Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Štv 28. Mar 2024 11:08:45


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 523 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36 ... 53  Ďalší
Autor Správa
PoslaťNapísal: Uto 11. Okt 2022 6:47:20 
diskutér

Registrovaný: Pon 09. Jan 2017 20:46:22
Príspevky: 114
ale tak nemozes zase takto hadzat vsetky veci do jedneho vreca. daju sa aj takto kupit fajn veci, len akurat niektore je ozaj lepsie kupovat priamo do vyrobcu, ktory sa zameriava na tu ktoru oblast. vsak s tienenim je to tak isto, tiez vies kupit aj v obchode, ale tak nie vsetci mame rovnake okna, takze nie kazdemu bude to tienenie aj pasovat, tak ako by malo. osobne si radsej dam spravit taketo nieco na mieru, nech to aj vyzera, vsak to mam na ociach kazdy den.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Uto 11. Okt 2022 8:01:07 
občasný diskutér

Registrovaný: Pia 12. Feb 2016 12:11:51
Príspevky: 70
Vieš čo, my sme kupovali vonkajšie rolety a to si neviem popravde moc predstaviť, že by som prišla niekam do obchodu a mala pozerať niekde v regáloch, že či nájdem presne také, ako potrebujem. To sa podľa mňa ani nejak vo veľkom nevyrába.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Štv 13. Okt 2022 7:12:54 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 21. Aug 2017 8:20:29
Príspevky: 41
Bydlisko: Galanta
Anezka to ste si dávali tak, že normálne do toho prekladu, či ako sa to volá? Že tie kastlíky a motorčeky máte schované pod fasádou, či na oknách ich máte? To mi tak napadlo, lebo potom to treba aj nejak inak zatepľovať, alebo čo?


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pia 14. Okt 2022 7:05:48 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 10. Nov 2016 9:03:46
Príspevky: 57
Ak uz je zateplene a spravena fasada, tak tie skryte, nejak uz do uvahy nepripada, tie sa uz nedaju dat. Porusila by sa tym fasada a zateplenie. Moze sa dat akurat iba predokenne, priznane. Akurat, ze to uberie na svetle, lebo sa zmensi presklena plocha a zhora sa uberie niekolko cm na kastlik. Dalsi problem moze nastat s ovladanim. Bude sa musiet dat elektricke ovladanie, lebo pri rucnom by sa musel prevrtat ram okna.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Uto 18. Okt 2022 7:58:10 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 07. Nov 2018 16:29:59
Príspevky: 37
Bydlisko: Hlohovec
tak elektrické ovládanie je podľa mňa lepšie ako ručné, nie? príde mi to praktickejšie omnoho. prípade aj cez aplikáciu by sa to však malo dať spraviť, nie?

_________________
Postav dom, zasaď strom.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Str 19. Okt 2022 10:53:16 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 15. Jún 2017 11:38:06
Príspevky: 78
Bydlisko: Bratislava
Jasne, ze sa da, neviem ako je to pri vnutornom, to asi nie kazde sa takto bude dat spravit, ale kedze pri vonkajsom je elektricke ovladanie uplne bezna vec, tak tym padom sa da aj prepojit cez inteligentnu domacnosti. Neviem ale, ci je to nejak obmedzene, ze aka ta inteligentna domacnost je pre ktore tienenie. Jedine co viem, ze ich je viacero druhov.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pia 21. Okt 2022 9:46:20 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 03. Nov 2016 12:26:55
Príspevky: 79
veľa sa dá dočítať o tom tienení napríklad aj na webe Isotry. teraz som tam strávil asi 3/4 hodiny, čo som len tak pozeral, sem tam otvoril nejaký článok. nie je to tak, že by mali len ukážky toho tienenia, ale fakt aj kadečo iné, často kladené otázky sú všade moje obľúbené, tam sa človek dočíta aj také praktické veci, ktoré ho koľkokrát zaujímajú ale sám sa na to neopýta.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pon 24. Okt 2022 7:16:05 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 16. Nov 2016 13:13:29
Príspevky: 45
Ze? Ono je to take, ze zaujme ta jedna vec a potom uz ides rad radom s tym, ze vsak to len preletis ten clanok a dozvies sa nieco nove. Ja som si takto obzerala dokola vsetky tie tienenia, ked sme sa rozhodli, ze ideme davat.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Str 02. Nov 2022 9:22:31 
občasný diskutér

Registrovaný: Uto 04. Okt 2016 9:02:19
Príspevky: 49
Ale však to je fajn, nie? Radšej takto sa aj dozvedieť niečo nové a pozisťovať si aj takýmto spôsobom, keď hovoríš, že si si to takto pozerala, keď ste vyberali tienenie. Aj to mohlo na to mať určitý vplyv, že pre čo ste sa potom rozhodli.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Štv 03. Nov 2022 9:18:43 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 13. Feb 2019 13:14:52
Príspevky: 26
My sme to takto robili, keď sme stavali. Veľa sme si googlili a takto vyhľadávali informácie aj videá a kadejaké návody. Napríklad aj pri žalúziách sme si pozerali návody, ako sa to montuje a tak. Podľa mňa je to už taký normálny a bežný postup, keď človek niečo takéto rieši :)


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 523 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36 ... 53  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 9 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt