Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Štv 18. Apr 2024 4:40:55


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 859 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66 ... 86  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Terasa - aka podlaha?
PoslaťNapísal: Str 16. Nov 2022 10:03:05 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 13. Feb 2019 13:14:52
Príspevky: 26
Janica pozerala som a je to tam presne na niektorých fotkách tak, ako som myslela. Vďaka za typ, isto to ešte bližšie pozrieme aj s mojom pánom manželom, lebo tak rozhodujúce slovo má on v týchto veciach. To ja si niečo vymyslím, takto sa popýtam, nech mu aj niečo schopné predostriem a už potom spolu to dotiahneme nejak.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Terasa - aka podlaha?
PoslaťNapísal: Pon 21. Nov 2022 11:47:25 
občasný diskutér

Registrovaný: Pon 23. Jan 2017 13:37:53
Príspevky: 72
Aspoň predbežne máte už niečo vybraté? Či až keď to pôjdete pozrieť, tak padne rozhodnutie, že ktoré a či vôbec? Lebo napríklad aj tých farieb je veľa, z ktorých sa dá vyberať. Niektoré tie odtiene mi pripadajú dosť podobne, ale verím tomu, že ženské oko to inak vníma hah.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Terasa - aka podlaha?
PoslaťNapísal: Uto 22. Nov 2022 10:12:11 
občasný diskutér

Registrovaný: Pon 13. Mar 2017 13:53:55
Príspevky: 75
ale dobre, ze ste sa rozhodli ist takto osobne, je to lepsie, lebo tak predajca aj poradi a tak celkovo pomoze pri tom vybere. myslim, ze farba je akoze taka len esteticka zalezitost, ze to nema nejak vplyv na funkcnost a vlastnosti a takto. ono vsetky dosky sa vyrabaju asi rovnako si myslim.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Terasa - aka podlaha?
PoslaťNapísal: Str 23. Nov 2022 12:07:48 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 28. Aug 2017 10:52:14
Príspevky: 50
Bydlisko: Senica
Pocujte, co som pozeral drevoplastove dosky, vsak aj tu bola o nich rec. Nasiel som ich viacero druhov aj vzhladovo sa odlisuju aj rozne hrubky a niektore su plne, niektore maju take okruhle alebo ine otvory v sebe. Ozrejmite mi to prosim vas, ze co a ako. Radsej sa tu opytam, ako ist za nejakym predajcom do obchodu a tam sa tvarit, ze viem o com mi hovori.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Terasa - aka podlaha?
PoslaťNapísal: Štv 24. Nov 2022 9:31:35 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 31. Máj 2017 7:26:25
Príspevky: 68
Čo ti poviem, čím viac výrobcov, tým viacero druhov dosiek. Odporúčam pozerať tie, čo nemajú na povrchu drážky, už len z hľadiska údržby napríklad. Nepozeral by som ani tie úplne najtenšie. Čo sa tak celkovo kvality týka, tak lepšie sú tie, čo imitujú na pohľad drevo, tam je aj iný postup výroby, inak sa riešia tie povrchové úpravy a tak ďalej. Máš aj niektoré z nich tak vyhliadnuté, že si naklonený niektorej možnosti, niektorým doskám?

_________________
moja praca, moje hobby


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Terasa - aka podlaha?
PoslaťNapísal: Pia 25. Nov 2022 9:38:10 
občasný diskutér

Registrovaný: Sob 23. Jún 2018 5:55:13
Príspevky: 43
Bydlisko: Prievidza
taketo mam vyhliadnute a aj som objednal. spolieham na to, ze namontovat to zvladnem aj sam, takze uz by mi bolo asi take blbe, keby som ich potom kontaktoval zase, ze som si to rozmyslel, ci mi to pridu aj namontovat hahaa.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Terasa - aka podlaha?
PoslaťNapísal: Str 30. Nov 2022 10:34:58 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 30. Nov 2016 8:43:14
Príspevky: 87
to das podla mna v pohodicke. odporucam si hlavne pozriet nejake navody, pripadne aj videa a pojde to. s tymi doskami sa akoze dobre robi. su aj lahke, takze manipulacia uplne jednoducha. co by som poradil, tak davaj pozor na spary. netreba tie dosky davat zbytocne daleko od seba. to je tiez vyhoda takejto podlahy, ze ked je to spravene tak, ako ma, tak ziadne medzery medzi doskami, nic ti tam nezapadne a aj udrzba tym padom je jednoduchsia.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Terasa - aka podlaha?
PoslaťNapísal: Štv 01. Dec 2022 9:10:36 
občasný diskutér

Registrovaný: Uto 12. Mar 2019 13:05:26
Príspevky: 18
Bydlisko: Prievidza
Ahojte, robím si taký malý prieskum, že kto si čo dal ako podlahu na terasu. Veľa vídam dlažby, čo je akože fajn, ale nie je to úplne podľa môjho vkusu. Čo poviete na drevenú podlahu? To sa mi páči omnoho viacej ako dlažba. Len ma nie jeden človek už odrádzal od tohto skrz to, že sa to bude musieť brúsievať a natierať. Tak neviem teda.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Terasa - aka podlaha?
PoslaťNapísal: Pia 02. Dec 2022 12:00:38 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 17. Jan 2019 9:46:03
Príspevky: 58
dlazbe by som sa ja osobne vyhol, nemam rad ten pocit, ked bosou nohou stupis na dlazbu a je to take chladive. plus, zvykne sa na tom aj dost smykat, co asi nechces. aj kedy byva uvedene pri niektorych dlazbach, ze su protismykove, tak co mam skusenost, plati to len docasne. pretoze sa ta povrchova uprava dava az dodatocne. napriklad co viem, tak niektore drevoplastove dosky maju takuto upravu uz od vyroby proste v sebe, nedava sa az potom dodatocne, takze to ma lepsi efekt.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Terasa - aka podlaha?
PoslaťNapísal: Pon 05. Dec 2022 10:33:10 
diskutér

Registrovaný: Pia 14. Okt 2016 12:20:17
Príspevky: 109
Nemyslim si, ze to maju aj vsetky tie dosky vobec, co viem, tak Timbermaxove hej, tie to maju akoze takto priamod vyroby, co si aj spominal. Tiez by som bol povedal, ze je to lepsie, ked je tu uz priamo v tej doske nejak zakomponovane, nez ked sa to ma dodatocne pridavat. Vsak ci chces alebo nie, tak sa to proste opotrebuje, preto ono ani nie, ze by ta dlazba nebola protismykova, len proste casom to zide dolu.


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 859 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66 ... 86  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 4 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt