Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Pia 29. Mar 2024 12:25:02


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 550 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36 ... 55  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Sedacia suprava
PoslaťNapísal: Uto 21. Sep 2021 11:39:08 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia 14. Sep 2018 11:48:36
Príspevky: 33
Ahojte, vedeli by ste mi poradiť, kde sa dá zohnať nejaká parádna kožená sedačka? Ono to nie je ani tak pre mňa, ale kamoška sa konečne sťahuje z podnájmu do vlastného bývania a má toho kopec na vybavovanie a nakupovanie. Tak by som chcela aspoň nejak pomôcť. Sme si dosť blízke a keď sa dá, tak jedna druhej hádam vo všetkom pomáhame. Najlepšie by bolo, keby sa dalo ísť pozrieť priamo do nejakej predajne, aby sme si spravili aj výlet a aj niečo popozerali, tak dve muchy jednou ranou.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sedacia suprava
PoslaťNapísal: Str 29. Sep 2021 11:04:24 
občasný diskutér

Registrovaný: Pon 23. Apr 2018 6:59:05
Príspevky: 49
- jakvicka na facebooku mi ukazuje ich prispevky, ked nieco pridaju. takze odtial mam informacie zvacsia. aj sedacky tam pridavaju, tak sa zakazdym pokocham, co pekne maju v ponuke. no jasne, ono ako su akcie ked su posledne kusy a chcu ich vypredat, nech mozu doplnit nieco nove, tak to je presne aj opacne. ze ked pride nova kolekcia, tak sa daju nejake uvadzacie lepsie ceny, aby to prilakalo zakaznikov. povedala by som, ze to celkom funguje podla reakcii tych ludi, co sa k tomu vyjadruju. tak ty uz takto rozmyslas, ze by si bola macherka. ale tak preco nie? ked sa to da takto vyuzit.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sedacia suprava
PoslaťNapísal: Pon 04. Okt 2021 13:39:26 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 02. Aug 2018 8:12:53
Príspevky: 92
Bydlisko: Nitrianske Pravno
Janica na zaciatok sa len skusim opytat, ze odkial je kamoska, alebo odkial si ty? Mal by som jeden typ na jedneho predajcu, ktory ma v ponuke, ako si to ty nazvala, paradne kozene sedacky. Prevazne je to talianska vyroba, takze to hovori samo o sebe, ze to budu kvalitne produkty. Tie predajne maju v Bratislave a Banskej Bystrici. A maju este taku jednu vychytavku spravenu. Na ich webe si vies pozriet obe tieto predajne formou 3D. Ak si pamatas, bol taky boom s mapami. Ze si si vedela panacika dat kdekolvek do mesta, do ulice a pohybovat sa tam s nim. Tak presne na takyto sposob maju urobene aj tieto predajne.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sedacia suprava
PoslaťNapísal: Uto 05. Okt 2021 12:29:49 
občasný diskutér

Registrovaný: Uto 15. Jan 2019 8:57:00
Príspevky: 16
Bydlisko: Martin
Milida vôbec mi nenapadla takáto možnosť. Som si myslela, že pozeráš normálne ich web pravidelne. Pôjdem ich aj ja začať sledovať. Možno sa bude nečakane niekomu hodiť info o akciovej cene. Však to sa oplatí využiť, no nie? No veď uvažujem aj ja nad tým. Nechám si to ešte prejsť hlavou, ale myslím, že obe vieme, ako to dopadne. Ešte zvlášť teraz, keď budem mať tie sedačky viacej na očiach. Mám takú jednu predstavu, ako by mohla tá sedačka vyzerať, tak uvidíme, či natrafím na takú.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sedacia suprava
PoslaťNapísal: Str 06. Okt 2021 9:01:44 
občasný diskutér

Registrovaný: Pon 23. Apr 2018 6:59:05
Príspevky: 49
- jakvicka ale kdeze, to by mi nenapadlo ani... takto jednoducho sa ku mne dostavaju tie informacie... jasne, ked planujes novu sedacku, tak sa to oplati takto jednym ockom sledovat, ci prave ta tvoja vysnivana nevyskoci v nejakej akcii... by si to malo darcek pod stromcek, keby si sa teraz rozhodla ist nejaku vybrat... a do predajne sa nechystas ist pozriet?..


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sedacia suprava
PoslaťNapísal: Str 06. Okt 2021 14:23:09 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia 14. Sep 2018 11:48:36
Príspevky: 33
@vavriro obe sme z takej menšej obce pri Zvolene. Čiže tá Bystrica by celkom pripadala celkom do úvahy. A prezradíš mi aj názov, aby som si to vedela pozrieť, kde sa predajňa nachádza? No to si pamätám, to keď google nejak fotil cesty kvôli mapám. Tak normálne takto funguje aj tá predajňa? A to je nejaká aplikácia, alebo normálne teda na stránke sa to dá pozrieť? Len si mi mohol rovno napísať aj kde.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sedacia suprava
PoslaťNapísal: Štv 07. Okt 2021 8:51:09 
diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 18. Jún 2018 8:51:07
Príspevky: 105
janica podla toho, co ti vavriro pisal presne viem, co mysli. my sme u nich tiez kupovali sedacku. uz davnejsie som aj fotku pridavala. sme taku dost velku kupovali by som povedala. vlastne su to dve samostatne sedacky. jedna je trojmiestna a druha dvoj a obe sa daju ani nie ze rozkladat v tom pravom slova zmysle, ale tie casti ako mas nohy, tak si vies vyklopit, ze vlastne si aj polezis. aj hlavove opierky sa daju polohovat. ma aj nejaku predstavu, aku by chcela? ci to sa vsetko rozhodne az na mieste?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sedacia suprava
PoslaťNapísal: Pon 11. Okt 2021 10:58:29 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 07. Mar 2019 19:56:11
Príspevky: 54
Bydlisko: Nitra
Jakvicka presne ti nepoviem, ale dlho sme sa tam premotali. A presne tak, ako aj ty hovoríš, že sme sa k niektorým modelom vracali. Sme si najskôr zmapovali celú obrovskú predajňu, vytipovali pár sedačiek, ktoré spĺňali jej požiadavky a potom z tých sme vybrali tú finálnu. No bol to riaden výber ti poviem. Ale keď tam majú toľko pekných kúskov, že ozaj sa nevieš na prvý raz rozhodnúť. To nikto podľa mňa, kto tam príde.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sedacia suprava
PoslaťNapísal: Str 13. Okt 2021 7:22:56 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia 14. Sep 2018 11:48:36
Príspevky: 33
@horarka som si to tak predstavovala v hlave, ako som čítala tvoj opis a znie to zaujímavo. ona by chcela takú veľkú a elkovú. to je teraz asi tak najviac v móde. ale jej hovorím, že aby sa toho nedržala, nech si popozerá aj iné. však ide o to, čo sa jej páči a nie aby sa riadili nejakými trendami. mne sa páči toto, čo si ty hovorila. skúsim jej navrhnúť aj takúto možnosť, že čo na to povie. len mám taký pocit, že ten názov predajne tu predo mnou obaja tajíte alebo čo to.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sedacia suprava
PoslaťNapísal: Pon 18. Okt 2021 9:48:15 
diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 18. Jún 2018 8:51:07
Príspevky: 105
janica tiez toto hovorim, ze sa netreba drzat nejak trendov, ale rozhodovat sa a vyberat si treba podla toho, komu sa co paci. tych moznosti je viacej. mozno niektore by jej ani nenapadli, keby to nevidi. preto som zastanca toho, ze je lepsie navstivit predajnu. vidis to, to som si nejak ani neuvedomila. mala som na mysli Eurosofu.


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 550 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36 ... 55  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 8 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt