Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Str 24. Apr 2024 4:46:42


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 542 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29 ... 55  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Bláznivá sedačka
PoslaťNapísal: Pon 26. Júl 2021 12:29:15 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia 19. Okt 2018 9:07:19
Príspevky: 28
Bydlisko: Bytča
Žéé u mňa je to proste láska na prvý pohľad a už som doma aj predostrela, že som si našla tú vysnívanúúú


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Bláznivá sedačka
PoslaťNapísal: Uto 27. Júl 2021 9:46:23 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 13. Okt 2016 6:38:28
Príspevky: 67
Ja by som bola zvedava co ti povedal. O to by si sa tiez mohla podelit. Ale vyzera dobre, tak pohodlne, ci uz na posedenie si ale da sa na nej asi aj polezat. Vyzera byt celkom siroka, teda priestranna. No mne sa celkom paci, fakt taka, ktoru nenajdes len tak u niekoho v obyvacke


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Bláznivá sedačka
PoslaťNapísal: Str 28. Júl 2021 8:27:05 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia 19. Okt 2018 9:07:19
Príspevky: 28
Bydlisko: Bytča
vieš čo keďže máme s manželom podobný vkus, tak sa mu celkom páči. on rád číta, tak mi hneď povedal, že na to má dobrý tvar, vieš na také to dlhšie sedenie. kombinácia farieb sa mu tiež páčila, takže už ju musíme ísť len pozrieť a vyskúšať


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Bláznivá sedačka
PoslaťNapísal: Štv 12. Aug 2021 9:55:37 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 19. Jún 2019 13:11:21
Príspevky: 64
Bydlisko: Poprad
oplati sa pri vybere sedacky brat do uvahy, ze je to na viac rokov, ako len na dva, tri preto sa netreba bat ceny. zaujimave to moze byt vtedy, ked sa ti zapacia viacere druhy a typy. to uz potom treba spojit hlavy dokopy a rozmyslat do coho by bolo lepsie investovat. napriklad, ked moji rodicia menili sedacku, ostali pri zemitych farbach, cize z hnedej isli do sivej a typovo to vyhrala Lkova moznost. na druhej strane mam kamosku ktora ma vyraznejsiu farbu sedacky, ale jej sa to hodi do bytu. aj nasi aj kamoska kupovali v top sedackach, tam sa da veru vybrat co je komu po chuti.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Bláznivá sedačka
PoslaťNapísal: Uto 17. Aug 2021 10:32:00 
občasný diskutér

Registrovaný: Pia 12. Apr 2019 20:06:42
Príspevky: 29
Vacsinou ak maju ludia take farby sedaciek ako pises, ze hneda alebo seda, asi uz nepojdu pri vybere do nejakych vystrednejsich farieb ako je napriklad zlta alebo cervena :) Osobne sa mi pacia praktickejsie sedacky, preto aj mame taku, ktora sa da rozlozit na mensie. Je to paradna vyhoda, ked pride nejaka navsteva, vieme ich usadit aj takto zvlast aby sme neboli ako sardinky vedla seba :)


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Bláznivá sedačka
PoslaťNapísal: Štv 19. Aug 2021 9:46:46 
občasný diskutér

Registrovaný: Sob 02. Sep 2017 9:28:10
Príspevky: 87
Bydlisko: Žilina
Bardanka tak to ste riadne vymysleli. Som ani nevedel, že také sedačky sa vôbec dajú odnímať. A pohodlne sa na nich sedí aj keď sú spojené aj keď sú oddelené? Nie je to také potom už na úkor pohodlia? Lebo teda ja sa zatiaľ neviem rozhodnúť, kde kúpiť. Všimol som si, že stranilka85 spomenula obchod, ktorého ponuku som si už tak zbežne na webe pozrel. Ty máš teda sedačku tiež od nich?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Bláznivá sedačka
PoslaťNapísal: Pia 20. Aug 2021 8:47:13 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 05. Jún 2018 8:57:42
Príspevky: 88
Bydlisko: Martin
...moja znama ma taku odnimatelnu sedacku, resp. teda taku, ktora sa da rozdelit z celku na casti, je to sokujuce to vidiet :)...ale teda super, ze je nieco take na trhu, mne sa to paci taka multifunkcnost...a co sa tyka pohodlnosti sedenia, nie je to ani poznat, ked je to oddelene, sedi sa na tom rovnako dobre ako ked je aj v celku...


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Bláznivá sedačka
PoslaťNapísal: Str 25. Aug 2021 10:57:52 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 18. Júl 2018 12:26:12
Príspevky: 20
Bydlisko: Štúrovo
odnimatelne sedacky su pecka, tiez ma taku kamoska, a to uz je potom aj zabava, ked pridem na navstevu a si to takto delime
ale tak zenor je to na tebe, ci by sa ti pacilo mat doma gauc v celku alebo nie, to potom zalezi aj od velkosti miestnosti, niekde sa to hodi, niekde nie. ak si pozeral ponuku na nete, aj ta nieco zaujalo? lebo teda oni maju aj dve predajne, ak by si sa na to chcel ist pozriet aj osobne, a vyskusat. predsa len by si to mal mozno lahsie v rozhodovani


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Bláznivá sedačka
PoslaťNapísal: Štv 26. Aug 2021 8:53:03 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 04. Sep 2018 7:03:17
Príspevky: 38
Bydlisko: Banská Bystrica
Zenor oplatí sa ísť pozrieť aj do predajne, keď už si web tak zbežne pozrel. Pomôže ti to pri výbere :) Aspoň mne to tak pomohlo. Keď som počula o tejto predajni, tiež som najprv lustrovala stránku, a nevedela som sa vynadívať na tie fotky, tak som prehovorila chlapa, aby to so mnou išiel pozrieť aj osobne. A teda poviem ti, tie Topsedačky sú obchod, ktorý nám chýbal. Majú tam široký výber, aj materiály sú príjemné a kvalitné, skús teda tam ísť pozrieť :)

_________________
„Domov nie je miesto, kde bývaš, ale miesto, kde ti rozumejú.“


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Bláznivá sedačka
PoslaťNapísal: Pia 27. Aug 2021 9:29:56 
občasný diskutér

Registrovaný: Sob 02. Sep 2017 9:28:10
Príspevky: 87
Bydlisko: Žilina
A je lepšie si to ísť pozrieť osobne? Lebo teda ja rad objednávam z netu, je to také praktickejšie a hlavne pohodlnejšie pre mňa. Reku, keď to tak objednám, to by som tým pádom podľa tvojich slov nemal ľutovať. Predsa len chlapovi stačí aj vidieť :)
Hepnerka25 predpokladám, že vy ste si vybrali asi ale látkovú sedačku, či? A ja by som asi skôr chcel koženú.


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 542 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29 ... 55  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 4 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt