Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Pia 29. Mar 2024 11:43:15


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 300 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 ... 30  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Aké okná na dom alebo byt?
PoslaťNapísal: Štv 13. Aug 2020 17:44:37 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 19. Júl 2017 9:42:57
Príspevky: 82
Bydlisko: Trnava
jozki nie, dva roky je malo aspon co my mame tak je pat rokov zaruka na okna ako celok a na povrchovu upravu hlinika zvonku zase desat rocna zaruka na farbostalost, co sa mi zda take v pohode, optimalne by som povedal, ked niekto dava len dva roky tak asi je to uz trosku na zamyslenie ;)


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Aké okná na dom alebo byt?
PoslaťNapísal: Pia 14. Aug 2020 8:19:36 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Ned 10. Sep 2017 22:32:39
Príspevky: 58
Bydlisko: Banská Bystrica
to už musí byť podozrivé keď niekto dá na okná záruku dva roky. nekúpil by som okná od niekoho, kto im evidentne ani sám neverí :lol: :lol: teraz akurát sledujem, že tieto hliníkové okná sa začínajú rozmáhať celkom. ale v našom zapadákové je asi celkom náročné také zohnať nie? koľko ste vy čakali na okná?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Aké okná na dom alebo byt?
PoslaťNapísal: Pia 14. Aug 2020 8:31:43 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 17. Júl 2017 9:30:51
Príspevky: 58
Bydlisko: Žilina
Plexo od koho sú okná, keď máš takúto záruku?..
Toto čo si písal to sa týka hliníkových okien?..


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Aké okná na dom alebo byt?
PoslaťNapísal: Pia 14. Aug 2020 12:40:32 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 19. Júl 2017 9:42:57
Príspevky: 82
Bydlisko: Trnava
vakil je pravda, ze teraz vacsina vyrobcov dava takto viac, ale nie je to pravidlom, takze sa treba na to popytat ako to je v danom pripade :) vies co praveze to taky problem nie je, dnes sa daju zohnat a na slovensku su tiez v pohode vyrobcovia, ktori dbaju na kvalitu ;)
dado takuto zaruku dava Drevar, aspon teda to je moja skusenost, o ktorej som ti pisal a hej tyka sa to hliniku


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Aké okná na dom alebo byt?
PoslaťNapísal: Ned 16. Aug 2020 11:42:27 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 28. Nov 2017 12:03:04
Príspevky: 36
Bydlisko: Jablonec
plexo kde by som tuto firmu nasiel? - ty si isiel priamo niekam za nimi do nejakeho showroomu alebo si sa vopred dohodol kedy by si mohol prist a tak?
chcel by som vediet jak presne postupovat aby som nieco nezanedbal :mrgreen:


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Aké okná na dom alebo byt?
PoslaťNapísal: Ned 16. Aug 2020 17:25:40 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 28. Aug 2017 10:52:14
Príspevky: 50
Bydlisko: Senica
Najlepšie je vopred si dohodnúť stretnutie, viem ako ja nemám rád v práci, keď niekto príde neohlásene, to potom veľa vecí sa vymyká môjmu časovému plánu a je s tým trochu problém.
Takže bude lepšie keď si nájdeš na firmu kontakt a dohodneš si normálne stretnutie, kde preberiete všetko, aj aké okná by si potreboval, aký materiál by bol najlepší a aj s akou cenou môžeš rátať a tiež výhody ktoré majú jednotlivé materiály, z ktorých sa okná vyrábajú-


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Aké okná na dom alebo byt?
PoslaťNapísal: Pon 17. Aug 2020 7:43:39 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 17. Sep 2018 8:55:16
Príspevky: 64
dahel je dobre si to kontrolovat to suhlasim, ale ked raz sa na niecom s firmou dohodnes tak si myslis, ze to bude vsetko urobene tak ako ma nie?
aspon ja som taky, no nie zakazdym sa mozes tak spolahnut, treba si najskor preverit spolahlivost firmy a az potom robit nejake zavery, ze ci mozes na nich vsetko nechat


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Aké okná na dom alebo byt?
PoslaťNapísal: Pon 17. Aug 2020 8:41:37 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 07. Dec 2017 9:05:34
Príspevky: 32
Bydlisko: Partizánske
Domihike myslis no, ja som sa tiez spolahol, ale tak musim povedat, ze ja som problem nemal, u nas vsetko prebehlo v poriadku a vysledok je uzasny. Dokonca este aj samotni montaznici ktori nam prisli osadit okna boli mili, v pohode, posrandovali sme, par viet sme prehodili a odviedli dobru robotu.
Jak sa zvykne hovorit vsetko je to o ludoch 8-)


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Aké okná na dom alebo byt?
PoslaťNapísal: Uto 18. Aug 2020 10:13:55 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Ned 10. Sep 2017 22:32:39
Príspevky: 58
Bydlisko: Banská Bystrica
@plexo to našťastie áno ale zase na druhej strane je dosť ťažké prísť na to kde tú kvalitu nájdeš vieš ako. všade sa ti pochvália aký sú super ale reálne na to prídeš až vtedy keď začneš s nimi tú danú vec riešiť a vidíš aj ten prístup a tak


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Aké okná na dom alebo byt?
PoslaťNapísal: Pia 21. Aug 2020 7:12:17 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 19. Apr 2017 10:11:36
Príspevky: 77
Domihike neviem a nechcem si take nieco ani len predstavit, ale vlastne toto je pre mna len dalsi dovod preco sa chcem tomu radsej viacej povenovat, ale s tym, aby ta kvalita bola dobra. Pozerali ste nejako aj na to aby teda ste mali dodavatela okien niekde po bliz? Aby to nemal daleko k montazi a vy zase k nemu ak by sa nieco nahodou stalo?


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 300 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 ... 30  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 27 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt