Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Pia 19. Apr 2024 19:23:11


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 608 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56 ... 61  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Aký plot?
PoslaťNapísal: Pon 05. Dec 2022 9:30:48 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 13. Sep 2017 10:20:28
Príspevky: 55
Bydlisko: Nové Zámky
inak asi je teraz spravny cas objednat ten plot alebo celkovo oplotenie, vratane brany a podobne, lebo som cital, ze od noveho roku sa maju trochu pozmenit ceny. tak ak je niekto rozhodnuty nieco taketo realizovat buduci rok, tak by nebolo mozno na skodu to trochu urychlit ;)


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Aký plot?
PoslaťNapísal: Uto 06. Dec 2022 8:24:34 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 03. Máj 2017 8:46:45
Príspevky: 68
patiacha tak samozrejme, ze je dobra, ako aj kazda ina. to nezalezi takto ze od druhu tej brany, ale skor od toho, ze pre aku sa rozhodnes. akoze aky material a tak podobne. ci tam budes davat aj pohon, co predpokladam teda, ze ano, lebo to neviem, ci v tejto dobe by si niekto daval branu, co treba rucne otvarat, zatvarat. neriadil by som sa tym, co iny davaju, mozno by som sa inspiroval vyrobcom, predajcom, ale akoze, ze niekto si dal posuvnu, tak musim aj ja, tak to vobec.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Aký plot?
PoslaťNapísal: Uto 06. Dec 2022 12:14:24 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 16. Apr 2018 14:06:49
Príspevky: 95
Bydlisko: Svätý Jur
Pozor ale aj na ten pohon, treba aj pri tom nejaké tie parametre, nech to nebodaj celé nestroskotá na tomto. Dobré pohony sú napríklad Sommer, to je nemecký výrobca, už nejaký ten rok funguje táto firma, takže to je také overené. Napríklad aj fungujú v dosť veľkom teplotnom rozmedzí, od -30 do +70 stupňov sa mi zdá, že to je uvedené. Je to asi mierne naddimezované, ale radšej nech.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Aký plot?
PoslaťNapísal: Str 07. Dec 2022 7:58:23 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 17. Sep 2018 8:55:16
Príspevky: 64
viktor58 hej presne, ako si vedel, ze to je takyto hlinikovy? tak ono je fakt, ze na zaciatku kazdy ten plot vyzera pekne, ale uz to, ako bude vyzerat casom, to asi hlavne od tohto zalezi, ze z coho sa vyraba, nie?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Aký plot?
PoslaťNapísal: Str 07. Dec 2022 10:40:42 
diskutér

Registrovaný: Pon 09. Jan 2017 20:46:22
Príspevky: 116
ono aj na ten hlinik sa daju dat kadejake dekory, ze to moze byt nie len hocijako farebne, ale napriklad aj drevo to vie vzhladom pripominat. to by mohlo tiez vyzerat zaujimavo si myslim. ale tak to je zase uz len vec vkusu, stale sa motame primarne okolo toho hliniku. co samozrejme nehovorim, ze je zle :D


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Aký plot?
PoslaťNapísal: Štv 08. Dec 2022 8:24:58 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 11. Feb 2016 9:17:45
Príspevky: 95
to vazne? to som ani nevedela, ze su taketo moznosti. akoze ked sme to riesili, tak to sa dalo vybrat farbu, ze nie iba z ponuky co mala firma, ale dalo sa dohodnut aj na nejakej svojej, ak mal niekto predstavu, ze mu vedeli vyjst v ustrety a namiesat proste aj nieco inaksie. ale taketo kadejake dekory, tak to je mi novinka.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Aký plot?
PoslaťNapísal: Pia 09. Dec 2022 8:27:45 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 21. Aug 2017 8:20:29
Príspevky: 44
Bydlisko: Galanta
Galadriel to sa dá aj nejak si vybrať, že aký pohon by som chcela na tú bránu a taký mi vedia dodať, alebo ako to je s týmto?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Aký plot?
PoslaťNapísal: Pia 09. Dec 2022 12:59:31 
občasný diskutér

Registrovaný: Pon 21. Nov 2016 12:36:23
Príspevky: 52
Však je ten pohon dobrý nápad? Lebo môj chlap doma hovorí, že ho dávať nebudeme, že však aj teraz fungujeme bez neho a že dobre to je. No ale ja by som ho najradšej dala, lebo zakaždým vystupovať z auta, keď chcem dať auto dovnútra, tak je to dosť otravné, však to poznáte isto aj ostatní. On stále len, že však aspoň sa niečo ušetrí, keď ho nedáme, že stačí aj nová brána bohate, keď sa dá spraviť.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Aký plot?
PoslaťNapísal: Pon 12. Dec 2022 8:31:19 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 16. Apr 2018 14:06:49
Príspevky: 95
Bydlisko: Svätý Jur
Ejula vybrať sa dá, ak by ste si ho dávali sami. Môžeš si objednať kľudne len bránu a môžete si sami domontovať potom pohon, ale to z praktického hľadiska sa mne moc nepozdáva. Mám skúsenosť s Elmarom ohľadne oplotenia a oni používajú ten pohon, čo som spomínal predtým. Neviem, ako si to myslela presne, že či hocijaký si môžete vybrať...


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Aký plot?
PoslaťNapísal: Pon 12. Dec 2022 11:05:15 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 10. Nov 2016 9:03:46
Príspevky: 57
Galadriel daval si si robit plot ci branu u nich, alebo oboje? Stale sa neviem rozhodnut, ako spravit plot. Ci tam nechat stlpiky a zariesit len vypln alebo na komplet cely plot dat spravit nanovo. Myslis, ze by sa dalo tak dohodnut, aby mi spravili aj dve vizualizacie?


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 608 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56 ... 61  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 12 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt