Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Štv 24. Okt 2024 23:27:16


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 535 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 50, 51, 52, 53, 54  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Bioklimatická pergola
PoslaťNapísal: Pia 17. Máj 2024 8:52:56 
diskutér

Registrovaný: Uto 30. Máj 2017 13:43:36
Príspevky: 160
Bydlisko: Ružomberok
Je to objav :D Ale nie, tiež som bol prekvapený, keď som na to došiel. A to úplnou náhodou akože. Ale riešime to, ako keby to teraz malo zmeniť svet alebo čo. Haha.

_________________
Dom a záhrada sú odrazom majiteľa.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Bioklimatická pergola
PoslaťNapísal: Pon 20. Máj 2024 8:56:24 
občasný diskutér

Registrovaný: Pon 18. Sep 2017 7:59:07
Príspevky: 87
Dieru do sveta tým nikto z nás nespraví, ale tak mne to utkvelo tiež v hlave a už som to minimálne dvakrát využil, keď bola reč o takýchto záležitostiach. Takže z tohto hľadiska je to trebárs dosť šikovný ťah od výrobcu. Načo si vymýšľať komplikované názvy :D


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Bioklimatická pergola
PoslaťNapísal: Uto 21. Máj 2024 9:20:21 
diskutér

Registrovaný: Uto 30. Máj 2017 13:43:36
Príspevky: 160
Bydlisko: Ružomberok
Hej hej, skorej si to zapamätáš, keď je to takýto názov. To pre mňa bola španielska dedina orientovať sa v kotloch, lebo tie majú označenie, ktoré pozostáva z písmen a čísel, takže keď som sa potom bavil o tom s niekým, tak tam som potom veľa opisoval všelijak možne.

_________________
Dom a záhrada sú odrazom majiteľa.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Bioklimatická pergola
PoslaťNapísal: Štv 23. Máj 2024 8:55:53 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 20. Júl 2017 8:45:25
Príspevky: 45
Bydlisko: Bratislava
proste je to praktickejšie a jednoduchšie, niekedy za tým netreba hľadať nejaké iné teórie a sprisahania :D


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Bioklimatická pergola
PoslaťNapísal: Pia 24. Máj 2024 10:11:00 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 27. Okt 2016 10:31:54
Príspevky: 60
Podľa mňa úplne bezpredmetne riešite, čo sa ako volá. To vám nepovie nič o kvalite, prevedení, záruke a iných parametroch, ktoré si treba odsledovať, keď sa také niečo ako bioklimatická pergola ide kupovať. Bolo by mi jedno aj keby sa volala akokoľvek inak.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Bioklimatická pergola
PoslaťNapísal: Pon 03. Jún 2024 8:02:14 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 19. Apr 2017 10:11:36
Príspevky: 86
Nechcem byt zly, ale myslim, ze mnohym ani tie parametre vela nenaznacia, co to vlastne idu kupovat a ze vo velkej miere sa ludia proste riadia tym, kolko ich co bude stat. Bohuzial to tak nie a v niektorych pripadoch je to na skodu, teda asi vo vacsine :D


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Bioklimatická pergola
PoslaťNapísal: Uto 04. Jún 2024 8:48:30 
diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia 20. Apr 2018 9:39:43
Príspevky: 155
Bydlisko: Piešťany
akoze v podstate suhlasim, ale neviem ci je toto prave taky produkt, ktory treba nejak podla kriterii a parametrov porovnavat. keby islo o kotol dajme tomu, tak to beriem. ale tak pergola mi pride taka, ze proste to je vsetko rovnake. rozdiel moze byt v com? akurat tak v hrubke tych hranolov, vo zvaroch, ale to vidis az ked to mas doma.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Bioklimatická pergola
PoslaťNapísal: Str 05. Jún 2024 10:28:24 
občasný diskutér

Registrovaný: Pon 21. Nov 2016 12:36:23
Príspevky: 54
To je zaujímavé porovnanie sedačky a pergoly, ale tak zmysel to dáva. Na pergole nemáš čo skúšať, či ti bude pohodlná :D Ale tak my sme napríklad aj matrace vyberali normálne v predajni a posadala som si na každý jeden, čo sa dalo. Rovnako aj pri sedačke. Aj keď sme museli ďalej cestovať kvôli tomu, ale neľutujem.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Bioklimatická pergola
PoslaťNapísal: Štv 06. Jún 2024 8:57:45 
občasný diskutér

Registrovaný: Pon 18. Sep 2017 7:59:07
Príspevky: 87
Všetko sú to také veci, ktoré kupuješ na viacej rokov, takže to hodnotíš aj z takého dlhodobého hľadiska by som povedal. Aspoň teda u nás sa to tak rieši. Že radšej sa našetrí a kúpi sa niečo poriadne. A si myslím, že bioklimatická pergola v tomto rozhodne nie je krok vedľa.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Bioklimatická pergola
PoslaťNapísal: Pia 07. Jún 2024 11:02:31 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 30. Nov 2016 8:43:14
Príspevky: 89
tiez som toho nazoru. ma to omnoho viacej vyhod ako nevyhod. teda nevyhodu som este nenasiel ziadnu. mozno jedine cena. ale s tym sa asi pocita, ze ked kupujes uz takuto technologiu, tak to bude o nieco drahsie nez obycajna pergola.


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 535 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 50, 51, 52, 53, 54  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 9 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt