Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Pia 29. Mar 2024 6:34:18


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 539 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27 ... 54  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Bláznivá sedačka
PoslaťNapísal: Str 16. Jún 2021 15:20:32 
občasný diskutér

Registrovaný: Pia 24. Feb 2017 11:52:22
Príspevky: 73
parádna. kvitujem hlavne tie vysoké nohy, to sa mi páči a aj farbu ste vybrali dobrú. rozhodovali ste sa aj medzi nejakými inými, či vám táto padla do oka?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Bláznivá sedačka
PoslaťNapísal: Ned 20. Jún 2021 20:15:45 
občasný diskutér

Registrovaný: Pia 15. Feb 2019 9:11:01
Príspevky: 19
Tak to si píš, že je to fajn. Mne sa to tiež moc páči a chcela som tiež takú aj kvôli tomu, že máme robotický vysávač a ten sa pod gauč krásne zmestí a poupratuje aj tam :)


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Bláznivá sedačka
PoslaťNapísal: Pon 21. Jún 2021 9:01:23 
občasný diskutér

Registrovaný: Uto 05. Feb 2019 13:07:49
Príspevky: 15
tiez nam trvalo, pokial sme sa rozhodli pre sedacku, ked sme stavali dom. predsa len clovek chcel nieco moderne, no aby to aj vydrzalo. nastastie sme si vybrali velmi dobre a aj po nejakom case zistujem, ze sme si vybrali spravne


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Bláznivá sedačka
PoslaťNapísal: Uto 22. Jún 2021 7:50:47 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 08. Aug 2019 11:32:17
Príspevky: 47
Bydlisko: Malacky
hmmm tak to som rada a ak sa ta smiem opytat, kde si si sedacku kupovala? nas to pomaly caka. nechcem si brat do noveho domu staru sedacku z bytu a veru uz by som si chcela vybrat taku nejaku poriadnu


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Bláznivá sedačka
PoslaťNapísal: Pon 28. Jún 2021 9:25:27 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 10. Jan 2018 11:21:24
Príspevky: 47
Bydlisko: Zvolen
jasne do noveho si predsa len kazdy chce vzit nieco nove a pr sedacke jt o uz take normalne. aku by si vsak chcela materialovo a aky mate rozpocet priamo na sedacku


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Bláznivá sedačka
PoslaťNapísal: Pia 02. Júl 2021 11:29:41 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 23. Júl 2018 7:09:32
Príspevky: 65
Bydlisko: Trenčín
mne sa napriklad hrozne moc paci ponuka od Topsedaciek. tam maju tak krasne kusky, ze dovidenia. v ramci vyletu sme dokonca navstivili aj showroom a no ja by som si tam vedela teda kupit vsetko :) moj muz mal chvilkami dokonca obavy, ci odtial odideme na prazdno :)


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Bláznivá sedačka
PoslaťNapísal: Uto 06. Júl 2021 12:04:58 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 08. Aug 2019 11:32:17
Príspevky: 47
Bydlisko: Malacky
ano? tak to je super, cez vikend som akurat smirovala cez ich eshop a je pravda, ze ma tam zaujalo vela kuskov. kolko prosim ta trvalo, pokial vam ju dorucili, respektive, ako maju poriesenu dopravu?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Bláznivá sedačka
PoslaťNapísal: Pia 09. Júl 2021 13:05:24 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 23. Júl 2018 7:09:32
Príspevky: 65
Bydlisko: Trenčín
vies co, kedze sme si vybrali sedacku, ktoru mali v pozadovanej farbe skladom, tak do par dni sme ju aj mali doma. a co sa tyka dopravy, tu maju zadarmo, takze aj na tej sme usetrili, co potesilo nie len mna ale aj manzela, takze sme bolo radi obaja


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Bláznivá sedačka
PoslaťNapísal: Pon 12. Júl 2021 10:12:59 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 01. Apr 2019 8:03:59
Príspevky: 27
Bydlisko: Nováky
aha, takze oni nemaju len take, sze sa vyrabaju, tak to je potom dobre vediet. ono ta zariadovacia faza noveho byvania je podla mna na celom procese vystavby a stahovania sa do noveho byvania ta najkrajsia vec. clovek vsetko meni podla svojich predstav a kolko krat si tak povediac dopraje


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Bláznivá sedačka
PoslaťNapísal: Str 14. Júl 2021 8:48:35 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia 19. Okt 2018 9:07:19
Príspevky: 28
Bydlisko: Bytča
Áno to máš pravdu, ale tak podľa mňa je to také prirodzené, že si to zariaďovanie človek tak nejak vychutnáva, či jak to mám správne napísať. Ja mám v hlave tiež plán, že by som rada vymenila sedačku, no chcela by som takú viac farebnú a to je teda poriadny problém zohnať


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 539 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27 ... 54  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 8 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt