Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Pia 19. Apr 2024 19:56:20


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 558 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32 ... 56  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Sedacia suprava
PoslaťNapísal: Pon 22. Feb 2021 9:27:17 
občasný diskutér

Registrovaný: Uto 16. Feb 2016 9:40:58
Príspevky: 43
@marco321 tsaa výchova musí byť, to nie je len tak, nebudem ich otrokyňa a neustále upratovať. Samozrejme, že niekedy aj povolím ale to fakt len sem-tam, aby si moc nezvykli :)

@patiacha nie bielu ale béžovú máme ale to je v podstate to isté, bledá ako bledá :D Áno, veď to sa ťa väčšinou v predajniach vždy pýtajú, či chceš aj na čistenie prostriedok. Tak to máš aj pri topánkach, tiež ti hneď ponúknu impregáciu a neviem aké produkty. Tak aj mne ponúkli tento na čistenie sedačky a keďže som doma žiadny nemala, tak som si ho zobrala a dobrý je.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sedacia suprava
PoslaťNapísal: Pon 22. Mar 2021 9:02:23 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 04. Dec 2017 12:07:46
Príspevky: 40
Bydlisko: Senec
Je mi to jasné Emma, ale tak dobre máš. Mne osobne sa páči, keď žena takto vychováva svoje deti a keď sú deti vychované 8-)


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sedacia suprava
PoslaťNapísal: Str 24. Mar 2021 11:10:22 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 09. Jan 2018 8:52:04
Príspevky: 34
Bydlisko: Modra
emma :)
jaaaj prepac, pozabudla som :) ale presne ako pises, biela ci bezova, to je v podstate to iste :) :D ano, to mas pravdu, ked si kupujem nove topanky, tak ma furt otravuju s tymi vselijakymi sprejmi ale nikdy si ich nekupujem. no na sedacku si isto zoberiem nejaky, aby som sa o nu mohla starat :)


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sedacia suprava
PoslaťNapísal: Pia 26. Mar 2021 12:46:23 
občasný diskutér

Registrovaný: Uto 16. Feb 2016 9:40:58
Príspevky: 43
@marco321 ďakujem ti za kompliment ;) :)

@patiacha to si veru zober, nebudeš ľutovať. a už si vybrala nejakú sedačku, či ešte furt nie?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sedacia suprava
PoslaťNapísal: Pon 29. Mar 2021 8:18:50 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 16. Jan 2018 17:03:33
Príspevky: 26
Bydlisko: Trenčianske Teplice
Ahojte ;) Viem, že tento týždeň to už nevyriešim, keďže je skrátený týždeň z dôvodu Veľkej noci ale i napriek tomu sa chcem poinformovať ohľadom nejakých vecí. Rada by som vedela, aký máte názor na látkové sedačky? Odporúčate skôr tie alebo kožené? Potom by ma zaujímalo, či sú lepšie sedačky na nožičkách alebo položené na zemi? Čím viac skúsenosti, tým lepšie a preto budem rada, keď sa aj viacerí vyjadrite. Ďakovala ;) :)


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sedacia suprava
PoslaťNapísal: Uto 30. Mar 2021 9:28:20 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 27. Apr 2017 11:30:07
Príspevky: 32
Prepáč ale pýtaš sa na také otázky, na ktoré ti každý povie svoj názor a aj tak budeš v tom mať chaos. V prvom rade ty by si mala vedieť, aké sedačky sa ti páčia. My sme veľmi túžili po koženej sedačke a preto keď sme sa išli sťahovať do domu, tak sme si kúpili koženú sedačku a na nožičkách. Na nožičkách z toho dôvodu, aby som mohla pozotierať špinu aj pod ňou, prípadne aby sa tam dalo povysávať. A je pravda, že na nožičkách sedačky sú podľa mňa aj modernejšie.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sedacia suprava
PoslaťNapísal: Pon 12. Apr 2021 10:53:29 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia 22. Jún 2018 8:32:53
Príspevky: 20
Bydlisko: Komárno
imegna píše:
Ahojte ;) Viem, že tento týždeň to už nevyriešim, keďže je skrátený týždeň z dôvodu Veľkej noci ale i napriek tomu sa chcem poinformovať ohľadom nejakých vecí. Rada by som vedela, aký máte názor na látkové sedačky? Odporúčate skôr tie alebo kožené? Potom by ma zaujímalo, či sú lepšie sedačky na nožičkách alebo položené na zemi? Čím viac skúsenosti, tým lepšie a preto budem rada, keď sa aj viacerí vyjadrite. Ďakovala ;) :)


my máme látkovú sedačku a vyhovuje nám. mali sme kedysi dávno aj koženú ale po pravde tá nám moc nevyhovovala. vtedy ale samozrejme sa nevyrábala taká kvalita, ako teraz. no pred rokom sme kúpili látkovú a je úžasná.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sedacia suprava
PoslaťNapísal: Pia 16. Apr 2021 10:17:56 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 16. Jan 2018 17:03:33
Príspevky: 26
Bydlisko: Trenčianske Teplice
Viem, že koniec koncom sa budem musieť sama rozhodnúť ale chcela som vedieť, čoho je prevaha :oops: Lebo mne sa páčia kožené ale bojím sa, či kožené nie sú už také zastaralé. No potešila ma informácie, že v pondelok sa otvárajú už obchody, tak budem môcť ísť popozerať a možno v skutočnosti zmením názor aj na kožené. Môžete mi teda aspoň poradiť nejaké fajnové predajne z kade máte sedačky :)


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sedacia suprava
PoslaťNapísal: Pon 19. Apr 2021 11:19:38 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 19. Feb 2018 21:18:31
Príspevky: 31
Bydlisko: Malacky
Imegna kozene a zastarale??? Tak to vobec nie! Teraz prave ze maju tak krasne a moderne kozene sedacky, ze sa toho vobec nemusis bat.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sedacia suprava
PoslaťNapísal: Uto 20. Apr 2021 9:30:50 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 16. Jan 2018 17:03:33
Príspevky: 26
Bydlisko: Trenčianske Teplice
Vážne???? A vieš mi teda poradiť predajňu, kde moderné kožené sedačky majú? Už konečne sú obchody otvorené, tak by som išla pozrieť, lebo na živo je predsa lepšie ako len z obrázka :oops:


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 558 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32 ... 56  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 8 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt