Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Štv 28. Mar 2024 10:42:58


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 69 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 3, 4, 5, 6, 7
Autor Správa
PoslaťNapísal: Pia 20. Apr 2018 11:21:01 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 11. Jan 2018 8:16:12
Príspevky: 29
Bydlisko: Senica
Ejula nespomínala som ti tu počet matracov, na to si sa nepýtala a to vlastne bola aj nepodstatná informácia. Zháňala som jeden detský matrac a do spálne dva matrace na manželskú posteľ. Všetky som tam vybrala. Detský sme zobrali ten BABY latex a pre nás do spálne sme si zobrali trochu drahšie a to tie Relax Micropocket. Dopriali sme si trochu :-)


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Sob 21. Apr 2018 13:44:29 
občasný diskutér

Registrovaný: Ned 30. Aug 2015 19:02:28
Príspevky: 56
máme presne tento https://www.sconto.sk/produkty/matrac-saturn-super.html je naozaj veľmi dobrý. Kupovali sme ho na doporučenie


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Sob 21. Apr 2018 14:20:23 
občasný diskutér

Registrovaný: Ned 13. Dec 2015 12:03:13
Príspevky: 69
čo myslíte, je lepšie kupiť jeden veľký matrac 180x200, alebo dva samostatné?


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pon 23. Apr 2018 9:45:31 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 21. Aug 2017 8:20:29
Príspevky: 41
Bydlisko: Galanta
@moncita to máš pravdu, že to nebola až taká podstatná vec ale teraz ma to zaujíma :) :D ...no super, keď ste všetky tri zohnali na jednom mieste, aspoň ste nemuseli behať do iných... dali vám aj nejakú zľavu?...a kedy vám ich dovezú?..či ich mali priamo na sklade? (ale to skôr asi nie, že?)
@branislav osobne si myslím, že je lepšie kúpiť jeden veľký pokiaľ ide o matrac do manželskej postele..aspoň sa ti nebudú odsúvať a je to aj pohodlnejšie spanie (hovorím z vlastnej skúsenosti)...


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Uto 24. Apr 2018 11:59:17 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 11. Jan 2018 8:16:12
Príspevky: 29
Bydlisko: Senica
Ejula ani si nevieš predstaviť akí sme boli radi, že na jednom mieste sa nám podarilo zohnať tri matrace, ktoré vyhovovali aj mne aj môjmu mužovi a že aj detský mali. Ani sme v to nedúfali a takto super to dopadlo:-);-) Dali nám aj menšiu zlavičku, boli tam veľmi zlatý a ochotní! Nemali ich na sklade, lebo my sme si objednali na mieru matrace a tie nám do 7 dní vyrobia a následne dovezú - keďže sme sa s nimi tak dohodli:-)

Sonja bracho u nich tiež kupoval a vôbec nebol nadšený. Po dvoch rokoch matrac vyzeral otrasne. Snáď ty budeš mať väčšie šťastie ako on!


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Str 25. Apr 2018 20:15:07 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 21. Aug 2017 8:20:29
Príspevky: 41
Bydlisko: Galanta
@moncita ver mi, že si to viem predstaviť!...takéto veci potešia, poznám to ;) ...aha vy ste na mieru, to som nevedela...tak to je potom jasné, že musíte aj čakať na ne...ale tak 7 dní to je nič :)


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pia 27. Apr 2018 8:49:15 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 29. Mar 2018 12:28:22
Príspevky: 20
AHOJTE ;) :) VY SA TU BAVITE O FIRME SEGUM - DOBRE SOM VIDELA?? MINULY TYZDEN SME BOLI V JEDNEJ PREDAJNI V BRATISLAVE A AKURAT TIETO SME TAM POZERALI. DOST SA NAM JEDEN TYP POZDAVAL ALE SOM CHCELA ESTE AJ OD INYCH LUDI VYZISTIT, AKE S NIMI MAJU SKUSENOSTI. TAK MOZTE AJ MNE PORADIT A NAPISAT ZOPAR VIET? DAKUJEM!


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pon 28. Máj 2018 12:39:17 
občasný diskutér

Registrovaný: Ned 13. Dec 2015 12:03:13
Príspevky: 69
https://www.sconto.sk/matrace-/ tieto ti možem doporučit. Maju viac druhov a n apredajni možeš vyskušat.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Sob 16. Jún 2018 22:41:15 
občasný diskutér

Registrovaný: Uto 15. Dec 2015 15:23:42
Príspevky: 87
hlavne pohodlný, zdravotný a aby sa dobre spalo :)


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 69 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 3, 4, 5, 6, 7

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 10 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt