Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Pia 19. Apr 2024 13:49:30


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 329 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 33  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Vstavané skrine
PoslaťNapísal: Pon 19. Dec 2016 12:28:36 
diskutér

Registrovaný: Uto 29. Nov 2016 11:03:57
Príspevky: 145
@marosros presnu sumu si uz nepamatam ale okolo 2000€ to bolo. No ved toto, ja mam manzelku tiez taku narocnu ale skrine sme riesili spolocne, kedze ona chcela silou mocou davat vyrabat u Hilkovica, ale ja som na modrej streche cital dost vela pozitivnych referencii na Samadu. Dali sme si nacenit v obidvoch firmach, ale samada nam dala lepsiu cenu. Nakoniec som ju ukecal a dali sme spravit v u nich.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Vstavané skrine
PoslaťNapísal: Pon 19. Dec 2016 15:47:36 
občasný diskutér

Registrovaný: Pon 31. Okt 2016 15:00:55
Príspevky: 64
@croccus ste ich davali uz asi davnejsie ked si nepamatas, co? Ale to je v poho..Takze tiez zijes na modrej streche? :) Tam som sa aj ja dost vela veci dozvedel a naucil sa, ma to tam bavi chodit. :-) (len zena ma niekedy vyhrady, ked som viac na pc ako s nou :D) Inak a suhlasim, aj my mame od nich skrine a kvalitovo super a aj cenu sme mali prijatelnu, tak ako si aj ty napisal


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Vstavané skrine
PoslaťNapísal: Uto 20. Dec 2016 14:30:33 
diskutér

Registrovaný: Pon 29. Feb 2016 9:37:34
Príspevky: 115
Klemarisa iba 15 dní? To aj dosť rýchlo mali vyrobené, u Hilkoviča mi povedali že minimálne mesiac by som čakala na skrine, to mi príde dosť dlhá doba. Cenové ponuky my už poslali taktiež. A samada mi dala lepšiu cenu, takže už som asi tak na 90% rozhodnutá že si skrine dám u nich objednať. Po novom roku sa s nimi už na isto dohodnem a nech mi to prídu aj zamerať, aby som zase nezačala vymýšľať


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Vstavané skrine
PoslaťNapísal: Str 21. Dec 2016 17:52:06 
občasný diskutér

Registrovaný: Pon 21. Nov 2016 12:36:23
Príspevky: 52
Angelika áno do 15tich dní, iba keď nemajú materiál na sklade tak max. do 20 dní im to trvá, ale fakt rýchlo, bola som tiež milo prekvapená:-) Aj som si myslela že u nich to je dlhšie, tak super a aké skrine si si navrhla, ako veľké a so zrkadlom, či?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Vstavané skrine
PoslaťNapísal: Pia 06. Jan 2017 11:18:41 
občasný diskutér

Registrovaný: Pia 06. Jan 2017 11:12:56
Príspevky: 47
Popozeraj si na internete vyrobcov a dodavatelov stavanych skrin... Niake firmy alebo sukromnikov a porovnaj si ceny a uvidis..Tam budes mat mnoho aj fotiek.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Vstavané skrine
PoslaťNapísal: Pon 09. Jan 2017 20:55:46 
diskutér

Registrovaný: Pon 09. Jan 2017 20:46:22
Príspevky: 116
@angela, ceny sú rôzne. Závisia od metrov dlžky stavanej skrine. Ak sa ti tu nikto neozve, tak popozeraj na internete niake firmy na stavane skrine.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Vstavané skrine
PoslaťNapísal: Str 11. Jan 2017 15:13:24 
diskutér

Registrovaný: Pon 29. Feb 2016 9:37:34
Príspevky: 115
Klemarisa som ti chcela poslať aj návrh našich skríň ale neviem kde som si ich uložila. Som im to poslala a asi som to vymazala. Ale výška skrine je 260 cm a šírka 450 cm. A samozrejme so zrkadlom, také sa mi najviac páčia a myslím si že sú aj najpraktickejšie, aj keď to čistenie bude horšie, ale tak to snáď budem zvládať:-)
Baroon keby si si prečítal diskusiu tak by si zistil že už som firmu našla do ktorej som už poslala aj návrh a už sa mi moje skrine aj vyrábajú. Ale vážim si tvoju ochotu, aj keď si mi moc nepomohol


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Vstavané skrine
PoslaťNapísal: Štv 12. Jan 2017 11:24:00 
občasný diskutér

Registrovaný: Pon 21. Nov 2016 12:36:23
Príspevky: 52
Angelika a už si ich aj objednala či iba si im posielala aby ti poslali cenu? Lebo veď si písala že ich potrebuješ čím skôr nie? Nemaj boja, to čistenie zvládneš. My máme asi dve veľké skrine so zrkadlami a je to v pohodičke. Iba raz do týždňa ich leštím a cez týždeň aj keď sa zacapkajú tak tie capky jednoducho ignorujem :D Nemám na to čas ich stále leštiť..


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Vstavané skrine
PoslaťNapísal: Pia 13. Jan 2017 11:23:34 
diskutér

Registrovaný: Uto 29. Nov 2016 11:03:57
Príspevky: 145
@marosros ano davali sme ich vyrabat uz davnejsie a faktury uschovava moja zena, takze cenovo uz neviem kolko to presne bolo. Co sa tyka tej strechy, navstevujem tu stranku velmi rad. Dozvedel som sa tam vela informacii, ktore som predtym nevedel a mi dost pomohli.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Vstavané skrine
PoslaťNapísal: Uto 17. Jan 2017 10:51:13 
občasný diskutér

Registrovaný: Pon 31. Okt 2016 15:00:55
Príspevky: 64
@croccus v pohodicke ved nepotrebujem to vediet kedze viem ake maju cca ceny. Mame od nich skrine a teraz som ich poradil aj mojej sestra. Len som chcel ze ci nahodou nezdrazeli alebo tak, chapes. Takze aj ona si dala u samady vyrobit skrine, snad jej tiez v pohode vyrobia, lebo potom by som si vypocul zase pindania :D :D Hej ved na to modra strecha sluzi:-)


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 329 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 33  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 4 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt