Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Pia 29. Mar 2024 11:10:40


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 523 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39 ... 53  Ďalší
Autor Správa
PoslaťNapísal: Str 07. Dec 2022 9:52:04 
občasný diskutér

Registrovaný: Pon 31. Okt 2016 15:00:55
Príspevky: 64
U nas je podobna situacia teraz, ze si doprajeme kvazi vianocny darcek v podobe noveho tienenie. Vybrate mame den a noc, len este hladam a zistujem, ze kde je dobre ho kupit. Lebo tak ked uz mam menit tienenie v celom dome, tak nech to stoji za to.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Str 07. Dec 2022 10:42:26 
diskutér

Registrovaný: Pon 09. Jan 2017 20:46:22
Príspevky: 114
vsak to mate dobre vymyslene, aj to bude uzitocne a aspon nebudete kupovat nejake zbytocnosti. len neviem, ze ako je to teraz s dodanim, ci vam to stihne prist do vianoc. bezne co viem, tak byva dodanie do tych dvoch tyzdnov, aspon co mam ja skusenost. ale tak uz teraz je dost vysoky datum. neviem, ako moc vam to suri, ci to chcete mat presne, ze pod strom alebo staci aj neskor.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Štv 08. Dec 2022 9:02:59 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 10. Júl 2017 10:07:41
Príspevky: 38
Bydlisko: trnava
Co som napriklad sa bol informovat ohladne nejakej veci u predajcu, co robi s tenenim, tak mi hovoril, ze do Vianoc uplne v pohode...
Ze tam plati stale to iste, ale zase neviem, ci to vsetci takto maju, to nechcem zavadzat, alebo podavat mylne informacie...
Riesil som ohladne Isotry, takze u nich je to takto... Da sa to pekne stihnut, ak by si teraz objednal...

_________________
zivot je ako hra: nezalezi na to ako dlho hras ale na tom ako to bolo zahrane ...


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pia 09. Dec 2022 8:31:58 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 21. Aug 2017 8:20:29
Príspevky: 41
Bydlisko: Galanta
To platí akože na všetky tie druhy tienenia? Lebo pri tom vonkajšom však tam treba aj to zamerať a tak nejak odbornejšie namontovať, nie?


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pon 12. Dec 2022 11:07:29 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 10. Nov 2016 9:03:46
Príspevky: 57
Ejula to dodanie mas na mysli? To mas najlepsie, ked sa budes informovat priamo na to konkretne, o ktore mas zaujem. Ale tak vzhladom na to, ze buduci tyzden uz Vianoce, tak bohvie ako to bude s dodanim, ze ci budu vsetci robit aj medzi sviatkami alebo tam budu mat celozavodne. To tazko povedat.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Uto 13. Dec 2022 9:52:36 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 07. Sep 2017 14:41:20
Príspevky: 55
Bydlisko: Gabčíkovo
niečo z toho vnútorného by sa dalo podľa mňa.
vonkajšie to ani nie, lebo tam sa však zvykne chodiť aj na zameranie a tak ďalej.
ale aspoň to by sa dalo stihnúť ešte teraz si myslím.
potom montáž, keby sa aj neskôr riešila, tak si myslím, že by s tým nebol nejak problém, že by sa dalo dohodnúť aj na neskoršom dátume.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Str 14. Dec 2022 9:45:16 
občasný diskutér

Registrovaný: Pon 31. Okt 2016 15:00:55
Príspevky: 64
Baroon no vsak ano, co to budeme hrat na nejake prekvapenie, vyuzijeme to aspon na to, ze si kupime nieco, co sa nam zide a co viac menej potrebujeme. Vsak sme predsa uz dospeli, vtedy sa to uz moze takto riesit :D Ono by zase nevadilo, keby to bolo aj ten dalsi tyzden alebo kludne aj na zaciatku januara, to je uz detail by som povedal.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Str 14. Dec 2022 9:46:50 
občasný diskutér

Registrovaný: Pon 31. Okt 2016 15:00:55
Príspevky: 64
Dahel to je mozne, ale to platilo asi este o tom case, co si pisal komentar. Teraz je cca o tyzden neskor a to si nemyslim, ze by sa stihlo. Ale akoze mne to nevadi, spominal som, ze aj keby to bolo zaciatkom januara, tak s tym som stale v pohode. Ale asi je pravda, ze objednat by sa to malo cim skor. Takze uvitam nejake odporucanie, ak by si mal, kde si sa bol napriklad ty informovat.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Štv 15. Dec 2022 12:38:50 
občasný diskutér

Registrovaný: Uto 19. Jún 2018 7:57:46
Príspevky: 77
... ohľadne tienenia sa tu spomenula jedna firma pár postov nad nami... pozri tam, do tejto možnosti by som sa nebál ísť kedykoľvek a v prípade hocijakého tienenia... a toho predajcu si vieš aj na ich stránke priamo vyhľadať podľa kraja alebo mesta...


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pon 19. Dec 2022 9:34:53 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 03. Aug 2017 8:42:44
Príspevky: 60
Bydlisko: Trnava
gorhio mas s nimi skusenost? lebo vsetko co zatial mam ja, su akurat tak recenzie a informacie ohladne tienenia, co som sa docital. viem, ze dost dobre je vonkajsie tienenie, ak chces spravit tak, ze chces uplne tmu, tak je to lepsie ako to vnutorne tienenie. len ako je to potom, ked sa davaju dodatocne? to treba asi tiez nejako dotiahnut elektriku alebo ako sa to potom riesi?


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 523 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39 ... 53  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 31 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt