Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Sob 20. Apr 2024 14:16:35


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 558 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5 ... 56  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Sedacia suprava
PoslaťNapísal: Str 31. Máj 2017 9:39:33 
občasný diskutér

Registrovaný: Pon 21. Nov 2016 12:36:23
Príspevky: 52
@Alenca samozrejme, ja ti môžem poradiť. My sme našu sedaciu súpravu kupovali v Eurosofe v Bratislave. Boli sme aj v iných menších predajniach pozrieť a dokonca aj v Ikei no ale tam to bola riadna bieda. Žiadna sa mi tam nezapáčila a aj ten výber bol dosť malý. Tam kde sme kúpili, malý široký výber a aj pekné dizajnové kúsky. Bolo z čoho vyberať. Ja by som ti teda poradila ísť tam kuknúť


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sedacia suprava
PoslaťNapísal: Uto 06. Jún 2017 12:29:12 
občasný diskutér

Registrovaný: Uto 01. Mar 2016 10:08:53
Príspevky: 69
@klemarisa a v tej predajni maju iba kozene sedacky alebo aj latkove? Aku mate vy doma, nemohla by si mi poslat nejaku fotku, aby som si ju mohla pozriet? Nikdy som totiz nebola v tej predajni, takze vobec neviem co mozem ocakavat. Kukala som aj ich internetovu stranku, vyzera, ze tam maju zaujimave sedacky. Vsetky maju aj na predajni vystavene, ci nie?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sedacia suprava
PoslaťNapísal: Uto 06. Jún 2017 12:51:02 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 10. Jún 2015 20:21:56
Príspevky: 64
ahojte, tak my sme pobehali asi všetky veľké obchody s nábytkom a tiež sme nakoniec skončili v sconte. Záleží na tom, koľko financií máte určených na sedačku. Náš rozpočet bol trošku napnutý a potrebovali sme okrem sedačky aj novú posteľ, takže sme hľadali niečo za rozumnú cenu. sedačku sme kupovali síce len pred štyrmi mesiacmi ale zatiaľ som s ňou spokojná. Volá sa Lumia, je rohová, rozkladacia, síce trošku menšia ale v pohode sa tam zmestíme my piati :)


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sedacia suprava
PoslaťNapísal: Pia 09. Jún 2017 15:06:51 
občasný diskutér

Registrovaný: Ned 13. Dec 2015 12:03:13
Príspevky: 69
Pre veľkú rodinu doporučujem sedačku do U a k tomu taburety. Tak sa všetci zmestíte aj keď máte návštevu


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sedacia suprava
PoslaťNapísal: Uto 13. Jún 2017 10:34:25 
občasný diskutér

Registrovaný: Uto 15. Dec 2015 15:23:42
Príspevky: 87
Prípadne kopec sedacích vakov, my si ich maximálne užívame :D


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sedacia suprava
PoslaťNapísal: Str 14. Jún 2017 8:56:28 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 16. Nov 2016 13:13:29
Príspevky: 45
@Branislav plne s tebou suhlasim. Mame taktiez U-ckovu sedacku a ani taburetky nepotrebujeme a zmestime sa vsetci na nu. A to ked k nam pride rodina alebo navsteva tak nas je dost ale aj tak sa zmestine. U-ckove su podla mojho nazoru najvyuzitelnejsie.
@Sonja sedacie vaky su tiez fajn ale iba na taky odpocinok. Neviem si prestavit, ze by so na ne usadila nejaku navstevu. To mi pride take divne


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sedacia suprava
PoslaťNapísal: Uto 20. Jún 2017 10:53:37 
občasný diskutér

Registrovaný: Pon 21. Nov 2016 12:36:23
Príspevky: 52
@Alenca oni sa sústreďujú prevažne na výrobu kožených sedačiek ale ak máš požiadavku aj v látkovom prevedení, tak aj takú ti vedia vyrobiť. My máme doma koženú sedačku ale nemám ju odfotenú. Môžem ti ale stiahnuť fotku z ich stránky alebo ti ju odfotiť, ak veľmi chceš hm? Ale až zajtra, lebo dnes nemám na to čas. Oki? No oni majú a hlavne v Bratislave majú aj veľmi veľa sedačiek vystavených


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sedacia suprava
PoslaťNapísal: Uto 20. Jún 2017 17:23:30 
okoloidúci

Registrovaný: Str 06. Apr 2016 10:00:53
Príspevky: 1
Jestli plánuješ koženou sedací soupravu doporučuji si ji ošahat a koupit takovou co má měkkou kůži. Sedačky co mají kůži tvrdší mají často tendenci praskat (obojí je potřeba jednou za pár týdnů ošetřit krémem, obdobně jako kožené boty). Případně u čalouněných je dobrá univerzální barva šedá (není u ní tolik vidět pozdější vyšoupání látky). Vhodné je vybrat si nějaké konkrétní modely na webu např. https://www.bevedo.cz/kategorie/sedaci-soupravy-0113/ a poté se osobně dostavit na prodejně a materiál ošahat :)


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sedacia suprava
PoslaťNapísal: Pia 23. Jún 2017 10:19:40 
občasný diskutér

Registrovaný: Uto 01. Mar 2016 10:08:53
Príspevky: 69
@klemarisa vdaka za odpoved lebo ked som si aj pozerala ich stranku, tak tam mali prevazne len kozene odfotene a nevedela som, ci by sa dalo zvolit aj latkovu. Teraz uz vdaka tebe viem:-)Ale koza sa mi viacej paci;-) A to nemusis teda. Videla som na obrazkoch ako vyzeraju ich sedacky. Tak isto vyzeraju aj v skutocnosti nie? Ved aj tak behnem do Bratislavy aby som ich aj na zivo videla a hlavne vyskusala, ci su makke a pohodlne.
Ostatnym taktiez dakujem za rady. Pojdem pobehat viacero predajni a uvidim, kde najdem tu pravu ;.-) Potom sa samozrejme ozvem:-)


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sedacia suprava
PoslaťNapísal: Štv 29. Jún 2017 5:48:46 
občasný diskutér

Registrovaný: Pon 21. Nov 2016 12:36:23
Príspevky: 52
@Alenca no aj ja mám radšej kožu. Tá aj pekne vonia a aj vyzerá sedačka tak luxusnejšie, keď je kožená:-) Jasné, približne tak isto vyzerajú aj v skutočnosti. Aj keď ja keď som vyberala do nášho bývanička sedačku, behala som aj po predajniach lebo som chcela odskúšať aj pohodlnosť sedacej súpravy. Tak som bola aj priamo v Eurosofe. A tam ako som ti už napísala som aj vybrala;-)


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 558 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5 ... 56  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 4 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt