Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Štv 18. Apr 2024 22:00:13


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 542 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33 ... 55  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Bláznivá sedačka
PoslaťNapísal: Štv 04. Nov 2021 8:48:47 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 19. Jún 2019 13:11:21
Príspevky: 64
Bydlisko: Poprad
@lulusiaa keby boli tenke nohy problem a nic by nevydrzali, tak si myslim, ze by sa take ani nevyrabali :) a to by si mala fajn aj kvoli upratovaniu, by sa pod nu vsetko zmestilo. uvazujes, ze by si si taku nejaku kupila? mne sa take napriklad pacia, pekne to ukaze, len ked sme my kupovali, som bola prehlasovana detmi a manzelom, im sa pacila taka na hrubsich nohach :) no reku dobre.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Bláznivá sedačka
PoslaťNapísal: Pia 05. Nov 2021 9:00:23 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 05. Okt 2016 10:43:55
Príspevky: 60
Okej, takze vidim, ze tenke nohy na sedackach su celkom popularne :) Stranilka85 vies co zvazujem, len som teda chcela vediet nazor, ze ako to je :) Aj su nejake typy sedaciek, pri ktorych to aj viac vynikne, alebo ze to pekne vyzera? Lebo teda, asi by vyzeralo zvlastne, ze mohutny gauc a tenke nozky, ci?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Bláznivá sedačka
PoslaťNapísal: Pon 08. Nov 2021 8:55:59 
diskutér

Registrovaný: Pia 30. Sep 2016 13:47:35
Príspevky: 114
Lulusiaa no bodaj by nie, ked teraz ficia aj kadejake tie moderne vysavace a neviem co vsetko, ze aby sa ti asi aj lahsie upratovalo. Tak nazor by si si vedela spravit aj v predajni, keby sa popytas ako je to so stabilitou pripadne nosnostou. Co sa tyka typov, si myslim, ze ked to uz vyrabaju tak myslia na to, aby sedacka posobila v pohode a pekne aj s tenkymi nohami hned.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Bláznivá sedačka
PoslaťNapísal: Uto 09. Nov 2021 8:33:53 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 08. Mar 2018 9:56:15
Príspevky: 34
Bydlisko: Bratislava
@lulusiaa ti poviem aj co som sa ja navyberala :) lebo rada spekulujem a kym si nieco vyberiem to trva :) ale suhlasim, ze na tenkych nohach tie sedacky posobia tak nejak luxusnejsie, honosnejsie, minimalne pre mna, neviem ako inak by som to povedala :) a nemyslim, ze by boli mohutne.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Bláznivá sedačka
PoslaťNapísal: Sob 13. Nov 2021 10:01:55 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 01. Dec 2016 10:31:50
Príspevky: 63
Zenor podla mna by to nebolo na skodu. Ako keby si kupujes oblecenie tak preco nie. Ale toto je taky kus nabytku, ze si to aj vyskusat, ako sa ti na nej sedi, ako ti je material prijemny a tak. Ako na druhej strane, myslim si, ze sa najdu ludia, ktori uplne v pohode nakupia aj taketo nieco len z toho co vidia na webe podla fotiek, kedze teraz sa na tie fotky da aj spolahnut.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Bláznivá sedačka
PoslaťNapísal: Pon 15. Nov 2021 8:14:42 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 19. Jún 2019 13:11:21
Príspevky: 64
Bydlisko: Poprad
@lulusiaa to si ani nemyslim, ze sa take mohutne vobec vyrabaju. ako kedysi sa dalo natrafit aj na take, ze velky gauc a k nemu velke masivne nohy, a vlastne ked sa tak zamyslim, tak aj teraz sa daju take najst. ale nie, toto keby si chcela, tak najdes take optimalne :) a farbu alebo material by si mala uz vybratu? :)


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Bláznivá sedačka
PoslaťNapísal: Uto 16. Nov 2021 6:49:44 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 18. Jan 2018 13:14:21
Príspevky: 60
Bydlisko: Martin
-lulusiaa podla mna je to super napad ist do sedacky s tenkymi nohami. je to take nadcasove a velmi pekne to ukaze a plus teda ako tu uz boli spomenute vyhody, ako paradne sa ti pod nou bude upratovat :) a uz mate nejaku vyhliadnutu? aka farba by sa vam pacila?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Bláznivá sedačka
PoslaťNapísal: Štv 18. Nov 2021 8:10:23 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 23. Máj 2017 8:05:09
Príspevky: 59
lulusiaa teraz tie sedačky celkovo prispôsobujú, aby to ako celok pôsobilo pekne, stačí len nabehnúť do nejakej predajne a popozerať sa. jednu tu spomenul alliano a súhlasím. majú veľmi pekný výber a predajne majú v Prievidzi a v Bratislave, tak ak by náhodou, môžeš si spraviť výlet, alebo aj na webe pozrieť :) my sme si napríklad tiež tak vyberali, že sme išli rovno do predajne pozrieť aby som si ju mohla hneď vyskúšať.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Bláznivá sedačka
PoslaťNapísal: Pia 19. Nov 2021 7:49:47 
diskutér

Registrovaný: Pia 30. Sep 2016 13:47:35
Príspevky: 114
Rozmyslam, ze ci by sa aj k nam domov nehodila taka s tenkymi nohami, celkom ste mi dali chrobaka do hlavy, len neviem ci je to dobry napad kvoli detom :) Chapete, sa budu hrat na nejaku schovavacku a sup pod gauc. To by zenu asi porazilo.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Bláznivá sedačka
PoslaťNapísal: Pon 22. Nov 2021 10:37:09 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 23. Júl 2018 7:09:32
Príspevky: 65
Bydlisko: Trenčín
stupjakrado ale nemyslim, ze maju deti nejako extra v oblube sa hrat pod sedackou :) ale teda napad je to fakt pekny aj mne sa take pacia. kamaratka dokonca taku ma, tusim ju ma v takej syto modrej farbe, vyzera paradne a jej sa do bytu aj hodi, ho ma tak nobl zariadeny :)


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 542 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33 ... 55  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 5 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt