Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Pia 29. Mar 2024 14:49:03


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 539 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26 ... 54  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Bláznivá sedačka
PoslaťNapísal: Str 19. Máj 2021 13:18:16 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 23. Júl 2018 7:09:32
Príspevky: 65
Bydlisko: Trenčín
jeeeee tak som dobre vedela joja. hneď keď som tú fotku zbadala, tak si hovorím, že mi je povedomá a potom som sa rozpamätala, že som ju u nich videla. aký je svet malý :) :D


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Bláznivá sedačka
PoslaťNapísal: Štv 20. Máj 2021 11:39:19 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 20. Jún 2017 12:30:15
Príspevky: 39
Bydlisko: Bratislava
my sedacku kupujeme uz rok :/ zacali sme, v tom nam pozatvarali obchody, potom zase otvorili, no nestihli sme vybrat a znovu zatvorili. uz sme pouceny a tento tyzden sme akurat sedacku objednali. taky suter mi padol so srdca, lebo to bol nekonecny vyber :lol: 8-) kamaratka nam poradila predajnu Topsedacky a tam sme aj vybrali. keby sme o tejto predajni vedeli skor, tak sme nemuseli obehnut pomaly cele slovensko :lol: ale tak kazdy clovek sa uci po cely zivot, nabuduce uz budeme vediet.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Bláznivá sedačka
PoslaťNapísal: Uto 01. Jún 2021 8:18:46 
občasný diskutér

Registrovaný: Pia 24. Feb 2017 11:52:22
Príspevky: 73
uha, tak vy ste riadne nerozhodný, keď ste si za päť mesiacov čo boli obchody otvorené nevedeli vybrať sedačku :lol:
Aspoň už do budúcna budete vedieť, kam ísť :lol: A akú ste si vybrali? Máš nejakú foto? Ak áno, tak pridaj, som zvedavý či je tiež nejaká bláznivá alebo klasická.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Bláznivá sedačka
PoslaťNapísal: Uto 01. Jún 2021 12:19:29 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 20. Jún 2017 12:30:15
Príspevky: 39
Bydlisko: Bratislava
to vies, ze fotku nemam, na co by mi bola? iba manzelka si ju fotila, ako keby ju uz nikdy neuvidela a pritom ju bude mat doma :lol: :D ale spytam sa jej aspon na nazov a potom ti napisem, len som na cestach momentalne, takze az zajtra.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Bláznivá sedačka
PoslaťNapísal: Str 02. Jún 2021 12:25:55 
občasný diskutér

Registrovaný: Pia 24. Feb 2017 11:52:22
Príspevky: 73
predsa na to, aby si mi ju mohol poslať :lol: :lol: :lol:


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Bláznivá sedačka
PoslaťNapísal: Štv 03. Jún 2021 10:25:26 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 18. Jan 2018 13:14:21
Príspevky: 58
Bydlisko: Martin
- hrontie tak to veru je, uz som si to viac krat povedala, ze fakt je svet maly a hlavne teda Slovensko. vsak uz by nam ju kazdu chvilku mali aj doviezt, tak sa strasne tesim, konecne budem mat poriadnu sedacku -


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Bláznivá sedačka
PoslaťNapísal: Pon 07. Jún 2021 10:08:50 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 08. Mar 2018 9:56:15
Príspevky: 34
Bydlisko: Bratislava
joja píše:
- hrontie tak to veru je, uz som si to viac krat povedala, ze fakt je svet maly a hlavne teda Slovensko. vsak uz by nam ju kazdu chvilku mali aj doviezt, tak sa strasne tesim, konecne budem mat poriadnu sedacku -


videla som fotku, ze si pridavala tej vasej sedacky..to preco ste si taku vybrali?..paci sa vam?..lebo mne pride taka netradicna..skor by sa mi hodila tak do kancelarie ale nie do obyvacky..prosim ta posli mi potom fotku aj z obyvacky, som strasne zvedava ako sa vam tam bude hodit :oops: ...


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Bláznivá sedačka
PoslaťNapísal: Uto 08. Jún 2021 10:20:45 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 18. Jan 2018 13:14:21
Príspevky: 58
Bydlisko: Martin
- alienka preto sme si ju vybrali, lebo sa nam velmi paci. keby sa nam nepacila, tak by sme si ju predsa neobjednavali. ale dakujem za tvoj nazor, kazdy mame iny vkus, takze v podstate som aj rada, ze sa ti az tak nepaci, aspon nebudes mat taku istu ako my :D -


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Bláznivá sedačka
PoslaťNapísal: Pia 11. Jún 2021 10:14:11 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 08. Mar 2018 9:56:15
Príspevky: 34
Bydlisko: Bratislava
joja píše:
- alienka preto sme si ju vybrali, lebo sa nam velmi paci. keby sa nam nepacila, tak by sme si ju predsa neobjednavali. ale dakujem za tvoj nazor, kazdy mame iny vkus, takze v podstate som aj rada, ze sa ti az tak nepaci, aspon nebudes mat taku istu ako my :D -


toho sa veru bat nemusis, isto by sme si taku nekupili a my vlastne aj mame sedacku, takze novu isto nejdeme teraz riesit..ale tak jasne, hlavne ze ste vy s nou spokojni a ze sa vam paci, to je najdolezitejsie...


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Bláznivá sedačka
PoslaťNapísal: Pon 14. Jún 2021 6:32:29 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 20. Jún 2017 12:30:15
Príspevky: 39
Bydlisko: Bratislava
matias sorry, ze az teraz ale uplne som na to pozabudol a az vcera ma to napadlo. hned som manzelke povedat, nech mi ju posle a kedze mi ju poslala az vecer, co sa mi uz nechcelo ist na pc, tak ti ju posielam teraz. takuto sedacku sme v topsedackach vybrali.
Obrázok


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 539 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26 ... 54  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 19 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt