Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Štv 28. Mar 2024 12:00:03


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 329 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5 ... 33  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Vstavané skrine
PoslaťNapísal: Str 23. Nov 2016 8:41:39 
občasný diskutér

Registrovaný: Uto 11. Okt 2016 14:24:55
Príspevky: 80
@marosros presne toto iste aj ja tvrdim. Este ze tiez to uz mame vsetko poriesene ale ked si predstavim ako moja zena pobehovala po byte a vsetko vymeriavala aby vedela dat vyrobit skrine presne na mieru a aby nam poriadne sedeli a nebola nikde ziadna fuga, tak to trvalo a chvilkami som uz z toho maval aj poriadne nervy. Ale teraz som jej za to vdacny a aj firme samade ktora nam ich dobre a kvalitne vyrobila. Keby neboli oni, tak stale by som mal vsetky veci po stolickach a v krabiciach :D


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Vstavané skrine
PoslaťNapísal: Pon 28. Nov 2016 14:42:16 
diskutér

Registrovaný: Pon 29. Feb 2016 9:37:34
Príspevky: 115
Klemarisa a môžeš pridať aj fotku aké ste si dali vyrobiť a nejaké podrobnejšie informácie? Zaujímalo by ma koľko si za ne platila a aké veľké si si dávala vyrábať? A ktorá firma ti ich vyrábala? Keďže sa ešte stále rozhodujem a už som poslala do dvoch firiem návrhy, ale ak to bude nejaká iná tak by som poslala ešte aj tam. Ďakujem


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Vstavané skrine
PoslaťNapísal: Str 30. Nov 2016 15:41:46 
občasný diskutér

Registrovaný: Pon 21. Nov 2016 12:36:23
Príspevky: 52
Angelika samozrejme že môžem pridať aj fotku, hneď som si ju odfotila ako nám ju namontovali, pretože aj segra ju chcela vidieť a aj kamarátky, tak som im ju hneď posielala a trošku som sa chválila :D :D Dali sme si ju vyrobiť v Samade. Ty si do ktorých firiem posielala návrhy? Medzi ktorými sa rozhoduješ? Ja ti akurát môžem povedať, že oni boli fajn, seriózni a hlavne milý. Zo všetkými maličkosťami som sa na nich mohla obrátiť a nerobilo im problém to so mnou prediskutovať. Takže som nemala s nimi ani len jeden malinký problém:-) PS: pridávam foto, nevšímaj si tú žiarovku, ešte sme nemali luster nahodený :D

Obrázok


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Vstavané skrine
PoslaťNapísal: Pia 02. Dec 2016 20:53:41 
diskutér

Registrovaný: Pon 29. Feb 2016 9:37:34
Príspevky: 115
Klemarisa vďaka za fotku, veľmi peknú skriňu Vám vyrobili a teda peknú ste si aj navrhli, takže pochvala patrí aj Vám:-) No tiež som posielala návrhy do Samady a ešte Hilkovičovi. Tak uvidím aká bude spätná väzba. Ďakujem že si mi napísala, aspoň viem aké vyrábajú skrine oni a budem sa snáď vedieť lepšie a rýchlejšie rozhodnúť. Ozaj ešte jedna otázka ma napadlo, koľko trvalo pokiaľ ti ju vyrobili?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Vstavané skrine
PoslaťNapísal: Pon 05. Dec 2016 19:50:09 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 13. Okt 2016 6:38:28
Príspevky: 67
@Klemarisa pozeram ze aj vy ste si u nich davali vyrobit skrine? Na prvej strane som tiez angelike radila tuto firmu:-) Nahoda :-) Pekne mate, my sme si davali u nich vyrabat riez roldoor dvere ale so zrkadlami:-) Aby som sa mala kde pozerat, sice to lestenie ma niekedy zabija, ale tak to sa da prezit:-)


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Vstavané skrine
PoslaťNapísal: Pon 12. Dec 2016 14:40:36 
diskutér

Registrovaný: Uto 29. Nov 2016 11:03:57
Príspevky: 145
Keby mam riesit nabytok, tak ide cestou súkromneho stolara. Bolo by to asi kvalitnejsie a navrhnem si ich tak ako potrebujem. Raz som kukal v obchode a ked som ju otvoril, boli na kazdej policke, každom suflíku, proste vo vsetkom dalosie cedulky s cenou a v podstate bola cena ovela vyssia ako bolo prezentované v letaku.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Vstavané skrine
PoslaťNapísal: Uto 13. Dec 2016 20:27:36 
občasný diskutér

Registrovaný: Pon 31. Okt 2016 15:00:55
Príspevky: 64
@croccus ale ved keby si si precital celu diskusiu tak sa dozvies, ze sa tu bavia o vstavanych skriniach na mieru, takze si ich ludia davaju vyrobit sukromnej firme. Takto to mas vzdy riesene v decodome a v tychto velkych obchodnych retazcoch, ze daju nejaku cenu aby uputali ludi ale ked uz tam prides tak zistis ze sa tam este to pripocita a cena je uplne ina a samozrejme ze vyssia. Potom zistis ze lepsie sa oplati si dat na mieru vyrobit


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Vstavané skrine
PoslaťNapísal: Str 14. Dec 2016 11:52:11 
diskutér

Registrovaný: Uto 29. Nov 2016 11:03:57
Príspevky: 145
@marosros Jasné, ja sa s tebou nehádam. Ja som bol pozerať niekoľkokrát po odchodoch ako je napríklad decodom a podobne. Kvalitou sa mi to tak isto nepozdávalo ale nakoniec sme si dali naceniť aj v obchode aj u súkromníka. Súkromník bol lepší, nakoľko sme si mohli navrhnúť vnútro ako nám pasovalo a nie iba kúpiť štandard


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Vstavané skrine
PoslaťNapísal: Str 14. Dec 2016 14:55:09 
občasný diskutér

Registrovaný: Pon 31. Okt 2016 15:00:55
Príspevky: 64
@croccus sorry nemyslel som to v zlom, ak to teda tak vyznelo, tak sa este raz ospravedlnujem. A v porovnani s cenami? Kolko ste platili za skrine u sukromnika? A u koho ste si davali vyrabat? Standart je pre ludi, ktory si nepotrpia nejako na dizajne. Ale to keby poviem mojej manzelke ze ved kupme len lacnu skrinu v asku alebo kde, tak by ma poslala kade lahsie. Ona si na tomto velmi potrpi, aby boli skrine az po vrch stropu a co najviac ulozneho priestoru. Ved ako zeny, urcite to poznas :-)


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Vstavané skrine
PoslaťNapísal: Pia 16. Dec 2016 18:40:22 
občasný diskutér

Registrovaný: Pon 21. Nov 2016 12:36:23
Príspevky: 52
Angelika ďakujem za pochvalu, som rada že sa páči aj tebe, lebo mne veľmi:-) Už máš aj spätnú odozvu od tých firiem, ako ti nacenili? Vieš čo, u nich trvala výroba cca tých 15 dní..
Samoabetka tak to som si vôbec nevšimla že tiež si tam písala že máš od nich skrine, ale už viem, som múdrejšia, je pravda že som si to len tak zrýchlika všetko čítala, takže som to asi prehliadla. To ti verím že to leštenie nie je bohvie čo, ale veď zase až tak často ich nemusíš leštiť, či?


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 329 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5 ... 33  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 7 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt