Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Pia 29. Mar 2024 12:39:20


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 550 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34 ... 55  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Sedacia suprava
PoslaťNapísal: Pon 28. Jún 2021 10:47:15 
občasný diskutér

Registrovaný: Pon 29. Okt 2018 8:39:03
Príspevky: 39
@molkara tak to ste mali super, že vám teta takto pomohla a na začiatok darovala sedačku. Aj máte nejakú predstavu ako konkrétne by mala vyzerať, čerpala si nejakú inšpiráciu z Internetu? Ja keď som si vyberala sedačku, tak som si dosť fičala na Pintereste tam majú dobrú inšpiráciu a keď som si vyhliadla nejaký typ sedačky, čo sa mi páčil tak som sa podľa toho snažila nájsť takú v obchode


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sedacia suprava
PoslaťNapísal: Uto 29. Jún 2021 14:31:38 
občasný diskutér

Registrovaný: Pon 18. Mar 2019 13:28:32
Príspevky: 24
Deminka áno hľadala som na Internete, lenže tam je strašne veľa druhov tých sedačiek tak som sa nevedela rozhodnúť, preto som skúsila napísať sem aby ste mi poradili :) Na Pintereste som ešte nehľadala, tak pôjdem kuknúť aj tam. Mne osobne by sa najviac páčila látková, no manžel ma prehovára na koženú, tak máme teraz doma dilemu. A vy máte akú sedačku doma?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sedacia suprava
PoslaťNapísal: Sob 10. Júl 2021 7:40:09 
občasný diskutér

Registrovaný: Pon 29. Okt 2018 8:39:03
Príspevky: 39
@molkara skús, budeš mať taký lepší prehľad aké sedačky sú teraz moderné a potom sa ti bude lepšie aj v obchode vyberať. My máme látkovú, mne sa do výberu manžel vôbec neplietol, tieto veci nechal čisto na mňa. Aj po obchodoch som chodila so sestrou a až keď som bola finálne rozhodnutá, tak až potom som ho zobrala (on totiž neznáša obchody). A poviem ti, že to bolo super, lepšie chodiť so sestrou po obchodoch ako s ufrflaným chlapom :D


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sedacia suprava
PoslaťNapísal: Uto 20. Júl 2021 9:12:57 
občasný diskutér

Registrovaný: Uto 15. Jan 2019 8:57:00
Príspevky: 16
Bydlisko: Martin
To si dobre napísala Deminka, aj ja tak chodím po obchodoch ako si to opísala aj ty, že najprv s nejakými kamarátkami alebo so sestrou, mamčou a až potom s mužom. Ako pozerám, tak viaceré máme ufrflaných manželov :lol: :lol: :lol: Ale tak bez nich by nám bolo horšie :D

Molkara a pozerala si ponuku v Eurosofe, tam majú krásne sedačky ;) :)


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sedacia suprava
PoslaťNapísal: Uto 27. Júl 2021 11:34:33 
diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 18. Jún 2018 8:51:07
Príspevky: 105
jakvicka suhlasim, ich ponuka je super. molkara, ak by si chcela aj do predajne ist pozriet, maju na Slovensku dve, v Bratislave a v Banskej Bystrici. ja som sa bola pozriet na tej prevadzke v Bratislave aj ked nebyvame prave blizko. ak som tam nestravila 2 hodiny, tak ani chvilu. bolo co pozerat a z coho vyberat.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sedacia suprava
PoslaťNapísal: Uto 03. Aug 2021 14:14:45 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 07. Mar 2019 19:56:11
Príspevky: 54
Bydlisko: Nitra
Jakvicka potvrdzujem, okrem toho aj kvalitou sú niekde inde. Bola som sa pozrieť v ich predajni v Bratislave a teda v takej veľkej predajni som ešte nebola. Bolo čo pozerať a obdivovať. Vtedy som síce sedačku nekupovala, bola som so sesternicou pozrieť. Ona zariaďovala a sedačka bola asi posledná vec, čo potrebovala domov. Mala len takú nejakú, čo jej darovala kamarátka, aby mala na čom sedieť zatiaľ. Nevedela sa rozhodnúť, ale keď sa jej ujal predajca, tak spolu vybrali.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sedacia suprava
PoslaťNapísal: Str 04. Aug 2021 10:27:55 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 27. Feb 2018 13:37:20
Príspevky: 34
Bydlisko: Zvolen
Treba si najst cas a ist sa popozerat po predajniach. Kludne aj do ineho mesta a spojit to pripadne s nejakym vyletom. Lebo sedacka sa nekupuje tak casto, ze by sa nevyplatilo aj tomu prieskumu a vyberu venovat nejaky cas. Teda pokial je rec o kvalitnej sedacke. My sme tuzili po kozenej sedacke. Pobehali sme toho vtedy neurekom. Lebo nie je koza ako koza, chceli sme ozaj nieco, co vydrzi aj bude vyzerat.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sedacia suprava
PoslaťNapísal: Štv 05. Aug 2021 8:39:11 
občasný diskutér

Registrovaný: Pon 18. Mar 2019 13:28:32
Príspevky: 24
Deminka tak to zase môj manžel nie je ufrflaný. Len máme tak zaužívané od začiatku vzťahu, že rozhodujeme a vyberáme spoločne. Tak sa budeme musieť aj na tomto dohodnúť. Možnože by nám pomohlo aj to, keby sme sa spolu išli prejsť po predajniach nejakých. Ale rozumiem aj tomu, že nie všetci chlapi to takto majú a chce sa im prechádzať po obchodoch. Ty si ktoré obehala? Nech sa viem inšpirovať, kam sa vybrať.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sedacia suprava
PoslaťNapísal: Str 11. Aug 2021 7:30:45 
občasný diskutér

Registrovaný: Pon 23. Apr 2018 6:59:05
Príspevky: 49
- jakvicka to si dobre spomenula... oni maju ozaj krasne sedacky a aj velky vyber.. my sme sa boli len tak pomotat v ich predajni v banskej bystrici... nie je az tak velka ako ta, co maju v bratislave, ale aj tak bolo co pozerat.. chvalabohu my sme vtedy nekupovali.. to keby ma cakalo este vyberanie, tak by som tam bola do zaverecnej, kedze som nerozhodna.. mozno vam niektorej pomoze informacia, ze zvyknu mavat aj akcie rozne, take ze zlavy 20 alebo aj 30 percent... ked sme tam boli, tak mali tiez akciu na mensie sedacky, inokedy maju zase napriklad na vysoke a takto...


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sedacia suprava
PoslaťNapísal: Štv 12. Aug 2021 18:58:39 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 02. Aug 2018 8:12:53
Príspevky: 92
Bydlisko: Nitrianske Pravno
Vidim, ze mate tiez dobru skusenost s touto predajnou. Ak by tu nebola spomenuta, tak ju spomeniem ja, ha. Ozaj sa tam oplati zajst a popozerat sa, co maju v ponuke, aj keby ste mali prejst par kilometrov navyse. Myslim, ze nie je iny predajca, ktory by mal taketo velke predajne. Nie je nad to pozriet si a najma vyskusat sedacku, ked sa ide kupovat. Nekupujeme len pre pohlad, aby dobre vyzerala, ale aby sa na nej dalo fajn posediet alebo aj polezat, vsakze.


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 550 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34 ... 55  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 21 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt