Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Štv 18. Apr 2024 17:30:00


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 542 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31 ... 55  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Bláznivá sedačka
PoslaťNapísal: Str 22. Sep 2021 7:47:20 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 08. Mar 2018 9:56:15
Príspevky: 34
Bydlisko: Bratislava
tak objednavala ale nie zrovna sedacku a este nejaku drahsiu, preto som opatrnejsia a radsej si viac pozistujem. ako mozno mas trochu pravdu, len vies aj kolko fotiek byva viac upravenych a skreslenych.
ale tak to si viem spravit nazor :) len uz sa mi tiez stalo, ze na fotke nieco pekne vyzeralo a nazivo nic moc :) takze popozeram aj na stranke a ked budem mat cestu skusila by som pozriet aj v predajni priamo.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Bláznivá sedačka
PoslaťNapísal: Štv 23. Sep 2021 7:30:23 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 08. Aug 2019 11:32:17
Príspevky: 49
Bydlisko: Malacky
myslite si, ze material ako brusena koza alebo semis sa rychlejsie znehodnotia alebo osuchaju? chceli by sme novy gauc, a mne sa tieto materialy velmi pacia, len dost vaham, kedze taketo sedacky nebyvaju najlacnejsie. aby som casom nelutovala :)


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Bláznivá sedačka
PoslaťNapísal: Pon 27. Sep 2021 9:27:01 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 18. Jan 2018 13:14:21
Príspevky: 60
Bydlisko: Martin
- alixia pokial ide o kvalitu tak by sa nemali rychlejsie znehodnotit :) - ale to je tak pri vsetkom, vies najst lacnejsi gauc v takomto prevedeni a mozes ho za rok dva vyhodit - a vies najst aj drahsi, ktory bude ako novy vyzerat niekolko rokov :) - ono podla mna, netreba velmi na cenu pozerat v tomto pripade, lebo teda ludia nezvyknu tie sedacky kupovat casto :) - je to taka investicia -


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Bláznivá sedačka
PoslaťNapísal: Uto 28. Sep 2021 7:46:01 
občasný diskutér

Registrovaný: Sob 02. Sep 2017 9:28:10
Príspevky: 87
Bydlisko: Žilina
Joja tak to, že netreba pozerať na cenu, si nepovie veľa ľudí a hlavne nie v tejto dobe si myslím. To je už asi aj o tom presvedčení, že áno kupujem si ju ja neviem na 8-10 rokov a do vtedy nebudem vymýšľať, potom áno kúpim si ju. Presne ja tak zvažujem kúpu ale ak by bola nejaká pekná kožená, ale tiež sa obávam, lebo koža je asi náročnejší materiál oproti iným, keby sme sa bavili len o údržbe.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Bláznivá sedačka
PoslaťNapísal: Str 29. Sep 2021 8:01:58 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 18. Jan 2018 13:14:21
Príspevky: 60
Bydlisko: Martin
- zenor ale zase je to o tom ako som pisala, ak kupis drahsiu podla mna sa nemas coho obavat, ze by ti koza ako material dopraskala alebo castym pouzivanim sa nejako osuchala alebo neviem co - a uz si si aj pozeral predajne, pripadne sa ti uz nejaka pozdava, ze do toho by si isiel? - predsa len ludia su asi viac opatrnejsi, co sa tyka takehoto prevedenia ci? -


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Bláznivá sedačka
PoslaťNapísal: Pia 01. Okt 2021 8:23:06 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 01. Dec 2016 10:31:50
Príspevky: 63
Zenor je to o tom, z akej predajne si ju vyberies. Pokial je ta koza fakt kvalitna, netreba sa bat nejakeho popraskania, osuchania a neviem coho vsetkeho. Treba si len spravne vybrat :) Toho sa ale vela ludi boji co som si vsimla, ze si taku nekupia lebo je s tym len robota, ale to nie vobec pravda. Ved keby sme sa tym riadili aj my zeny, tak ziadna nenosi kozenkove bundy, lebo tie tiez casom dopraskaju nie? Ale pokial sa kupi kvalitna, vydrzi roky :)


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Bláznivá sedačka
PoslaťNapísal: Uto 05. Okt 2021 7:09:25 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 23. Júl 2018 7:09:32
Príspevky: 65
Bydlisko: Trenčín
suhlasim s @matulinda55. ked najdes tu spravnu predajnu, ktora ponuka kvalitne produkty, netreba sa bat, ze by sa ti takyto material znehodnotil. len teda asi dlhsie hladat a zvazovat aby si potom nelutoval nahodou :) pripadne ak sa tej klasickej koze tak obavas, neuvazoval si napriklad nad semisom, alebo brusenou kozou?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Bláznivá sedačka
PoslaťNapísal: Str 06. Okt 2021 8:11:12 
občasný diskutér

Registrovaný: Sob 02. Sep 2017 9:28:10
Príspevky: 87
Bydlisko: Žilina
Joja zbežne som pozeral, ale ešte mi žiadna tak extra nepadla do oka :) Veď to, tiež si myslím, že treba byť opatrnejší pri výbere, si zober, že by som si nejakú kúpil a za chvíľku by bola zničená, to by mi bolo riadne ľúto.
No dobre, asi máte pravdu v tom, že keby zainvestujem trochu viac ako som mal v pláne, tak by to asi nebolo zlé. Semiš alebo brúsená koža sú tiež fajn, len by sa mi viac hodila koža :) A máte teda nejaký typ na predajňu, kde by som mohol ísť pozrieť?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Bláznivá sedačka
PoslaťNapísal: Štv 07. Okt 2021 8:32:41 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 05. Okt 2016 10:43:55
Príspevky: 60
Vybrat sedacku je hotova veda. Zavidim tomu, kto len pride, pozrie a kupuje :)
Hrontie vy ste teraz nedavno kupovali nejaku? Lebo vyzera, ze sa vyznas aj do tych materialov :) Ja rozlisujem len kozu alebo latku, to mam este asi z detstva, ze len take boli. Teraz je uz na vyber toho asi viac, vsakze?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Bláznivá sedačka
PoslaťNapísal: Pia 08. Okt 2021 8:12:49 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 23. Júl 2018 7:09:32
Príspevky: 65
Bydlisko: Trenčín
tak neviem ci to zalezi od toho, kedy sme kupovali sedacku :) ako ano mame novu, ale tak co sa tyka materialov, to mi pride taka klasika, nic netradicne v tejto oblasti ci? si sa fakt do teraz stretla len s latkou a kozou? :) to treba rozsirit obzory, lebo je vela velmi peknych prevedeni, ktore podla mna viac vyniknu v obyvacke aj to krajsie posobi :)


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 542 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31 ... 55  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 4 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt