Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Pia 29. Mar 2024 3:28:45


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 550 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29 ... 55  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Sedacia suprava
PoslaťNapísal: Štv 17. Sep 2020 10:44:35 
diskutér

Registrovaný: Str 26. Okt 2016 13:32:25
Príspevky: 108
Semario ok, ved ako vam lepsie vyhovuje, to je jasne. A v Bratislave je o nieco aj vacsia, tak budete viac sedaciek vidiet na zivo.

Lalli to je jasne, ze aj taki ludia sa najdu. Mam tiez kamarata, ktoremu nerobi problem ist aj 300 km, ked chce nieco na zivo vidiet. By si sa cudovala ale su aj take mensie predajne. Ako si napisala, maju toho menej vystaveneho a predavaju len podla obrazkov.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sedacia suprava
PoslaťNapísal: Str 23. Sep 2020 9:14:08 
občasný diskutér

Registrovaný: Sob 05. Nov 2016 7:36:55
Príspevky: 35
Fuha, neviem si predstavit, ze by som si mal vybrat sedacku len podla obrazka..To by som nikdy nespravil!..Kamarat sa na tomto popalil, objednal si lacnu sedacku z internetu a ked mu prisla, tak bol velmi sklamany, lebo ani nevyzerala ako na obrazku a bola strasne tvrda..Dokonca az tak, ze sa na nej nedalo dlho sediet..Potom samozrejme, ze si kupil dalsiu a uz behal po obchodoch..


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sedacia suprava
PoslaťNapísal: Uto 29. Sep 2020 12:45:30 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia 20. Júl 2018 12:53:22
Príspevky: 36
Bydlisko: Poprad
mirrorr na to ti len toľko napíšem, že máš kamaráta riadne odvážneho. ja si ani len vo sne neviem predstaviť, že by som nábytok, či sedačku alebo nejaký iný kupovala cez internet. to jak keby si mačku vo vreci kupoval!!!


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sedacia suprava
PoslaťNapísal: Štv 01. Okt 2020 10:17:47 
občasný diskutér

Registrovaný: Sob 05. Nov 2016 7:36:55
Príspevky: 35
Neboj Danika aj ja som mu to hned povedal, ze je riadne odvazny...Ale tak vies, nema pri sebe zenu, tak to je vidiet, ze tam nakupuje len sam chlap a nema mu kto poradit...Mna by moja hned stopla, keby som chcel nieco taketo spravit.. :lol: :D :lol:


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sedacia suprava
PoslaťNapísal: Str 07. Okt 2020 9:46:16 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 19. Nov 2018 9:54:33
Príspevky: 21
Bydlisko: Banská Bystrica
VLADKO VAZNE? A TY SI V TAKEJ PREDAJNI BOL? LEBO JA NIKDY! VYBERAM SI LEN TAKE VACSIE, KDE VIEM, ZE MAJU VACSI VYBER A KDE PRODUKTY REALNE UVIDIM AJ NA ZIVO! MALE PREDAJNE MAJU U MNA NULA BODOV.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sedacia suprava
PoslaťNapísal: Pia 16. Okt 2020 12:21:40 
diskutér

Registrovaný: Str 26. Okt 2016 13:32:25
Príspevky: 108
Lalli ja nie, ale moja manzelka ano. V jednej takej mensej bola a dost sa na to stazovala, ze to nebolo moc dobre, ze nemali skoro ziadnu sedacku vystavenu a ze jej len katalog ukazali. Preto viem, ze aj take existuju.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sedacia suprava
PoslaťNapísal: Pon 19. Okt 2020 12:40:32 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 02. Aug 2018 8:12:53
Príspevky: 92
Bydlisko: Nitrianske Pravno
To si ani neviem predstavit, ze pridem do predajne a oni mi povedia, ze vystavene sedacky nemaju, iba z katalogu, ved to je uplne na vysmech! :D Do takej predajne by som nikdy nesiel! Dalej sa k tomu vyjadrovat nebudem a na zaver vam napisem a zaroven aj poradim predajnu, do ktorej sa jednoznacne oplati ist. Je to Eurosofa ;)


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sedacia suprava
PoslaťNapísal: Pon 26. Okt 2020 10:24:29 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia 20. Júl 2018 12:53:22
Príspevky: 36
Bydlisko: Poprad
mirrorr ahaaa, tak tam je pes zakopaný :lol: :lol: :lol: chýba mu žena, ktorá by ho usmernila. môj bracho tiež nemá priateľku ani ženu ale keď si zariaďoval byt, tak sme mu s mamčou išli pomôcť, lebo tiež by to asi dopadlo zle :D no my sme ho nasmerovali správnym smerom :) :D


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sedacia suprava
PoslaťNapísal: Uto 27. Okt 2020 9:56:57 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 28. Aug 2017 10:52:14
Príspevky: 50
Bydlisko: Senica
Vavriro my máme od nich sedačku a už dokonca druhú, lebo prvú sme nechali v byte a túto druhú sme si kupovali do domu, ktorú už neplánujeme meniť, lebo je perfektná a hlavne pohodlná, čo bol faktor number one pri výbere :lol: :D


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sedacia suprava
PoslaťNapísal: Uto 17. Nov 2020 8:29:33 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 13. Okt 2016 9:22:21
Príspevky: 82
Kubasan: To je ta velka predajna so sedackami na Roznavskej ulici v tom R1 centre, ze joo?


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 550 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29 ... 55  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 4 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt