Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Pia 29. Mar 2024 3:12:08


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 93 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Betón
PoslaťNapísal: Pia 11. Nov 2016 9:59:45 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 13. Okt 2016 6:38:28
Príspevky: 67
Eduard ako sledujem tak ti tu uz Romo napisal firmu ktoru som ti chcel aj ja poradit, kedze od nich sme brali beton aj my ked sme stavali..Uz si si ale asi vsetko pozistoval, ale ak by si mal este nejake otazky tak kludne sa mozes obratit aj na mna, poradim..:-)


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Betón
PoslaťNapísal: Pia 11. Nov 2016 13:57:01 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 18. Okt 2016 11:21:23
Príspevky: 64
@mirrorr myslis ze to cenovo vychadza rovnako? Ako je pravda ze by som musel miesacku si poziciavat kedze nemam, ale myslel som ze by to mohlo o nieco vyjst lacnejsie. No asi som sa mylil...Vedel by si mi poradit z ktorej betonarne sa oplati brat beton? Kde maju cenovo prijatelny?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Betón
PoslaťNapísal: Pon 14. Nov 2016 15:15:42 
občasný diskutér

Registrovaný: Sob 05. Nov 2016 7:36:55
Príspevky: 35
romikg00 píše:
@mirrorr myslis ze to cenovo vychadza rovnako? Ako je pravda ze by som musel miesacku si poziciavat kedze nemam, ale myslel som ze by to mohlo o nieco vyjst lacnejsie. No asi som sa mylil...Vedel by si mi poradit z ktorej betonarne sa oplati brat beton? Kde maju cenovo prijatelny?


hej myslim si to ze tam velky cenovy rozdiel nebude, ale tak je mozne ze sa mylim, vsak preto si to skus pozistovat a potom mi daj vediet co si zistil, som na to zvedavy ci som mal pravdu. Kde budes stavat, alebo mat ten pozemok? Lebo betonarni je milion pecto, tak aby som vedel v ktorom meste a pozriem ake su v blizkosti


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Betón
PoslaťNapísal: Uto 17. Jan 2017 13:10:07 
diskutér

Registrovaný: Uto 29. Nov 2016 11:03:57
Príspevky: 145
Svagrina si idu s muzom stavat dom a potrebovali by zohnat najlacnejsi beton. Chcu uz zacat robit zaklady domu. Neviete o niecom? A je aj viac druhov betonu ci nie?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Betón
PoslaťNapísal: Str 08. Feb 2017 9:28:42 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 08. Feb 2017 9:23:24
Príspevky: 55
@eduard Jasne, treba si zavolat na betonaren. Nahlasis im aky beton chces a kolko priblizne. Udaju ti presne aj cas kedy ti ho dovezu. Alebo najlepsie spravis ked tam pojdes osobne a všetko si s nimi dohodnes.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Betón
PoslaťNapísal: Pia 10. Mar 2017 9:47:04 
diskutér

Registrovaný: Str 24. Feb 2016 9:22:11
Príspevky: 101
tiez by som to asi riesil cez betonarku, mozno natrafis na mileho chlapika co ti bude dat vediet aj nejaku zlavu, vsak skus zjednat a uvidis na aku cenu sa dostanes


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Betón
PoslaťNapísal: Uto 14. Mar 2017 9:46:27 
občasný diskutér

Registrovaný: Uto 01. Mar 2016 10:08:53
Príspevky: 69
Asi by som to tiez riesila cez betonarku. Isto by sa tam niekto nasiela a dala by sa zjednat aj cena, kedze by si robil vacsi odber. A skor ako tam volat, by som tam na tvojom mieste rovno aj zbehla. Predsa z oci do oci je to ine


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Betón
PoslaťNapísal: Str 05. Apr 2017 17:04:44 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 01. Feb 2017 10:27:46
Príspevky: 81
Chcel by som sa spýtať, či sa tu nachádza niekto taký, kto si betón miešal sám? Viete mi poradiť aké množstvo cementu a iných zložiek tam má ísť? Alebo ako sa lepšie oplatí? Kúpiť už radšej hotový betón? Potrebujem ho na výstavbu garáže a altánku. Budem rád, keď mi niekto napíše nejaké osobné skúsenosti ako takéto niečo riešil, vďaka


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Betón
PoslaťNapísal: Štv 06. Apr 2017 13:35:17 
občasný diskutér

Registrovaný: Pia 27. Jan 2017 15:04:24
Príspevky: 65
@Lampas1..sice som si beton nemiesal sam ale chcem ti dat radu..viac sa ti oplati,ked si uz beton hotovy z nejakej betonarky objednas..teda aspon co som si zistoval..viac by som preplatil,keby som musel poziciavat miesacku,kupovat cement a ostatne veci..takto som si nasiel najblizsiu betonarku,skocil som tam a dohodol som sa s nimi..kolko toho betonu ty potrebujes cca?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Betón
PoslaťNapísal: Pia 07. Apr 2017 7:54:59 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 01. Feb 2017 10:27:46
Príspevky: 81
Bojkotak
Super, že si mi takto rýchlo odpísal, fakt som rád, keďže túto moju dilemu musím čím skôr vyriešiť. Inak, to máš asi aj pravdu. Miešačku doma nemám, takže by som aj tu musel zháňať a vôbec neviem od koho:/ No my budeme mať rozlohu tej našej garáže 24m2 a keď som si to tak na nete počítal, tak okolo tých 7,20m3 betónu budeme potrebovať. Neviem, či som to dobre počítal ale snáď áno


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 93 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Bing [Bot] a 18 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt