Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Sob 20. Apr 2024 12:13:42


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 558 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39 ... 56  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Sedacia suprava
PoslaťNapísal: Štv 09. Dec 2021 11:58:47 
občasný diskutér

Registrovaný: Uto 15. Jan 2019 8:57:00
Príspevky: 16
Bydlisko: Martin
Teraz akurát pozerám, že kým sem ja prídem od posledného odpísania, tak sa mi tu tak pekne nakopia vaše odpovede. Môžem vám potom aspoň takto hromadne naraz poodpisovať.
Sakxia budeš prekvapená, keď ti teraz poviem, že som sa tam bola pozrieť. Presne ako si písala, som si najskôr pozrela dopredu aspoň zbežne ponuku a tak som vedela, že asi budem pozerať potom aj naživo. Moc som ani nepotrebovala už poradiť. Ako nieže by sa personál nezaujímal, to akože nemôžem povedať, že nie. Ale tak už som vedela tak na 90% čo asi chcem.
Milida no moja ja som tiež veru dlhšie sa tu nezastavila. Sa toho u mňa celkom zmenilo za ten čas, však si prečítaj, čo tuto aj Sakxii píšem. Veru veru, mávajú zľavy, sa mi podarilo aj natrafiť na takú podobnú.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sedacia suprava
PoslaťNapísal: Pon 13. Dec 2021 11:01:43 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 02. Aug 2018 8:12:53
Príspevky: 95
Bydlisko: Nitrianske Pravno
Lyda hej hej, to som postrehol, ze teraz ku koncu roka maju celkom dost sedaciek v zlavach a tie zlavy su akoze dost vyrazne. Uz len tych 30 percent, co sa tebe podarilo usetrit je celkom dost by som povedal. A to tusim este aj vyssie mavaju, ak si dobre spominam.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sedacia suprava
PoslaťNapísal: Str 15. Dec 2021 8:23:12 
diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 18. Jún 2018 8:51:07
Príspevky: 105
vavriro inak toto je fakt, a ono nie len takto ku koncu roka, ale tak priebezne pocas celeho roka mavaju taketo akcie. treba si to odsledovat, to byva aj ked menia napriklad kolekciu alebo potrebuju skladove zasoby dat prec, vsak to vlastne spolu suvisi. ja ich sledujem napriklad na facebooku a tam ked pridavaju prispevky, tak aj s takymito informaciami.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sedacia suprava
PoslaťNapísal: Ned 26. Dec 2021 17:58:38 
občasný diskutér

Registrovaný: Uto 29. Jan 2019 12:06:43
Príspevky: 30
my mame v tvare L z drevony a som s nom spokojna


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sedacia suprava
PoslaťNapísal: Uto 04. Jan 2022 13:46:09 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 20. Jún 2018 8:44:58
Príspevky: 61
My sme u nich boli pozerať, ale neviem, mne sa tie sedačky u nich nejak nepozdávali. Ale akože každému, čo sa páči, každý máme o niečo odlišný vkus. Zase naproti tomu, v Eurosofe sa mi ich páčilo, toľko, že to bolo ťažké vybrať jednu. Ale ako hovorím, záleží od vkusu a od toho, kto čo od sedačky očakáva.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sedacia suprava
PoslaťNapísal: Str 05. Jan 2022 12:37:58 
občasný diskutér

Registrovaný: Pon 23. Apr 2018 6:59:05
Príspevky: 49
- jakvicka tak to si super potom pochodila. som akurat vcera ci kedy to pozerala, ze maju zase aj teraz take novorocne zlavy. niektore este vyssie ako tie predvianocne. cize kto nahodou nestihol alebo kupu odkladal, tak aj teraz sa potesi.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sedacia suprava
PoslaťNapísal: Pia 07. Jan 2022 11:56:00 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 02. Aug 2018 8:12:53
Príspevky: 95
Bydlisko: Nitrianske Pravno
Horarka no jasne, vsak ono celkom casto byvaju u nich taketo zlavicky. Aj teraz po novom roku som zachytil, ze maju nejake. A tusim aj vyssie ako pred Vianocami.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sedacia suprava
PoslaťNapísal: Pon 10. Jan 2022 8:01:05 
diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 18. Jún 2018 8:51:07
Príspevky: 105
vavriro to mas pravdu, tiez som pozerala. sa vyplati pozret si to aj dopredu, ci uz na ich webe alebo na fb. vies akoze ked niekto planuje kupu, tak si nieco take vystriehnut. ale povedzme si, ze tie sedacky su proste kvalitne a tak sa oplati aj bez tej zlavy kupit. to uz je len taky bonus :)


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sedacia suprava
PoslaťNapísal: Pon 10. Jan 2022 13:34:27 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 28. Sep 2017 10:11:48
Príspevky: 84
Bydlisko: Žilina
Prepacte, sa vam sem votriem, ale zaujali ma tie akcie a zlavy, co spominate. Potrebovali by sme do hostovskej nejaky gaucik alebo nieco take rozkladacie, ze aby sa tam vyspali aj dvaja ludia, ked bude treba. Mali sme kedysi taku postel nafukovaciu, to isto poznate, ale nie je to bohvieco, ked ma na tom clovek spat celu noc alebo nedaj boh viac noci.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sedacia suprava
PoslaťNapísal: Str 12. Jan 2022 12:43:53 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 20. Jún 2018 8:44:58
Príspevky: 61
Dromir pozri si môj predošlý príspevok, tak nájdeš potrebné informácie, čo ťa zaujímajú. Ono primárne sa asi spoločnosť zameriava na sedačky, fotelky a takto, ale nájdeš v ponuke aj rozkladacie. Dokonca aj nejaké prístelky tam majú tuším. Je tam aj také niečo podobné ako táto nafukovacia posteľ, ale to aj vyzerá inak, už na pohľad pohodlnejšie.


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 558 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39 ... 56  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 13 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt