Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Pia 29. Mar 2024 5:47:47


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 69 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Ďalší
Autor Správa
PoslaťNapísal: Pon 12. Mar 2018 15:54:17 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 30. Nov 2017 9:01:23
Príspevky: 76
Bydlisko: Dunajská Streda
moLliarka Asi tam pôjdeme synovi pozrieť lebo jemu sme už dávno nemenili matrac. Oni mávajú aj nejaké akcie či nevieš?


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Uto 13. Mar 2018 9:57:25 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 12. Dec 2017 10:19:56
Príspevky: 97
Bydlisko: Bratislava
ejula píše:
@moncita ja som mamicka uz dvoch deti...snad ti budem vediet dobre poradit...no chcela by som ti pridat link, na jeden velmi dobry clanok..kde opisuju podla coho vybrat spravny matrac...skus si precitat, mozno ti to vela da...tu je ten spominany link: http://www.segum.sk/ako-si-vybrat-matrac


ahoj, dobrý článok ale mňa by napríklad zaujímalo ako vybrať matrac malému dieťaťu, ktoré nevie povedať samé keď si naň ľahne, že táto tvrdosť mu vyhovuje? či tam treba dať skôr na rady predavača?


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Štv 15. Mar 2018 6:51:22 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 08. Mar 2018 9:56:15
Príspevky: 34
Bydlisko: Bratislava
filka píše:
ejula píše:
@moncita ja som mamicka uz dvoch deti...snad ti budem vediet dobre poradit...no chcela by som ti pridat link, na jeden velmi dobry clanok..kde opisuju podla coho vybrat spravny matrac...skus si precitat, mozno ti to vela da...tu je ten spominany link: http://www.segum.sk/ako-si-vybrat-matrac


ahoj, dobrý článok ale mňa by napríklad zaujímalo ako vybrať matrac malému dieťaťu, ktoré nevie povedať samé keď si naň ľahne, že táto tvrdosť mu vyhovuje? či tam treba dať skôr na rady predavača?


ako spravna matka, si musis lahnut ty a povedat, ci ti je pohodlny...detskych matracov nie je tak vela a vacsinou obsahuju studenu penu alebo gumokokos s obsahom elastickej textilii na ochranu jadra..no tazko takto povedat, ktory je dobry..osobne by som si dala poradit od predavaca alebo sa skus spytat este na nejakych inych skor mamickovskych forach..


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pia 23. Mar 2018 17:49:57 
občasný diskutér

Registrovaný: Pia 18. Dec 2015 10:51:42
Príspevky: 75
vyberali sme podla nosnosti. Máme penový za 170e jeden kus


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pon 26. Mar 2018 8:28:14 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 12. Dec 2017 10:19:56
Príspevky: 97
Bydlisko: Bratislava
alienka píše:
filka píše:
ejula píše:
@moncita ja som mamicka uz dvoch deti...snad ti budem vediet dobre poradit...no chcela by som ti pridat link, na jeden velmi dobry clanok..kde opisuju podla coho vybrat spravny matrac...skus si precitat, mozno ti to vela da...tu je ten spominany link: http://www.segum.sk/ako-si-vybrat-matrac


ahoj, dobrý článok ale mňa by napríklad zaujímalo ako vybrať matrac malému dieťaťu, ktoré nevie povedať samé keď si naň ľahne, že táto tvrdosť mu vyhovuje? či tam treba dať skôr na rady predavača?


ako spravna matka, si musis lahnut ty a povedat, ci ti je pohodlny...detskych matracov nie je tak vela a vacsinou obsahuju studenu penu alebo gumokokos s obsahom elastickej textilii na ochranu jadra..no tazko takto povedat, ktory je dobry..osobne by som si dala poradit od predavaca alebo sa skus spytat este na nejakych inych skor mamickovskych forach..


ďakujem za rady, v tomto sa vôbec nevyznám takže mi to dosť pomohlo :) ešte máme trošku čas kým sa malé narodí ale chcem mať čo najviac vecí nachystaných nech nie som taká nervózna


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pon 26. Mar 2018 12:39:16 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 11. Jan 2018 8:16:12
Príspevky: 29
Bydlisko: Senica
Ejula ďakujem ti veľmi pekne. Idem to kuknúť. A oni aj priamo predávajú matrace, že?


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Uto 27. Mar 2018 9:19:22 
občasný diskutér

Registrovaný: Uto 19. Dec 2017 15:11:29
Príspevky: 25
Martula píše:
vyberali sme podla nosnosti. Máme penový za 170e jeden kus


Za 170€ máte detský matrac alebo normálne pre vás? Ak detský, tak to je fajn, no ak pre vás, tak to bohvie aká kvalita nebude. Veď my sme si pred dvomi mesiacmi kupovali nové matrace a chceli sme už lepšie a platili sme do 400€ za jeden. Keď sme aj pozerali lacnejšie, tak hneď nám povedali, že tie sú menej kvalitné, skladajú sa z nekvalitných pien a podobne. V tomto sme si dali poradiť a hlavne sme skúšali veľmi veľa pokiaľ sme vybrali ten pravý.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Str 28. Mar 2018 8:22:34 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 21. Aug 2017 8:20:29
Príspevky: 41
Bydlisko: Galanta
@alienka suhlasim s tebou, treba vyskusat a hlavne si nechat aj poradit...ale musi ti radit odbornik, nie len hocijaky predavac, lebo potom to stoji za ....
@filka a to zhanas teda matrac do detskej postielky hej?...som myslela, ze uz mas nejake starsie dietatko...
@moncita jasne predavaju, maju viacero predajni po slovensku, kde ponukaju ich matrace...vsetko najdes na stranke a ak nie, tak sa pytat kludne ;) :)


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Str 28. Mar 2018 12:17:53 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Sob 22. Júl 2017 7:44:23
Príspevky: 75
Bydlisko: Malacky
my už máme dosť staré matrace ale nové chceme kupovať až do nového domu tak sme zatiaľ kúpili iba tie také len také tie tenšie matrace alebo čo to je, z dormea čo sa len tak položia na starý matrac a je to lepšie. asi budeme potom od nich brať aj normálne

_________________
kvety sú môj život


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Štv 29. Mar 2018 8:09:29 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 21. Aug 2017 8:20:29
Príspevky: 41
Bydlisko: Galanta
@adelkana vies o tom, ze sa vam to vobec neoplatilo??...to ste uz radsej mohli kupit poriadne a potom si ich preniest do noveho domu...takto ste zbytocne vyhodili teraz peniaze a potom znovu...totalne nelogicke podla mna..ale tak je to vasa vec...a tebe sa fakt od nich matrace pacia?..podla mna su len zbytocne predrazene a kvalitovo uplne cele zle:-(:-/...moja mama ich mala a vkuse bola dolamana a nevyspata:-(:-/


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 69 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt