Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Uto 23. Apr 2024 8:06:33


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 93 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Betón
PoslaťNapísal: Str 31. Máj 2017 7:01:08 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 20. Apr 2017 8:59:53
Príspevky: 69
klemarisa píše:
@Stavbarandy nie si sám, ktorému je to smiešne, ale tak čo urobíš. Keď máš takého manžela, musíš sa nejako vynájsť a ja som sa vynašla teda takto:-):-):-)Áno mal si pravdu, našla som v projekte napísaný druh betónu. Bol tam napísaný betón C25/30, môže byť? Či som to zle pozrela?


Hlavna vec, ze si sa vynasla..To je nadolezitejsie..Ano, kludne moze byt takyto tam napisany..No a vidis..Podla toho uz len firme povies aky beton potrebujes a oni ti taky na stavbu dovezu..Alebo teda chod cez nejaku stavebnu firmu a budes to mat jednoduchsie..

_________________
Keď si sám naštiepeš drevo, zahreješ sa dvakrát.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Betón
PoslaťNapísal: Pon 05. Jún 2017 9:45:38 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 01. Feb 2017 10:27:46
Príspevky: 81
Romoprady

Stretávaš sa s tým, že nevedia? Nie ja som to raz videl v Egypte. Tam majú asi na to ideálne podmienky nie? Veď tam skoro nonstop fúka. Potom som si to pozeral na internete a už som tým pádom aj vedel, ako sa ten šport volá Al :) e dosť bolo o tom :) Vďaka snáď to všetko dobre dopadne. Budúci týždeň by malo prísť auto na stavbu.. Od budúceho týždňa sa to všetko začína :/ Už bude len práca a práca :/


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Betón
PoslaťNapísal: Uto 06. Jún 2017 12:59:56 
diskutér

Registrovaný: Uto 04. Okt 2016 14:27:12
Príspevky: 103
@lampas1 jasne ze sa s tym stretavam, skoro nikto nevie o aky sport ide...ano tam su idealne podmienky len horsia je ta doprava...musis tam letiet a tym padom si musis priplacat za sportovu batozinu...tam to je take komplikovanejsie...tak drzim palec aby ti to vsetko dobre dopadlo a aby hlavne praca isla od ruky a mali ste ho cim skor postavenu


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Betón
PoslaťNapísal: Pon 12. Jún 2017 16:38:33 
občasný diskutér

Registrovaný: Pon 21. Nov 2016 12:36:23
Príspevky: 52
@Stavbarandy aj premýšľam že pôjdem cez stavebnú firmu. Jeden náš veľmi dobrý známi, mi odporučil jednu stavebnú firmu a keď som sa na nich nakontaktovala tak boli príjemný. Išli si aj obzrieť pozemok, pozreli projekt a vyčíslili nám, koľko to bude stáť a koľko im to bude trvať. Tvrdili mi, že oni berú betón z crh, tam vyrábajú kvalitný, že?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Betón
PoslaťNapísal: Str 14. Jún 2017 10:39:00 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 20. Okt 2016 12:12:04
Príspevky: 86
@klemerisa..a ktoru stavebnu firmu ti poradil?..my sme stavali dom svojpomocne, kedze viaceri v nasej rodine su majstri a nejako sme to spolocnymi silami zvladli...co sa ale taky betonu a cementu, tak sme brali od tej firmy, ktoru si tu spomenula...mozem len doporucit...fajn pristup, cena a hlavne KVALITA!!


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Betón
PoslaťNapísal: Štv 15. Jún 2017 11:16:03 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 20. Apr 2017 8:59:53
Príspevky: 69
klemarisa píše:
@Stavbarandy aj premýšľam že pôjdem cez stavebnú firmu. Jeden náš veľmi dobrý známi, mi odporučil jednu stavebnú firmu a keď som sa na nich nakontaktovala tak boli príjemný. Išli si aj obzrieť pozemok, pozreli projekt a vyčíslili nám, koľko to bude stáť a koľko im to bude trvať. Tvrdili mi, že oni berú betón z crh, tam vyrábajú kvalitný, že?


No a aku cenu vam dali?..Kolko by vas to vsetko vyslo?..No ano, to mali pravdu..Tato spolocnost ma najlepsi a najkvalitnejsi beton na Slovensku..V tomto vas neklamali..Ved aj my sme mali od nich beton, kedze oni maju aj najviac betonarni po celom Slovensku..Tohto sa bat vobec nemusis..Som zvedavy, aku cenu mi napises :shock: :shock:

_________________
Keď si sám naštiepeš drevo, zahreješ sa dvakrát.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Betón
PoslaťNapísal: Pon 19. Jún 2017 10:21:42 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 01. Feb 2017 10:27:46
Príspevky: 81
Romoprady

Aha tak to som nevedel, že za športovú sa musí priplácať. No dobré vedieť, čo sa tu nedozviem. Začali sme o betóne kecať a dopracovali sme sa k netradičnému športu a priplácaní, smejem sa na to riadne :D :D Ďakujem ti, zatiaľ prebieha všetko fajn. Som ti spravil aj jednu fotku auta z crh. Som sa pobavil akú super nálepku majú na autách a rovno aj kontakt, aby si ich ľudia mohli zavolať. Aha, pozeraj Obrázok


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Betón
PoslaťNapísal: Uto 20. Jún 2017 10:57:05 
občasný diskutér

Registrovaný: Pon 21. Nov 2016 12:36:23
Príspevky: 52
@Stavbarandy @misiaak To tu môžem normálne aj názov stavebnej firmy spomenúť? Neviem ako to tu funguje a aby som náhodou niečo zle nenapísala. Andy cenu mi povedali že tak do 50 000€ ale že možno aj menej. Podľa toho akí budeme nároční a podobne. Je to fajn cena, či príliš veľká?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Betón
PoslaťNapísal: Str 21. Jún 2017 13:22:18 
diskutér

Registrovaný: Uto 04. Okt 2016 14:27:12
Príspevky: 103
@lampas1 niekedy ani nevies ako a zvrhne sa debata uplne k niecomu inemu :D :D...ale kludne sa mozme vratit spat k betonu :) :D...no ja som uz videl na cestach toto ich auto..ved treba aby mali aj cislo...aby si ludia mohli hned odpisat a znovu sa na nich obratit...ja ich mam ulozenych v mobile :) :)


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Betón
PoslaťNapísal: Štv 22. Jún 2017 7:28:54 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 20. Apr 2017 8:59:53
Príspevky: 69
klemarisa píše:
@Stavbarandy @misiaak To tu môžem normálne aj názov stavebnej firmy spomenúť? Neviem ako to tu funguje a aby som náhodou niečo zle nenapísala. Andy cenu mi povedali že tak do 50 000€ ale že možno aj menej. Podľa toho akí budeme nároční a podobne. Je to fajn cena, či príliš veľká?


Marisa jasne ze tu mozes spomenut aj nazor firmy, uplne v pohodicke..Nikto ti nic kvoli tomu nespravi..Neboj nic ;)..Ako neviem co vsetko ste od nich ziadali..Ale myslim, ze celkom fajn cena..Ved inym firmam si neskusala?..Aspon na porovnanie cien, vies ako..V dnesnej dobe je viacej stavebnych firiem..

_________________
Keď si sám naštiepeš drevo, zahreješ sa dvakrát.


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 93 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 8 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt