ked som videl tuto u nas jedni, ked robili terasu, tak ze ked dali drevenu podlahu, tak hned este pred pouzivanim museli takto osetrit tie dosky. No by som bol rad, ze som spravil podlahu a nie teraz este to vsetko natierat. Uz len kvoli tomu, ze drevoplastove dosky taketo nieco nevyzaduju sa radsej priklonim k tejto moznosti.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Terasa - aka podlaha?
PoslaťNapísal: Str 21. Sep 2022 13:49:37 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 12. Mar 2018 10:11:59
Príspevky: 89
Timco46 tym, ze si si ju daval robit myslis, ze si to akoze objednaval cele na kluc, vratane dosiek aj roboty? Kolko ta to vyslo? Nemusis ani celu sumu spominat, viem, ze o tom sa ludia neradi bavia takto verejne, ale tak za meter aspon priblizne.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Terasa - aka podlaha?
PoslaťNapísal: Štv 22. Sep 2022 7:07:41 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 20. Okt 2016 12:12:04
Príspevky: 86
benqo cca pol roka dozadu som kupoval dosky a aj zajednaval montaz, takze sa da povedat, ze som to tiez mal na kluc.... este robili aj taku predpripravu na to, aby sa mohli dosky ukladat... to ma za ten meter stalo okolo stopatdesiat eur.. komplet vsetko vratanie dosiek, roboty, tej podkonstrukcie a vsetkych ostatnych pomocnych materialov, ktore si uz robotnici prisniesli so sebou...


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Terasa - aka podlaha?
PoslaťNapísal: Pia 23. Sep 2022 6:54:27 
občasný diskutér

Registrovaný: Uto 28. Feb 2017 12:18:10
Príspevky: 80
Co to bolo za dosky? Lebo cena je to nie prave najnizsia, to uz musela byt kvalita dosiek aj nejaka lepsia aspon tym padom, nie? Zase tak ci tak vyhoda, ze si to objednal takto ako celok, ze si to mal bez starosti a nejakej roboty.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Terasa - aka podlaha?
PoslaťNapísal: Str 28. Sep 2022 6:57:25 
občasný diskutér

Registrovaný: Uto 21. Mar 2017 12:47:06
Príspevky: 87
To pri vsetkom tam vseobecne plati, ze ked chces kvalitu, tak nemozes pozerat tie najnizsie cenove kategorie. A si zober, ze co vsetko tam je zapocitane v tej cene. Nie len dosky, na to netreba zabudat. A ono Timbermax ma napriklad aj viacero tych dosiek, ze to nie je tak, ze by mali v ponuke len jedny WPC. Akoze co sa tyka vyrobcu tak to hej, ale su to rozne formaty, rozmery, niektore su plne, nietore s takymi dutinami vovnutri.


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 857 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63 ... 86  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 5 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt