Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Pia 19. Apr 2024 23:38:50


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 558 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 56  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Sedacia suprava
PoslaťNapísal: Pon 03. Júl 2017 11:06:58 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Ned 21. Máj 2017 10:46:33
Príspevky: 33
Bydlisko: Banská Bystrica
Klemarisa ahoj, mohla by som sa ta spytat zopar otazok? Vsimla som si, ze si si vybrala sedaciu supravu z tej predajne, v ktorej sme aj my boli cez vikend. Velmi sa nam tam pacili viacere sedacky, len som nevedela, kedze som o nich vela nepocula, ze ci su kvalitne a pohodlne. Ty mas aky nazor zatial? Co hovoris na ich sedacku, ktoru mas doma?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sedacia suprava
PoslaťNapísal: Uto 04. Júl 2017 7:33:06 
občasný diskutér

Registrovaný: Pon 21. Nov 2016 12:36:23
Príspevky: 52
@ajusa333 Jasné, že sa môžeš pýtať, kľudne. Rada ti odpoviem, nerobí mi to problém :-) Áno, boli ste v Eurosofe cez víkend? No podľa môjho názoru majú oni veľmi kvalitné sedačky. Aj čo sa týka kože - tak tá je tiež kvalitná - je talianska (ak ti to tam nepovedali) a my sme zatiaľ nemali problém, že by sa nám začala koža odlupovať alebo niečo podobné. To vôbec nie! Stále vyzerá ako nová. Môj názor je zatiaľ veľmi dobrý a odporúčam ti od nich kúpiť sedaciu súpravu


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sedacia suprava
PoslaťNapísal: Štv 06. Júl 2017 17:35:41 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Ned 21. Máj 2017 10:46:33
Príspevky: 33
Bydlisko: Banská Bystrica
Boli sme, lebo sme isli na navstevu k sestre a kedze uz predtym som pozerala, ze tam maju pekne sedacky tak sme sa tam aj zastavili osobne. Som rada, ze mas takyto nazor na ich predajnu a celkovo firmu, lebo som sa tam zalubila do jednej. No este som ju neobjednala ale uz sa aj na tom pracuje. Uz som sto percentne rozhodnuta, ze ju chcem :-) U nich je zaruka potom normalne dva roky, ze?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sedacia suprava
PoslaťNapísal: Štv 13. Júl 2017 8:37:10 
občasný diskutér

Registrovaný: Pon 21. Nov 2016 12:36:23
Príspevky: 52
@ajusa333 Keď si bola rozhodnutá, prečo si ju hneď neobjednala? Mala by si to jednoduchšie, či ako si sa s nimi dohodla? Áno, majú štandartnú 2 ročnú záruku. Ale neplatili ste ešte zálohu, či?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sedacia suprava
PoslaťNapísal: Pia 14. Júl 2017 10:54:31 
občasný diskutér

Registrovaný: Uto 01. Mar 2016 10:08:53
Príspevky: 69
@klemarisa hej, tu vonu som zabudla napisat.Z koze vonia aj cely byt alebo dom, to zboznujem:-)Jasne,ved to aj ja chcem pobehat.Neobjednala by som hned z internetu,taka blba nie som.Ved zajtra aj ideme do Bratislavy,lebo muz si tam ma ist pre nejake veci a ja idem s nim,ze rovno uz behneme aj do Eurosofy.Uz sa tesim,ze tie sedacky uvidis aj na zivo:-)


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sedacia suprava
PoslaťNapísal: Pon 17. Júl 2017 9:02:51 
občasný diskutér

Registrovaný: Pon 21. Nov 2016 12:36:23
Príspevky: 52
@alenca Presne, to vždy keď prídem z roboty a neotvorím okná, tak hneď cítim tú vôňu. Aj ja to mám rada a to som neni žiadny fetišista :D :D Tak ja som nevedela, že chcete ísť, mne to vyznelo tak, že chceš z internetu objednať. Preto som to tak napísala. A ako ste pochodili?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sedacia suprava
PoslaťNapísal: Uto 18. Júl 2017 16:23:42 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Ned 21. Máj 2017 10:46:33
Príspevky: 33
Bydlisko: Banská Bystrica
Klemarisa neobjednali sme ju preto, lebo sme tam nemali dostatok financii. Sice tam bolo potrebne zaplatit dost nizku zalohu ale ani tu sme tam nemali a kartou sme platit nechceli. Ale nam to vobec nevadilo, lebo este cestou sme sa chceli v jednej predajni zastavit. Tam sme sa zastavili a aj tak sme tam nenasli tak peknu sedacku ako v tej eurosofe mali. Takze cez vikend ideme opat do Bratislavy a uz ju pojdeme aj zajednat a zaplatit zalohu


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sedacia suprava
PoslaťNapísal: Štv 03. Aug 2017 13:05:22 
občasný diskutér

Registrovaný: Pon 21. Nov 2016 12:36:23
Príspevky: 52
@ajusa333 och vy ste, mohli ste si hneď zobrať peniaze so sebou a nemuseli ste tam znovu behať. Ale tak čo už, asi ste nerátali s tým, že hneď nájdete peknú sedačku, čo? A už ju máte teda objednanú a zaplatenú aj zálohu?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sedacia suprava
PoslaťNapísal: Pia 04. Aug 2017 12:14:02 
občasný diskutér

Registrovaný: Uto 01. Mar 2016 10:08:53
Príspevky: 69
@klemarisa nie nie,hned od zaciatku som bola rozhodnuta,ze pojdeme aj do predajni popozerat.Cez internet som si chcela len predbezne pozriet,ci tam maju nejake pekne.Potom ked som si tam nasla,ze maju tak uz som vedela,ze tam mozme ist aj osobne.Super sme dopadli.U nich sme rovno aj objednali.Velmi sa nam tam jedna zapacila.Cakame uz len kedy nam ju dovezu


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sedacia suprava
PoslaťNapísal: Ned 06. Aug 2017 11:55:13 
občasný diskutér

Registrovaný: Uto 12. Júl 2016 18:12:04
Príspevky: 40
A čo si myslíte o kreslách? Chceli by sme kúpiť kalsické ušiaky, mne sa v nich sedí najlepšie. Máme dosť veľkú obývačku, takže sa v pohode zmestia. A samozrejme k tomu nejakú sedačku asi rohovú. ale chcem aj dve kreslá. Aké máte s nimi skúsenosti?


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 558 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 56  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 11 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt