Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Štv 28. Mar 2024 22:01:21


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 260 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 26  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Akú strechu?
PoslaťNapísal: Pia 10. Jan 2020 13:17:36 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 02. Mar 2016 8:54:07
Príspevky: 73
Branciko palene keramicke skridle sa vyznacuju vysokou odolnostou voci roznym klimatickym podmienkam, nizkou nasiakavostou pri vydatnych dazdoch a odolnostou voci poziarom. Vzhladom na ich hladky povrch, necistoty sa na nich usadzuju ovela menej ako pri inych typoch stresnych krytin. Posobia tak stale cisto a novo. Dalsou vyhodou je, ze skridla sa vyraba v roznych tvaroch a farbach, takze si mozes vybrat podla vlastnej predstavy. Tento typ palenej stresnej krytiny sa vyznacuje aj vysokou stalostou farieb, tzv., ze strecha bude aj po rokoch vyzerat, ako keby si ju prave dokoncil. A nevyhody? Mozno jedine to, ze si vyzaduje poriadna latovanie a ze keramicka palena skridla je tazka. Toto su jedine nevyhody, ktore skridla ma.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Akú strechu?
PoslaťNapísal: Uto 14. Jan 2020 13:04:03 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 03. Aug 2017 8:42:44
Príspevky: 60
Bydlisko: Trnava
romco 8-)
takze oni vlastne by vobec nemali horiet?
vidis, to som ani nevedel!
diky, ze si mi to takto opisal, presne toto som potreboval vediet.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Akú strechu?
PoslaťNapísal: Štv 23. Jan 2020 10:31:06 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 02. Mar 2016 8:54:07
Príspevky: 73
Akoze pri velkych poziaroch je jasne, ze zacne aj keramicka skridla horiet, ale isto neskor ako nejaka ina stresna krytina, kedze keramicke su viac odolne voci poziarom! Nemas vobec zaco, kludne aj nabuduce ti rad poradim!


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Akú strechu?
PoslaťNapísal: Pon 27. Jan 2020 9:17:32 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 03. Aug 2017 8:42:44
Príspevky: 60
Bydlisko: Trnava
ano jasne, tomu rozumiem.
pri velkych poziaroch sa len malokedy nieco zachrani, vacsinou vsetko zhori do tla :/
dakujem ti este raz za vsetky informacie.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Akú strechu?
PoslaťNapísal: Pon 02. Mar 2020 13:31:21 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 02. Mar 2016 8:54:07
Príspevky: 73
Nie je zaco, rado sa stalo, kludne aj nabuduce.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Akú strechu?
PoslaťNapísal: Uto 10. Mar 2020 15:06:38 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 24. Nov 2016 14:14:12
Príspevky: 55
Je jasne, ze clovek ked stavia dom tak si da v prvom rade pozor na vyber materialu aky pouzije. A tak by to malo byt! Preto si myslim, ze je velmi dolezite, dat poriadny pozor aj pri vybere stresnej krytiny, lebo ta je na dome najpodstatnejsia. My sme si vybrali keramicku palenu skridlu aj napriek tomu, ze nas mnohi odhovarali. No nedali sme sa a je to super! Sice je tato skridla tazsia ale zase vydrzi o mnoho dlhsie ako ine stresne krytiny!


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Akú strechu?
PoslaťNapísal: Uto 17. Mar 2020 15:11:10 
občasný diskutér

Registrovaný: Uto 15. Nov 2016 10:50:19
Príspevky: 66
Nazdar chlapi! Nikdy som si nemyslel, že takáto situácia nastane, no nastala :/ Ako riešite teraz svoje stavby, prístavby a podobné záležitosti? Pozastavili ste ich? Ako sú na tom stavebniny? Sú všetky zavreté, či ako to je? Vďaka za akékoľvek informácie.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Akú strechu?
PoslaťNapísal: Str 25. Mar 2020 13:53:00 
občasný diskutér

Registrovaný: Uto 03. Júl 2018 8:02:13
Príspevky: 59
rozek my sice nestaviame ale prerabame, uz vnutro mame ale okolie domu akurat teraz trochu zveladujem. co sa tyka stavebnin, tak niektore v obmedzenom rezime su otvorene. treba sa popytat v meste. co som aj pozeral, tak take velke stavebniny funguje cez e-shop. neviem, co konkretne potrebujes? ty stavias, ci? daj nejake blizsie informacie.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Akú strechu?
PoslaťNapísal: Pon 30. Mar 2020 11:06:26 
občasný diskutér

Registrovaný: Uto 15. Nov 2016 10:50:19
Príspevky: 66
A už oficiálne otvorili stavebniny metiro, skôr som sem nestihol prísť a nakoniec to už ani riešiť nemusíme, keďže od dnes všetky stavebniny otvorili. Som tomu ale rád, lebo aspoň si ľudia môžu pokúpiť veci, ktoré potrebujú na prerábku, atď. Predtým by aj chceli niečo robiť, no nemali z čoho. Vieš čo chcem teraz na jar meniť strešnú krytinu. A ako začala táto pandémia, tak som sa zľakol, že nebudem mať kde krytinu kúpiť, no teraz to musím rýchlo poriešiť, aby mi ju stihli doviezť.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Akú strechu?
PoslaťNapísal: Uto 14. Apr 2020 10:58:06 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia 10. Nov 2017 12:55:39
Príspevky: 17
Bydlisko: Trenčín
rozek píše:
A už oficiálne otvorili stavebniny metiro, skôr som sem nestihol prísť a nakoniec to už ani riešiť nemusíme, keďže od dnes všetky stavebniny otvorili. Som tomu ale rád, lebo aspoň si ľudia môžu pokúpiť veci, ktoré potrebujú na prerábku, atď. Predtým by aj chceli niečo robiť, no nemali z čoho. Vieš čo chcem teraz na jar meniť strešnú krytinu. A ako začala táto pandémia, tak som sa zľakol, že nebudem mať kde krytinu kúpiť, no teraz to musím rýchlo poriešiť, aby mi ju stihli doviezť.


z kade ides brat krytinu?...a aku?...uz teraz snad nebudes mat problem, ved stavebniny maju isto aj naskladneho viacej materialu...


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 260 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 26  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 13 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt