Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Štv 28. Mar 2024 14:02:04


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 300 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 ... 30  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Aké okná na dom alebo byt?
PoslaťNapísal: Str 29. Júl 2020 9:06:18 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 10. Júl 2017 10:07:41
Príspevky: 38
Bydlisko: trnava
Domihike je dobre si kontrolovat priebezne taketo veci...
Jasne, ze su firmy na ktore sa vies spolahnut, ze nemusis vobec nad nimi stat, len takych nie je vela...
Hemela su aj take moznosti a potom vlastne oni ta zbavia toho bremena a oni medzi sebou budu komunikovat ty len dohodnes co treba s nimi. Predsa maju aj prax ked okna robia, ze co a jak je najvhodnejsie ake umiestnenie, ake osadenie...

_________________
zivot je ako hra: nezalezi na to ako dlho hras ale na tom ako to bolo zahrane ...


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Aké okná na dom alebo byt?
PoslaťNapísal: Str 29. Júl 2020 15:48:28 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 30. Nov 2017 9:01:23
Príspevky: 76
Bydlisko: Dunajská Streda
Nooo však to ma napadlo, že isto ľudia čo okná vyrábajú a montujú majú nejaké tie muchy proste vychytané a vedeli by isto poradiť, ak by sa im zdalo byť ich riešenie z praxe lepšie


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Aké okná na dom alebo byt?
PoslaťNapísal: Str 29. Júl 2020 16:12:55 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia 24. Nov 2017 15:27:37
Príspevky: 81
Bydlisko: Hlohovec
Mne sa to tak stalo z kuchyňou. Predstava aj materiál a hlavne prevedienie, všetko sme mali jasné až pokiaľ nám stolár nevysvetlil niektoré veci a v konečnom dôsledku sme moc radi, že sme na neho dali


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Aké okná na dom alebo byt?
PoslaťNapísal: Štv 30. Júl 2020 16:26:12 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 30. Nov 2017 9:01:23
Príspevky: 76
Bydlisko: Dunajská Streda
izy píše:
Mne sa to tak stalo z kuchyňou. Predstava aj materiál a hlavne prevedienie, všetko sme mali jasné až pokiaľ nám stolár nevysvetlil niektoré veci a v konečnom dôsledku sme moc radi, že sme na neho dali

Heh no to tak niekedy býva ale podľa mňa ste mali aj šťastie, že ste na takých narazili


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Aké okná na dom alebo byt?
PoslaťNapísal: Pia 31. Júl 2020 12:19:25 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 14. Nov 2017 11:27:57
Príspevky: 52
HEMELA PRIRODZENE A MYSLIM ZE NA SLOVENSKU SU AJ SPOLAHLIVI VYROBCOVIA OKIEN LEN TREBA HLADAT VIAC CASU DO TOHO INVESTOVAT A TAKY SKUSENY CLOVEK AJ PORADI AJ OBOZNAMI OHLADNE UDRZBY...
MNE NAPRIKLAD SA PACIA HLINIKOVE OKNA JE TO TRVACNY MATERIAL KTORY VELA VYDRZI, PREZIJE AJ NA POHLAD VYZERA POVEDAL BY SOM, ZE CELKOM AJ LUXUSNE A NETREBA SA O TAKE OKNA STARAT, OSETROVAT ICH...


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Aké okná na dom alebo byt?
PoslaťNapísal: Pia 31. Júl 2020 15:58:12 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 07. Nov 2016 15:00:42
Príspevky: 57
hlinikove okna aj nejako osetrujete?panty alebo tak?ci vobec nic take nezabezpecujete?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Aké okná na dom alebo byt?
PoslaťNapísal: Pon 03. Aug 2020 9:01:40 
občasný diskutér

Registrovaný: Pia 17. Nov 2017 14:22:22
Príspevky: 69
ako to myslíš, že udržiavať? podľa mňa. ono je síce investícia do nich vyššia ale na druhej strane napriklad aj u okien aj u dverí sú napríklad menej háklivé, teda by som povedala že sú odolne voči vykrúcaniu z tepla, takže sú vhodnejšie napríklad na stavby do ktorých sa opiera slnko - plastové sa zvyknú vykrúcať


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Aké okná na dom alebo byt?
PoslaťNapísal: Str 05. Aug 2020 9:40:35 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 21. Nov 2017 10:44:42
Príspevky: 38
Bydlisko: Brezno
@majooliva tiež ma toto zaujíma...lebo napríklad neviem ani, že keď ide o ceny, čo je prijateľnejšie cenovo...či sú nejaké zásadné rozdiely medzi plastom a hliníkom...


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Aké okná na dom alebo byt?
PoslaťNapísal: Str 05. Aug 2020 10:53:32 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 07. Dec 2017 9:05:34
Príspevky: 32
Bydlisko: Partizánske
Majooliva my mame hlinikove okna uz nejaku dobu a o nic sa nestaram. Akurat co treba tak streknut mazanie do pantov. Ty budes mat aj taku akoby servisnu knizku k oknam, kde budes mat popisanu aj tu starostlivost, aj na nete si to vies najst ;-)
Romko zasadny rozdiel je aj v kvalite, zivotnosti a samozrejme, ze aj v cene. Hlinik je drahsi ako plast, ale ma to svoje opodstatnenie.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Aké okná na dom alebo byt?
PoslaťNapísal: Str 05. Aug 2020 16:39:16 
diskutér

Registrovaný: Sob 06. Máj 2017 12:42:41
Príspevky: 104
Izy len pri kuchyni je to ešte také, že kuchyňu môžeš vymeniť, ale okná meniť to mi príde také nezmyselné. Predsa len keď si dáš kvalitné okná, tak máš na desiatky rokov pokoj, preto ja som názoru, že cena nie je vôbec podstatná, všetko je to o kvalitne, o vzhľade, o tom prevedení!

_________________
Domu a záhrade sa treba venovať celý život.


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 300 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 ... 30  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 10 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt