Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Pia 03. Máj 2024 14:50:26


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 558 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Sedacia suprava
PoslaťNapísal: Str 02. Aug 2023 10:45:53 
občasný diskutér

Registrovaný: Pia 12. Feb 2016 12:11:51
Príspevky: 73
To ste rovno kupovali aj so sedačkou, či ste si nechali potom doručiť aj tie prípravky, keď vám doviezli sedačku? Lebo tak predpokladám, že asi ste si sedačku rovno so sebou neodvážali z predajne.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sedacia suprava
PoslaťNapísal: Štv 03. Aug 2023 10:35:34 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia 04. Aug 2017 9:05:31
Príspevky: 84
Bydlisko: Trnava
my sme take nieco napriklad ani nekupovali. nejak sme to pri kupe sedacky neriesili a potom sa na to pozabudlo. ale mozem povedat, ze aj bez toho je stale okej, ale samozrejme tym nikoho nenabadam na to, aby to robil rovnako. asi by bolo tiez lepsie, keby sme si aj my nieco take zadovazili aspon takto dodatocne.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sedacia suprava
PoslaťNapísal: Pia 04. Aug 2023 9:41:49 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 14. Dec 2017 11:57:02
Príspevky: 26
Bydlisko: Myjava
@deden: sa mi paci ako si postupne presiel k tomu, ze ides si aj ty nieco take pre istotu kupit :D vsak ono nie je neskoro ani teraz s tym osetrovanim zacat. lepsie, ako vobec si myslim. tu kozu to aj pekne ozivi, uvidis. a vobec to nie je nejake drahe alebo co a vydrzi ti to dlho, lebo zase nemusis takto cistit a osetrovat sedacku kazdy tyzden.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sedacia suprava
PoslaťNapísal: Str 23. Aug 2023 10:19:04 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 10. Júl 2018 17:56:22
Príspevky: 33
Bydlisko: Svätý Jur
Ked mate kozene kresla, tak o tie sa starate rovnako? Tam asi tiez tu starostlivost nie je dobre zanedbat, hm?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sedacia suprava
PoslaťNapísal: Štv 24. Aug 2023 11:01:35 
občasný diskutér

Registrovaný: Pia 08. Jún 2018 11:53:19
Príspevky: 30
Bydlisko: Senica
to je asi zbytocna otazka si myslim. ked sa staras o sedacku, tak rovnako by som sa teda aj o kreslo. vsak zasluzi si to rovnako a asi tiez chces, aby ti vydrzalo co najdhlsie pekne.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sedacia suprava
PoslaťNapísal: Str 06. Sep 2023 12:20:29 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 06. Jún 2018 8:59:48
Príspevky: 10
Bydlisko: Malacky
Je pohodlne take kozene kreslo? Ja mam stale v hlave predstavu, ze tam sa proste clovek prilepi a vrzga to pri kazdom pohybe ta koza a take je to cele, no neviem. Ako ked mam pravdu povedat, tak som nesedela ani v takom, ale uplne si to tak predstavujem :D


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sedacia suprava
PoslaťNapísal: Uto 12. Sep 2023 10:24:53 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia 18. Aug 2017 9:41:16
Príspevky: 51
Bydlisko: Šamorín
- preco by pohodlne nebolo? akoze automaticky preto, ze je kozene by nemalo byt pohodlne? netreba si ale mylit v tomto pripade pravu kozu, eko kozu a tie kadejake nahrady, co sa niektori vyrobcovia pouzivaju. kvalitna koza je prijemna a pohodlna, ci v lete, ci v zime ;)


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sedacia suprava
PoslaťNapísal: Štv 14. Sep 2023 9:29:53 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia 09. Feb 2018 12:50:44
Príspevky: 72
Bydlisko: Topoľčany
Si predstav take kreslo, ako mali v Priateloch, to mi nepride, ze by nebolo pohodlne :D Pozri si, co ponuka Eurosofa, tam najdes aj dost podobne tomuto, co som spominal. Alebo ake kreslo hladas? Nieco take menej "extravagantne"?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sedacia suprava
PoslaťNapísal: Str 20. Sep 2023 10:50:44 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 25. Okt 2018 9:44:39
Príspevky: 56
Schvalne som si pozrel a musim povedat, ze ano, taketo nejake kreslo by som si vedel doma predstavit. Akurat, ze asi by mi to nepreslo schvalenim, kedze teraz sa dost veci robilo okolo domu. Musim to nechat ulezat a skusit tak zaciatkom roka. Mozno nejaky povianocny vypredaj by sa mohol pritrafit haha.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sedacia suprava
PoslaťNapísal: Pia 22. Sep 2023 10:35:15 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 20. Jún 2018 8:44:58
Príspevky: 61
Sedačku máte akú? Aby sa to aj hodilo, ak chceš také to kožené. Inak ja som ich skúšala, keď sme boli tam v predajni a stojí to za to si myslím. Keby máme také doma, tak by to bolo moje obľúbené miesto, lepšie ako sedačka, lebo do kresla sa môžeš tak utiahnuť a uložiť sa pohodlne. K tomu nejaký fajn film, niečo pod zub, no ideál :D


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 558 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt