Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Ned 28. Apr 2024 10:30:33


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 558 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 52, 53, 54, 55, 56  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Sedacia suprava
PoslaťNapísal: Štv 01. Feb 2024 11:20:42 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 13. Jún 2017 12:01:22
Príspevky: 72
Bydlisko: Bratislava
Profesorka myslel som to tak, že pri tej koži proste treba vedieť, ktorá je dobrá a kvalitná. Tým pádom aj sedačka, či je dobrá a kvalitná. Akože hej, pri sedačke záleží aj od iných vecí, ale tak ten poťahový materiál je dosť dôležitý. Látka je proste látka, tam moc nevymyslíš, vidíš, či je jemná, drsnejšia, hustá, redšia a podobne. Ale neviem, či pri koži sú tie rozdiely zjavné na prvý pohľad.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sedacia suprava
PoslaťNapísal: Pia 02. Feb 2024 10:51:22 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 02. Máj 2017 12:44:20
Príspevky: 87
nie je potom teda lepsie dat si ju spravit na mieru? ked hovoris o tom, ze aka je, dobra, kvalitna a podobne. nehovorim, ze sa neda kupit aj normalne v predajni dobra, ale mozno takto by bola vacsia istota, ci?

_________________
Dom a záhrada je robota na celý život.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sedacia suprava
PoslaťNapísal: Pon 05. Feb 2024 12:49:41 
občasný diskutér

Registrovaný: Uto 19. Dec 2017 15:11:29
Príspevky: 25
Podľa mňa nutne nie. Však v predajniach majú veľa sedačiek a rôzne tvary, rozmery, opierky, výšky, či na nožičkách, ale rovno na zemi, že sú položené. Farby, materiály, z toho sa dá tiež povyberať. Mne tie na mieru prídu zbytočne drahé.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sedacia suprava
PoslaťNapísal: Str 07. Feb 2024 11:26:30 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 11. Apr 2018 7:59:51
Príspevky: 43
Adriancha tiez si myslim. Vsak tolko sedaciek, co najdes po predajnach a este viacej na eshopoch, ze to je ozaj zbytocne na mieru davat robit. Mozno laka to, ze si vies akoze vsetko uplne sama navrhnut. Ale to tiez plati len do urcitej miery. Nema ani v tomto clovek uplne slobodnu ruku.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sedacia suprava
PoslaťNapísal: Štv 08. Feb 2024 9:02:13 
diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 18. Jún 2018 8:51:07
Príspevky: 105
a mozno by ta na mieru nebola ani taka dobra, lebo ked uz su ti ludia, co robia tie sedacky zvyknuti na nejaky proces vyrobny, na to, ze co ma kam ist, ako to ma v konecnom vysledku vyzerat a teraz by nieco ine mali robit.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sedacia suprava
PoslaťNapísal: Uto 05. Mar 2024 8:40:03 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 15. Jún 2017 11:38:06
Príspevky: 81
Bydlisko: Bratislava
Stat sa moze, ale zalezat by si mali dat vsade a vsetci, ci su sedacky na mieru alebo ich robia vo vacsich poctoch. Ale moja zena takto kedysi robila vo firme, kde vyrabali sedacky a to potom ked sme chodili po obchodoch, tak len pozerala na sedacky, ze ci su kvalitne alebo nie su :D


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sedacia suprava
PoslaťNapísal: Štv 07. Mar 2024 10:45:38 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 15. Nov 2017 9:21:16
Príspevky: 19
Bydlisko: Bratislava
Len to si ako potom aj vyskúšaš napríklad tú sedačku, keď si ju ideš dávať robiť niekde na mieru? To sa predsa nedá, nie? A to by som teda bez vyskúšania sedačku nekúpila.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sedacia suprava
PoslaťNapísal: Štv 14. Mar 2024 11:26:53 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 26. Jún 2018 12:34:21
Príspevky: 27
Bydlisko: Galanta
vidíš, to mi vôbec nenapadlo, že keď si dáva človek niečo robiť na mieru, tak vlastne to uvidí až keď to bude hotové :D možno akurát tak nejaká vizualizácia aspoň pre predstavu, ale to ozaj neviem, či sa zvykne robiť aj pri sedačkách.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sedacia suprava
PoslaťNapísal: Uto 19. Mar 2024 15:02:53 
občasný diskutér

Registrovaný: Pia 26. Feb 2016 9:25:49
Príspevky: 27
@momca No to je jedna vec. Ja som si napríklad nevedela predstaviť podľa obrázka a tých rozpísaných rozmerov, že ako by to ukázalo u nás. Aj keď sme všetko vymeriavali, skúšali a tak ďalej. Ale proste som potrebovala pre lepšiu predstavu sedačku vidieť naživo. Čiže hor sa na behačky po predajniach :D


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sedacia suprava
PoslaťNapísal: Pon 25. Mar 2024 11:28:29 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Ned 21. Máj 2017 10:46:33
Príspevky: 33
Bydlisko: Banská Bystrica
Toto inak mám tiež rovnako. Obrázky sú síce fajn, aj si rada obzerám rôzne predajne aj teraz, keď sedačku práve nepotrebujeme. Lebo tak na niečo natrafím, rozkliknem a už to ide :D Ale tiež, keď sme kupovali, tak sme boli pozerať osobne a to sme boli aj na viackrát trebárs v Eurosofe, raz sme poobzerali a potom na ďalší raz, keď sme to všetko premysleli a už bol aj dostatok financií, tak sme sa vrátili a sedačku si zajednali.


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 558 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 52, 53, 54, 55, 56  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 7 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt