Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Pia 29. Mar 2024 8:20:47


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 850 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67 ... 85  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Terasa - aka podlaha?
PoslaťNapísal: Uto 06. Dec 2022 12:57:08 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 07. Mar 2019 19:56:11
Príspevky: 54
Bydlisko: Nitra
Tak jasné, lebo keď je to akože súčasť tej dosky, tak asi sa to len tak neošúcha, ako keby to bola až dodatočne pridané ako nejaká povrchová úprava. Aj tak ma to prekvapuje, že ako môže byť taká doska protišmyková. By som tomu neverila, keby som to nemala sama vyskúšané.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Terasa - aka podlaha?
PoslaťNapísal: Str 07. Dec 2022 8:52:31 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia 14. Sep 2018 11:48:36
Príspevky: 33
@simura aj ste to už nejak preberali a riešili? som zvedavá, že čo povedal na toto, lebo je to firma podľa mňa dobrá, aj dosky majú dobré a kvalitné, tak že či sa mu to bude pozdávať ;)


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Terasa - aka podlaha?
PoslaťNapísal: Pia 09. Dec 2022 10:46:31 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 31. Máj 2017 7:26:25
Príspevky: 65
Sttorro od koho si ich objednával nakoniec? Nerozmýšľal si nad tým, že by si to objednal rovno aj s robotou, že by ti to rovno aj oni namontovali?

_________________
moja praca, moje hobby


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Terasa - aka podlaha?
PoslaťNapísal: Pia 09. Dec 2022 12:17:53 
diskutér

Registrovaný: Str 26. Okt 2016 13:32:25
Príspevky: 108
Neviem, ja by som to neriešil asi tak, že by som kupoval len čisto dosky. Keď som kupoval dosky na podlahu na terasu, tak to rovno aj s robotou. Vôbec sa mi nechcelo nad tým dumať, čo ako by sa malo spraviť. Akože buď som fajnový alebo som to chcel mať poriadne spravené. Môžete si tipnúť.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Terasa - aka podlaha?
PoslaťNapísal: Pon 12. Dec 2022 10:15:06 
občasný diskutér

Registrovaný: Sob 23. Jún 2018 5:55:13
Príspevky: 43
Bydlisko: Prievidza
petrassko to som nespomenul? vidis to, a ja reku som to predtym uz hovoril, muselo to byt asi niekde inde. no ale teda od Timbermaxu som objednal, akoze su u nich mozno o nieco drahsie tie dosky ako by som kupil niekde v obchode, ale zase o to by mali byt aj lepsie. vsak uz to mam aj porobene, tak uz len tomu dat nejaky cas, aby som to aj vedel objektivne posudit. rozmyslal som aj nad tym pravdaze, ze by som to cele zajednal, ale potom si hovorim, ze nemoze to byt zase take tazke a nebolo ani.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Terasa - aka podlaha?
PoslaťNapísal: Uto 13. Dec 2022 9:50:00 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 07. Sep 2017 14:41:20
Príspevky: 55
Bydlisko: Gabčíkovo
takže všetko od podlahy, od tých základov, cez vyspádovanie cez rozhodnutie akú tú podkonštrukciu tam zvoliť, ako sa to bude montovať a tak ďalej...
to si si všetko vedel sám spraviť?
tiež som si myslel, že to je jednoduché, ale nejak som dospel k tomu, že asi to tak ani nebude.
akože tým nechcem povedať, že nie si šikovný alebo čo, ale mne sa to zdalo byť nejak nie úplne jednoduché, aby som sa do toho sám púšťal.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Terasa - aka podlaha?
PoslaťNapísal: Str 14. Dec 2022 10:43:16 
diskutér

Registrovaný: Str 24. Feb 2016 9:22:11
Príspevky: 101
Tiež som mal taký nápad na začiatku, že však to bude nič, to spravím sám.
Ale som si to rozmyslel.
Lebo zase nie je to úplne najlacnejšia záležitosť a nemať to spravené na prvý raz poriadne, že by sa tam muselo niečo prerábať a opravovať, tak tomu som sa chcel radšej vyhnúť.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Terasa - aka podlaha?
PoslaťNapísal: Štv 15. Dec 2022 11:32:43 
diskutér

Registrovaný: Pia 28. Okt 2016 13:25:45
Príspevky: 101
Poviem ti tak, ze podla mna si dobre spravil, ze si sa nakoniec takto rozhodol. Ono samotne dosky sa montuju uz fajn, to pekne do seba zapada. Ale tak to nie je zas to jedine, co by si robil. Mas aj nejaku foto, ako to vyzera alebo?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Terasa - aka podlaha?
PoslaťNapísal: Pia 16. Dec 2022 10:14:27 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 31. Máj 2017 7:26:25
Príspevky: 65
Sttorro však v pohode, zase nič také sa nestalo. Opýtal som sa a teraz pozerám, že si už nezabudol dopísať. To som išiel povedať, že pokiaľ vieš, že prečo sú drahšie, že to má aj svoje opodstatnenie a nie len to, aby predajca viacej zarobil, tak to je iné. Tak to si potom šikovný, lebo aj také som už zachytil, že sa chcel niekto do toho pustiť a nakoniec si aj tak volal partiu na robotu.

_________________
moja praca, moje hobby


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Terasa - aka podlaha?
PoslaťNapísal: Pon 19. Dec 2022 9:32:34 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 03. Aug 2017 8:42:44
Príspevky: 60
Bydlisko: Trnava
rudkoko myslis tie dosky? to si vies pozriet aj na nete kadejake realizacie. alebo som tu zachytil, spominala sa tu jedna dost slusna firmicka ohladne tohto. tak oni aj na fb davaju fotky s realizacii, pre inspiraciu fajn.


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 850 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67 ... 85  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 17 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt